Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a kettős mérce...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a kettős mérce itt a Gyakorin?

Figyelt kérdés

FÉRFI: Ha 35...pláne 40+ éves, normálisan keres, odafigyel magára, nincs gyereke,és keres valakit, akkor jönnek a: "Nekem nem kell apum korabeli pasi." meg a "Vénember." és a "Hamarosan pelenkázni kell." "Öreg." "Hamarosan meghal, ezért nem akarok vele családot." válaszok.


NŐ: Na igen, ha egy nő leírja, hogy ő 40+ éves, elvált, normál jövedelmű, és van 1-2 gyereke, és saját elmondása alapján is lelakott, de új társat keres, akkor kapja a felszopkodó válaszokat, hogy "Ne add fel! Csodálatos ember, fantasztikus anya, és igazi nő vagy. hamarosan rád talál a boldogság, ne add fel, és ne add lejebb az igényeidet, légy boldog! Szorítok, PUSZIIII!!!"


Pedig az élet mást mutat!


Nő, gyerekkel, 40+ -osan...kemény dió.

Férfi, gyerek nélkül, 40+ -osan, normális külsővel, egzisztenciával, válogathat.



2020. ápr. 28. 08:06
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
23%

" Tehát ha nem kellesz, akkor az azért van, mert csak a tökéletes felel meg neki? Na, te meg ezzel áltatod magad. :-)"


Nem tudom, hogy a randi parnereknek mi nem kellett.


Azt viszont tudom, hogy a saját korosztályomból a nő barátok mit mondanak.


Mindegyik az igazit keresi, mindegyik megmondja, hogy neki már nincs ideje próbálkozásokra, és mindegyik felállít egy olyan listát, aminek a kutya nem felel meg, hiszen félnek, hogy megint jön egy kapcsolat, amiről kiderül, hogy a férfi mégsem tökéletes, és akkor azzal elszúrnak még 1-2 évet, és nem lesz se házsság, se gyerek, se család.


Fura mód, pont ezzel a "csak a tökéletes a jó, már nem hibázhatok" mentalitással hibáznak.

2020. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

31.-nek.


Igen!


pedig az egész élet a kompromisszumok és az elvárások leadásáról szól.


KOCSI: Mindenki Ferrarit meg BMW-t akar, aztán Opel vagy Mazda lesz, fapados, használt.

LAKÁS: Mindenki villát akar Olaszországban, de sokaknak még egy normális albérlet sem jut.

PASI/NŐ: Rájengoszling / Kétbekinszél kell, de aztán Géza lesz, a könyvelésről / Kati a boltból.


Jobb esetben!


Vagy: [link]

2020. ápr. 28. 11:28
 33/45 anonim ***** válasza:
58%

A saját nőismerőseidet ne húzd rá az összes nőre. Nekem sincs listám, másnak sem akit ismerek. Erősen más körben mozgunk. Abban igazad van, hogy akárki tényleg nem jó, de én már voltam házas, nem is tragédia, ha egyedül maradok.


Kérdező, ugyanez vonatkozik a te állítólagos rengeteg karrierista barátnődre.

A kapcsolat minősége két emberen múlik. Én amúgy nem is vagyok karrierista, csak jó munkám van és jó körülmények között élek. De hiába nem várom el a pasitól a lakást, autót, én mást várok el, kulturáltságot, műveltséget, intelligenciát....de az ilyen férfiak mind foglaltak.

De jól eltértünk attól a ténytől, hogy egyedül te alkalmazol itt kettős mércét, mégpedig a saját szájízed szerint, egy olyan formában felállított tétellel, amiből a nő mindenképpen rosszul jön ki, ha fiatalt akar akkor is, ha időset akkor is. A férfi meg csak jól. Ha nem látod a saját kettős mércédet, baj van a toronyban.

2020. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
96%

Miért "jobb eset" az, ha összejövök valakivel, akinek a légzése is irritál, mintha macskákkal élek? Attól függetlenül, hogy gyűlölöm a macskákat? Te lennél a Béla, akit választani kell, és így nem jut, vagy miért a ferde faaszért van itt minden pasi arra ráizgulva, hogy ronda nők miért nincsenek ronda férfiakkal?


Komolyan jobb eset az, ha Bélát arcon csókolom, mert szájon biztos nem fogom, havi egyszer egy összeszorított szájú, csontszáraz szex lesz - vagy annyi sem, és akkor elhagy magától -, utána biztos nem mosogatok el, biztos nem adok a kajámból, nem megyek vele nyaralni... ez mivel jobb, mint a nyugodt egyedüllét?

2020. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

"A 40+ -os nő is NŐ. Egészséges szexualitással.


Hidd el, hogy ő is jobban örülne egy 25 éves, kockás hasú, nagy farkú, csődörnek" Unokatesóm 35 évesen vált el, két gyerekkel, mindig idősebb férfiak érdekelték. Jó pár éve egy 48 évessel van együtt. De te biztosan jobban ismered őt. ;)

2020. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

34.-nek.


Bárki, bármikor, legyen nyugodtan egyedül!


Az egyedüllét NEM egyenlő a magánnyal.


De azért ne akarja már a csomó barom, irígy, incel (lúzer csicska) fiúcska, meg a sok lelakott, ezért lecserélt háziasszony, ex-nej megmagyarázni, hogy aki férfiként 40+ -osan fiatal lányt választ, az perverz, a lány meg apakomplexusos beteg. Igen, minden normális, egészséges férfi tudja, hogy a punci nincs ingyen. És? van aki elissza, van aki eljátssza a pénzét. És van aki fiatal lányra/lányokra költi. MAGÁNÜGY!!!


És főleg ne kamuzzák már be a nők itt egymásnak szánalomból és/vagy egy "zöld kéz" megnyomásáért cserébe, hogy egy 2 gyerekes, elhízott, hiteles nő, egyenértékű egy 20-as, hamvas, diáklánnyal!

2020. ápr. 28. 15:26
 37/45 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésnél feltettem a kérdést: ha az nem baj, hogy a pénzedért van veled a lány, az miért baj, ha apakomplexusból?
2020. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

37.-re.


Nekem az sem baj. Csak ott legyen.


Mellesleg az apakomplexus nem betegség. Semmi rosszat nem okoz, sőt, megvédi a lányt a sok kis köcsögtől.

2020. ápr. 28. 16:50
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Az apakomplexus azt jelenti, hogy egy lány a társában keresi azt a szülői gondoskodást, amit az apjától nem kapott meg. Ami ugye lehetetlen, hisz míg egy szülő tud feltétel nélkül szeretni, egy kapcsolatban soha senkit nem fognak csak azért szeretni, mert létezik.


Szóval az, hogy "megvédi", nem igaz. Hisz pont azt nem kapja meg, amire szüksége van. Azért van ez félreértve, mert ugye az apádtól kapott gondoskodást helytelenül egy apád korabeli embertől fogod elvárni, pedig bármilyen érzelmileg érett ember megadhatná azt, ami talán a legközelebb esik ehhez. Az érzelmi érettség pedig nem kor függvénye.

2020. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Egy 40 éves férfira csak egy tini írja azt, hogy öreg. Én is így voltam. 22 éves koromban egy 26 éves nőre, aki még nem ment férjhez, a kolléganőm volt, úgy néztem, hogy jaj, milyen öreg. Ez kor kérdése.
2020. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!