Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajozás szinte csak adottsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozás szinte csak adottság kérdése hogy milyen magas, mennyire jóképű és gazdag vagy, vagy hogy lehet a csajozási tudáson fejleszteni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 12:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"És egy személyiséget hogy lehet vonzóbbá tenni?"


Úgy ahogy a külsődet. Vagy sehogy vagy nagyon sok munkával.

Csendes introvertált emberből nem lesz egykönnyen nagydumás jófejcsávó. De mindegy is, ha külsőre nem jössz be a kiszemeltnek akkor a fejed tetejére is állhatsz.

2020. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

Na, gondoltam, hogy a sok incel lepontoz. Ez van, jobb abban a képzeletben élni, hogy ők nem tehetnek semmit a sikertelenségük ellen. Ilyen szerencsétlennek születtek és kész :)


1-es voltam

2020. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, de írhatnál jó tanfolyam linkeket.
2020. máj. 1. 13:55
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Be kellene ismerni hogy a mítosszal szemben megtartani könnyebb sok esetben mint megszerezni a párt. Mert kellemesen csalódik a nő hogy a nem filmcsillag-fejű hapsi nem valami gonosz hókuszpók, de ezeknél a nem nagyszám pasas- igen jó nővel felállásnál azt már nem kéne lenyomni a torkunkon hogy önerőből szedte fel a buszmegállóban ismeretlenként megszólítva. Sajna én nem veszek be minden mesét mert sok ilyen románcszületést láttam már. 20 -an felváltva fényezik a csávót hogy”karnyújtásnyira van a Nobel meg Oscar díjtól....szent csak azért nem lehet még mert él....”. közös kirándulás külföldre nagy haveri társasággal ” jé csak itt a helyszínen derült ki hogy nektek közös szoba jutott” ( full igaz sztori) tehát itt nem kétségbe vonva valaki belső erényeit de nem azért csajoznak be ezek mert készségük van hozzá(há szóba se állna vele a csaj hogy egyáltalán az bizonyítani tudjon) hanem a közeg olyan környezetet teremt hogy úgy kb bárkinek sikerülne
2020. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8%

"És egy személyiséget hogy lehet vonzóbbá tenni?"


Vastag pénztárcával.

2020. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igényesség, egészség az első, aztán a genetika (akármilyen van ha elittad az agyadat valszeg a külsőn is látszik) aztán jön a csajozási képesség. Ha a csaj kezdeményez az se jelenti hogy ő felszed, neked kell, minimum mentálisan egészségesnek, kiegyensúlyozottnak, magabiztosnak kell lenned, plusz legyen kémia ugye... Utánna jön a belső...

Pénz, karrier, BMW stb. + centik farokra...

2020. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!