Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sikeres férfiaknak, , jár"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikeres férfiaknak, , jár" a 20+ évvel fiatalabb barátnő? Az itteni nők ezt miért ítélik el? Holott ez rendkívül gyakori manapság, hogy 20 évvel fiatalabb nőket látok kézen fogva 45+ éves férfiakkal.

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 9. 11:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok irigy, lecserélt feleség, 25 sem vagyok még, de járna a fene apám korabeli pasival.


"rendkívül gyakori "

Érdekes, én nem látok. Sokkal inkább korban összeillő párokat. Amúgy meg pénzért venni erre fogékony nőket nem nagy kunszt.

2020. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak a sikeres férfiaknak, hanem az összesnek jár fiatal nő. Minimum 3 fejenként.
2020. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyikük sem néz ki annyinak, amennyi. A nő inkább harmincasnak tűnik (hozzám képest sokkal idősebbnek, pedig én is 23 vagyok), a pasas meg inkább 40 körülinek. Azért a magyar férfiak inkább idősebbnek szoktak kinézni a koruknál...
2020. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

# 13


És tényleg. :D

Én 28 évesen is fiatalabbnak nézek ki ennél a csajnál.

2020. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Úgymond jár, hiszen egy, az élet minden területén sikeres férfi tele van önbizalommal, vidám, boldog, magabiztos, öröm a társaságában lenni. Nem véletlen, hogy a fiatal nőknek is vonzó ez. A bibi ott an, hogy sok átagos férfi ezt félreértelmezi, és már attól főnyeremémynek tartja magát, hogy átlagon felül keres és van saját lakása, már tartja is a markát a 18-20 éves lányokért. Csak hogy agyonhajszolt, megkeresedett, lenézi a nőket és a teste sincs úgy karbantartva, idősebbnek néz ki a koránál, stb. Na ők beleesnek a saját csapdájukba, mert 25 feletti nők iránt már nem érdeklődnek, hiszen "jár" nekik a fiatal, de nem elég jók ahhoz, hogy olyan életük legyen mint az általuk alfahímekként tisztelt valóban sikeres férfiaknak.
2020. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
2020. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kifejezetten jóképű, sportos férfi, legalábbis a fotó alapján. Nem csak úgy jár neki a fiatalabb nő, hanem nagyon sokat letett az asztalra, hogy labdába rúgjon egy ilyennél. Hol látsz itthon így kinéző ötveneseket? Mert én sehol. Majd ha így nézel ki ötvenesként, akkor beszélhetsz róla. De dagadt, pocakos, lógó mellű, büdös szájú ötvenes férfiként szerintem ne várd hogy a lábad elé boruljanak a fiatal pipik.
2020. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Most megneztem a cikket amugy. Tiesto, oke xDDD Azert egy dollarcsilliardos mindenki altal ismert DJ-t ne hasonlitsunk mar a “ferfiakhoz” mint csoporthoz. Nem azert van fiatal noje, mert “jar neki”, hanem mert ugy alakitotta az eletet, hogy ennek hatasara siman valogathatott boven a nok kozott es ezt valasztotta. Neki is vannak nok, akik nemet mondananak. De vegyunk egy atlagos magyar 45-50 evest akinek mondjuk a “van penze” azt jelenti, hogy egy kozepes kisvallalkozast visz, amin mondjuk epp annyi nyeresege van, hogy fent tud tartani egy par evvel ezelotti, viszonylag normalis autot es ujepitesu lakasban el egy fejlodo keruletben. Az azert nem az a high life aminek egy no sem tud ellenallni xD Ja, es ez akkor egy kis reteg, a legtobb 45-50 koruli magyar ferfi gyari munkas, raktaros, mezei irodista atlagfizuval, esetleg mar tul van 1-2 eloleptetesen, talan van egy kozepes allapotu sajat lakasa, stb. Azok ajulnak el az oregemberek “stabil egziszteniciajatol”, akik olyan csaladbol jonnek, akik semmit nem tudnak neki biztositani + ok maguk nem erzik magukban a vagyat / erot hogy onmaguk erjenek el barmit, nem akarnak alberletre kolteni, nem akarnak otthon lakni, ok azonnal akarjak a stabil hatteret erofeszitesek nelkul. Ergo itt is csak az anyagi helyzet amivel nyernek az oreg ferfiak, csak a szint mas, egy atlagos magyar idos ferfi nem fog ilyen szupermodell kulseju fiatal csajt felszedni, hanem maximum egy normalisan kinezu, egyszeru lanykat.

Nem itelem el, mert nem az en eletem, nem nekem kell agyba bujnom egy nagyapoval. De amit itt allitanak sokan, hogy ez teljesen atlagos jelenseg lenne es minden no vevo az oreg palikra, az egesz egyszeruen hazugsag. Van egy reteg, akik vevok rajuk, altalaban azok a lanyok, akik minnel hamarabb anyagi biztonsagban akarjak erezni magukat, ennyi. A nok nagyobb szazaleka pedig vagy kepes ezt magatol elerni, vagy hajlando kibirni azt a par evet fiatalkent a szinten fiatal parjaval, amig ketten felepitenek valamit, vagy sosem erik el azt a szintu anyagi biztonsagot, de a prioritas mashol van nekik es inkabb lemondanak rola.

2020. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
49%
Mindaddig, mig nokent harminccal fiatalabb szeretoim vannak, illetve voltak Covid elott, es nem penzert, felolem mindenki azzal van, akivel tud.
2020. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem itelem el, csak nem ertem.


Huszonevesen egy akkori 40-es pali remenytelenul oreg volt, penzestul-mindenestul.

2020. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!