Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sikeres férfiaknak, , jár"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikeres férfiaknak, , jár" a 20+ évvel fiatalabb barátnő? Az itteni nők ezt miért ítélik el? Holott ez rendkívül gyakori manapság, hogy 20 évvel fiatalabb nőket látok kézen fogva 45+ éves férfiakkal.

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 9. 11:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem érdekel. Mindenki olyan koru emberrel jön össze amilyennel akar. Az számít, hogy nekem milyen párom van.
2020. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
54%
Az egy dolog, hogy mennyinek néz ki, attól még 53 éves. Szerintem nem egy "hűdeszuper" pasi, mint amennyire itt dicsérik, de lehet a világ legjóképűbb pasija, akkor is nyilván a pénz az, ami közrejátszik. Felőlem szeressék egymást, de gyereket szülni akkor is felelőtlenség, nem normális ilyen korkülönbséggel, 20, jobb esetben 30 évesen fogja eltemetni az apját az asszony meg 40 évesen. Nyilván sokat fog örökölni a nő, de megéri elcseszni sz életét? Mondjuk 40 évesen még találhat magának párt, de akkor is..
2020. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt nem veszed észre, hogy semmire sincs garancia. A házasságok fele válással végződik, átlag kapcsolatok alig pár évet bírnak ki. Ez se sokkal nagyobb kockázat mint egy sima családalapítás.
2020. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
35%
#32: Nekem két női ismerősöm is van, aki az apját huszonévesen elvesztette. Semmi lelki bajuk nem lett a dologból, hiszen addigra felnőttekké váltak. Az idős férj miatt korán megözvegyült középkorú nők felnőtt gyerekekkel pedig manapság simán találnak újabb társat, ha akarnak, hiszen annyi a középkorú elvált férfi, mint égen a csillag. Így aztán az égvilágon senkinek nincs hátránya abból, ha egy egészséges férfi mondjuk 55 évesen még gyereket vállal egy fiatal feleséggel. Nem felelőtlenség, különösen akkor nem, hogyha a feleségének egyébként is jó jövedelme van és tehermentes lakásban vagy házban élnek, így esetleges korai halála esetén sem omlanak rögtön össze anyagilag a kieső jövedelem miatt.
2020. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
29:ezt hívják apakomplexusnak. És ez tényleg az is, nem aranyásoskodás.
2020. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!