Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sikeres férfiaknak, , jár"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikeres férfiaknak, , jár" a 20+ évvel fiatalabb barátnő? Az itteni nők ezt miért ítélik el? Holott ez rendkívül gyakori manapság, hogy 20 évvel fiatalabb nőket látok kézen fogva 45+ éves férfiakkal.

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 9. 11:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a nők ítélik el. Nem arról van szó, hogy elítélnék az emberek, de gondolom ezek a nők nem magába a pasiba szeretnek bele..Ha ez mindkét félnek jó, akkor egészségükre. A férfinak van pénze, ha nem lenne, akkor is rajonganának értük a 20 évvel fiatalabb nők? Sokan ezért ítélik el, mert nem önmagukért szeretik egymást, de ha ez nekik jó, akkor nem kell őket elítélni.
2020. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Mindaddig, mig nokent harminccal fiatalabb szeretoim vannak, illetve voltak Covid elott, es nem penzert, felolem mindenki azzal van, akivel tud.


Gondolom akkor 55-60 éves hölgy vagy. De akkor ez ugyanez, csak a nemek fordítódtak meg.

2020. máj. 9. 13:27
 23/35 A kérdező kommentje:
Azért én ismerek kapásból 12-15 párt, ahol a férfi 40-es,a nő 20 on éves és nem gazdag a pasas. De persze értelmes és magabiztos és sportol is, igényesen öltözködik, nem szandál-zoknival mint a legtöbb 50 feletti férfi.
2020. máj. 9. 13:30
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolatoknak nincs nagy j9vője. 30 évvel fiatalabb nő szül gyereket a pasinak.. Most akkor a nő 30-40 évig özvegyen fog élni? A nők eleve tovább élnek, ez még súlyosbítja a helyzetet. Nagy felelőtlenség, amikor ő 40 lesz, még szinte fiatal nő, a szerelme 70 lesz, aki megdugni sem fogja tudni, vagy a nő nem fogja kívánni.
2020. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, én apám 40 évesen házasodott az akkor 20 éves anyámmal. 25 év után elváltak, mert a 65-45 már eléggé működésképtelen.
2020. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

25.-nek.


Vagy mert kortól függetlenül, a 15+ év egy kapcsolatban, az már borzasztóan lélekölő.

2020. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez egy érdek kapcsolat és itt sehol sincsenek az érzelmek, csak a státusz szimbólum megléte.

Gratulálok a tévéseknek, elérték a céljukat, szépen szétzilálták a családokat és így is éppen elég csávó van, aki azt hiszi, hogy minden nő hivatásos.

Meg ezek a nők is úgy le lesznek cserélve egy 18 éves pipihúsra, ha már betöltik a 30-at.

Egy magyar nőnek sikerült csak élete végéig a valagából megélnie: Gábor Zsazsának, aki egy dolog, hogy fiatalon szép volt, volt ott azért agyi kapacitás bőven. Utóbbi nélkül népiesen szólva izélheti egy szép,de buta lány 30 éves kora kora felett, jobb esetben 40.

Persze, vannak olyanok, akik egy vén fax hátára felkapaszkodnak,de van annyi eszük, hogy kitanuljanak egy szakmát és le is diplomázzanak,ezzel megszedve magukat, de nem ők vannak többségben.

2020. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Tiestóról még annyit, hogy ő egy más kategória és sokat tett azért, hogy most úgy válogasson, ahogy ő akar.Mondjuk még ő is megrottyanhat egyszer, mégha most jól is tartja magát.
2020. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
48%
#5 voltam, és látom, hogy több kommentelő nem hiszi el, hogy létezhet, hogy egy nő egy apja korabeli férfiba önmagáért valóban szeremes legyen. Pedig nagyon is van ilyen. Ahogy mondtam, én személy szerint ismerek ilyen nőt, akinek minden partnere jóval idősebb volt az életében. Huszonévesen is ötvenes társa volt. Pedig nem is csúnya nő és a férfiak, akikkel összejött, nem voltak sem túl pénzesek, sem jóképűek. Jelenlegi, 19 évvel idősebb férjének még testi hibája is van, és ferde az orra. Ez a nő mondta nekem őszintén régebben, hogy valamiért neki az idősebb férfiak vonzók. Ennek lelki oka van, semmi más, és a jelenlegi házassága is kiválóan működik az említett férfival, már vagy 10 éve.
2020. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Tiesto fiatalabbnak néz ki azon a képen mint a csaja :D Én nem is tudtam eddig hogy a tiesto az 50 éves. Én max 30 nak néztem volna.
2020. máj. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!