Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan lehetetlen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan lehetetlen olyan lányt találni aki szereti a mulatós zenéket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 08:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
A falusi lányok nevében kikerem magamnak ezt a stílust amit itt egy két hozzaszolo megenged magának. Mindig falun éltem és egyáltalán nem szeretem a mulatós zenét, ez igaz a környezetem nagy részére is. Meg mi az hogy falusi liba?
2020. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%

Kamu kérdés!


Nem szeretném a gyöngyöt a disznót elé vetni! BeXarás!!!

Huh, nehogy leírj két normális mulatós zenekar nevet, mert rád rontanak a malacok.

Pedig engem igenis érdekelt volna, és megnézném, hogy mi az igényes mulatós zene.


Ha nem írsz ilyet, kamu vagy.

2020. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én 24 éves nő vagyok.

Önmagában így itthon, buszon, stb. nem hallgatok mulatós zenét. Évi 1-2x hallgatok, ha buliba megyünk, vagy házibuli van, akkor arra nagyon tudunk táncolni.

Ad egy hangulatot.


Semmi baj nincs azzal sem, aki nem szereti, meg azzal sem, aki szereti. De nem lehetetlen olyan lányt találni.


Én gyűlöltem a mulatós zenét egészen a volt párom anyukájának az esküvőjéig, ahol arra buliztunk, és tök jót táncoltam. Keress, és találsz.

2020. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%

"nem szoktam gyöngyöt disznók elé önteni.."

Ezen hangosan felnevettem :D Ha valóban ismernél minőségi zenét, akkor nem félnél másoknak elmondani, hiszen jó hírét kelted annak a műfajnak, amit szeretsz. Ez csak ilyen kamu nagyzolós duma, amivel próbálsz felsőrendűséget tettetni. Engedd el. Aki ért a zenéhez, az szívesen művel másokat, aki nem, az csak parádézik.

Egyébként menj majd olyan koncertre, vagy falunapra, vagy bármilyen más eseményre, ahol a te nagyon minőségi, disznók számára hallgathatatlan zenédet játsszák. Ott majd találsz olyat, aki szereti. Nem atomfizika.

2020. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

ma 11:47


Esküvökre gondoltam az ottani lakodalomban igen.Sajnos ott sem mindegyik jó,nézni kell az arcokat melykre táncolnak örömmel és melykre igazán felszabadultak,igy válogatnám össze őket..

2020. máj. 11. 12:09
 16/26 A kérdező kommentje:

ma 12:01


"valóban ismernél minőségi zenét"


EZ MINDNEKINEK MÁS A MINÖSÉGI ZENE,SAJNOS MÁR JÓ PÁRSZOR MEGÉGETTEM MAGAM HA BESZÉLEK EZEKRÖL..

2020. máj. 11. 12:11
 17/26 anonim ***** válasza:
86%

"nem szivesen mondok neveket mert nem szoktam gyöngyöt disznók elé önteni."


kössszönjük! :)


Gondolom Demjén Rózsi szerelmvonata vagy Zámbó Jimmy Egy jó asszony mindent megbocsát, Pákó Add ide a didit nívójú igazgyönygyökről lehet szó.

No komment :)

2020. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

ma 12:17


Mik ezek a szemetek amiket te itt sorolgatsz?


Hangsúly azon van hogy lakodalomban az ottaniak melyk zenére a legfelszabadultabbak,tehát akinek van érzéke látja ezt,én csak olyan zenéket nyomatnák amiket igy ez alapján válogatnám össze igy mindig sikerem lenne,tehát nem a saját véleményem szerint hanem a látottak alapján..

2020. máj. 11. 12:50
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
#11 Minél többet gyakorizok, annál jobban rühellem a pestieket.😀
2020. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

" Minél többet gyakorizok, annál jobban rühellem a pestieke"


Ezt mondja az összes vidéki ismerős, utána meg remeg a lábuk, hogy végre felköltözhessenek pestre... Mert itt van munka, van élet, van életszívonal. Érdekes mindegyik annyira rühelli, hogy ide vágyik :)

2020. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!