Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan lehetetlen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan lehetetlen olyan lányt találni aki szereti a mulatós zenéket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 08:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Laktam Pesten régen, ott nem tűntetek ekkora parasztnak. Nem mennék vissza amúgy.
2020. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Hahahahaha. Mert vidéken nincs munka, éhezünk és Tarzant is itt neveljük.

Vidéken élek én is, rock/metál/punk zenét hallgatok, Bpre MAX koncert miatt megyek.

Van előnye, van kár vitatni, de ha fizetnének sem laknék ott. Pedig próbáltam... Azért mert 'jó' helyre születtél kár verni itt a melled. :D


Hogy ne offoljak csak:

Milyen az igényes mulatós? Lagzi Lajcsi? vagy a Màrió? Így elég nehéz válaszolni a kérdésre. A köztudatban a fent is említett 'sztàrok' vannak...

2020. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kérdező! Van mulatós és van lakodalmas,lagzis zene. Nézd meg Kocsis Janika ...Clubb of Angels fellépését..tolonganak a fiatal lányok.
2020. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 MolotovPunk ***** válasza:
Bocs,de egy igazi Rocker,vagy Punk az soha sem fog mulatós zenére táncolni.Én legalábbis biztos nem.Számomra a mulatós (mint műfaj) mindig is egy ripacskodás volt.Könnyen megszerkeszthető zene,ami a dajdajról a menyasszonyról meg a pálinkáról szól.Szerintem lakodalomba való az ilyen zene.Számomra az ilyen zenék igénytelenek.Főleg,mert nem igazi hangszerekkel játsszák,hanem általában gépzene megy alattuk és a szövegük is nagyon sablonos és egyszerű.Volt olyan kollégám,aki ezt a műfajt hallgatta minden nap,de ott részben érthető volt ez,mert ő nagyon vidékről jött és nézett is azon,hogy a városi emberek többsége miért inkább rappet,discot,vagy Rockot/metál zenét hallgatott inkább,mint mulatóst.:) Egyébként falu napokon,meg falvakban biztos találsz olyan nőt,aki szereti a mulatós zenét.Városi emberek többsége általában nem nagyon hallgat mulatóst.Persze ettől függetlenül a magyar nóta az nem keverendő össze a mulatós zenével.Főleg,mivel a magyar nótában igazi ütős,meg vonós hangszerek vannak.
2020. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 MolotovPunk ***** válasza:
Ez van az említett stílusoknak nagyobb kultúrája van,mint a mulatósnak.Még a Jazz meg Blues,Rock zenének is.Azt hiszem azt nem kell indokolnom miért is.
2020. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért hozzá fel mindenki a falunapot. Én is faluban lakok és nálunk nincs mulatós zene a falunapon. Meg hal istennek sehol.
2020. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!