Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon jót tett ez a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jót tett ez a férfi társadalomnak (nőknek szerintem igen, öbizalomtréning), hogy a férfi ismerőseim 90%-a rárepül minden nőre, aki nő és él és mozog, ha ronda, hanem?

Figyelt kérdés

De tényleg, 30 ismerőst megkérdek aki szingli, hogy kellene e az a lány, és ha jóképű, ha nem, akkor is mind azt mondják minden nőre aki 80 kiló alatti, hogy bizony egy menetre jó lenne. És bizony be is próbálkozik egy random átlag nőnél is mind. Azt nehezen hiszem, hogy mikor itt nők leírják, hogy náluk nem próbálkoznak be. Én ha csak egy ismerős nőt megkérdek, aki tucat meg 1, mind mondják vagy mutatják, hogy nincs olyan nap, hogy 6-8 ismeretlen férfi rájuk ne írna facebookon. És nem jó nők, kb mint ez a nő, aki Brad Pittet megcsókolta. És a férfiak 90%-ának már ez elég egy menetre, hogy bepróbálkozzanak. Aztán meg a nők rájönnek, hogy szinte akármilyen férfit megkaphatnak, ha 75 kilósak és 1 db agysejtjük van nőként, akkor is.

[link]



2020. máj. 21. 10:26
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Én amúgy nem tudom itt milyen nők vannak, hogy náluk senki sem próbálkozik. Én nem viccelek, nem hazudok, amikor több női ismerős is megmutatta, hogy hányan írnak nekik csak úgy. És nagyon sok, ilyen 1 év alatt 1 kezemen meg tudom számolni (mint itt leírtáok), ilyen sehol sem jött ki. Mindenhol napi szintű próbákozások voltak. Pedig átlag nők, persze csinosak, ápoltak, de ha bemész egy egyetemi bulira, ott találsz még 100-200 másik ilyen nőt is. Szóval nekem itt ezért furák a válaszok. Vagy az van, hogy ti itteni lányok bűnrondák vagytok (ezer bocs), akkor is ha ti azt mondjátok hpgy nem, vagy az van, hogy borzasztóan bezárkózóak vagytok, és ezért nem vesznek észre titeket a pasik.
2020. máj. 21. 13:19
 22/31 anonim ***** válasza:
5%
Vagy észreveszik őket, csak nem a top tier kategória akit megérdemelnek. :D
2020. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
97%
Az is az oka lehet, hogy nem vagyunk olcsó ribik, nem posztolgatunk hetente új csücsörítős képet, nem rakjuk ki státusznak, hogy egyedülálló, illetve legtöbbünk elmúlt már 25 tehát az itteni vélekedés szerint már lefelé megyük azon a bizonyos lejtőn. Ja, és az átlagos lányokra még mindig nem ír rá a kutya sem, és nem, az átlagos lány nem a jótestű insta cica smink nélkül.
2020. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
96%

R" Mindenhol napi szintű próbákozások voltak."


EZ egyszerűen NEM igaz.

Akkor ők felvesznek mindne jött-mentett ismerősnek, vagy valamilyen csoportban intenzíven tevékenykednek és naponta rakják ki a hivalkodó fotókat.

2020. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

#21 Mondjuk én bűnronda is vagyok, az igaz, de a másik része a dolognak: egy ismeretlen számára a nevemen kívül semmi nem látható a profilomból (fb). Szó szerint, tehát még lakhely sem, ismerősök listája sem, és pl. születési dátum, kapcsolati státusz még ismerősök számára sem, ugyanígy képek sem.

Nem állítom, hogy ez így "helyes", de szerintem úgy sem, hogy vadidegenek is tudhatnak, láthatnak mindent. Naponta több próbálkozó márpedig valószínűleg azoknál van, akik szépek ÉS minden ki van rakva nekik nyilvánosra.

2020. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk én bűnronda is vagyok, az igaz, "


Én mondjuk nem, de nekem sem látszik idegenek számára semmi a nevemen kívül.

Talán ezért nem kapok idegenektől üzeneteket. Képeket is évente max. egyszer töltök fel. Szóval nem lát naponta egy rakat hót ismeretlen, de valahogy ismerősnek még is csak felvett pasi egész ismerős gárdája.

2020. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A kérdés az, ha kapnátok akkor mutatnátok érdeklődést vagy az se számítana nektek?
2020. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

"Csak ugye a férfiak 75-80%-a nem játszik a nőknél, mint férfi."


Mivel max. 1-2% férfitöbblet van statisztikai alapon a fiatalabb korosztályban, akkor a fenti idézet a kérdezőtől azt jelentené, hogy a nők kb. 73-78%-a szingli lenne. De vegyünk be +5-10% bónuszt (idősebb hapsik, külföldiek) és így is kb. 65%-os szingli csaj ráta jönne ki.

Vagy megfordítva. Eszerint 10 férfi ismerősömből csak 2-3-nak lenne barátnője/felesége, pedig ettől jobb az arány...

Akkor hogy is van ez?

2020. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőknek sem egy nagy élmény hogy Alkesz Jóska, Szűzpistike vagy Megcsalós Béla éppen őket (is) dugná.
2020. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
élménynek nem élmény, viszont a kétes önbizalmuk 95 százalékban erre épül.
2020. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!