Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon jót tett ez a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jót tett ez a férfi társadalomnak (nőknek szerintem igen, öbizalomtréning), hogy a férfi ismerőseim 90%-a rárepül minden nőre, aki nő és él és mozog, ha ronda, hanem?

Figyelt kérdés

De tényleg, 30 ismerőst megkérdek aki szingli, hogy kellene e az a lány, és ha jóképű, ha nem, akkor is mind azt mondják minden nőre aki 80 kiló alatti, hogy bizony egy menetre jó lenne. És bizony be is próbálkozik egy random átlag nőnél is mind. Azt nehezen hiszem, hogy mikor itt nők leírják, hogy náluk nem próbálkoznak be. Én ha csak egy ismerős nőt megkérdek, aki tucat meg 1, mind mondják vagy mutatják, hogy nincs olyan nap, hogy 6-8 ismeretlen férfi rájuk ne írna facebookon. És nem jó nők, kb mint ez a nő, aki Brad Pittet megcsókolta. És a férfiak 90%-ának már ez elég egy menetre, hogy bepróbálkozzanak. Aztán meg a nők rájönnek, hogy szinte akármilyen férfit megkaphatnak, ha 75 kilósak és 1 db agysejtjük van nőként, akkor is.

[link]



2020. máj. 21. 10:26
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én inkább a temetőkben ismerkedek, jobban szeretem, ha már nem élnek. :)
2020. máj. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!