Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Ma már meg sem lepődök ezen az ilyen társkereső profilokon ... Ki írja, hogy ő nem szereti az erotikát meg a perverz kérdéseket. Miért hiszik a nők hogy ilyen képpel majd az atomfizikáról akarnak a férfiak beszélgetni velük?


Miért csinálják ezt a nők? És rengetek ilyen profil van, tinderen is, hogy ő szende szűz lány és felháborodik a perverz férfiakon, de közben kirakja a kannákat rendesen :D Rá sem merek már írni, hogyan ismerkedjek így?


[link]


2020. máj. 22. 13:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Az, ha valaki kiemeli, hogy nem akar pöcsképet, az miért szűzlányos? Nagyon nem értem az itteni kommentelő fazonokat. Aki nem "szűzlány" se kér belőle idegen fasziktól.

Mondjuk hülyeség kiírni az egészet annyiban, hogy így a sok hülye dafke küldeni fog. Hacsak nem meleg férfi, aki direkt erre játszik.

2020. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
A női természetet soha nem fogjuk megérteni. Mert most a pasik akik pózolva kigyúrva vannak, azok legalább kiírják, hogy figyi, szexet keresek, egyéjszakást, ott legalább őszintébe megy. Nőknél meg nem tudhatod mire gondol épp.
2020. máj. 22. 14:46
 13/25 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok fenn társkeresőn, de ha már ennyire szakértő vagy, milyen ruhákkal, stílussal tudom elérni azt a gondolatot a férfiakban, hogy "ez egy bájos, finom nő, nem akarom soha a szájába dugni a farkam"?

Tűkön ülve várom a válaszod.

2020. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
A te természetedet sem értem, hát írod, hogy qrvás, akkor mit vergődsz? Ha látok egy hímringyót, nem azon gondolkozom, hogy miért csinálja, hanem hogy "fúj", és lapozok.
2020. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

"A női természetet soha nem fogjuk megérteni. Mert most a pasik akik pózolva kigyúrva vannak, azok legalább kiírják, hogy figyi, szexet keresek, egyéjszakást, ott legalább őszintébe megy. Nőknél meg nem tudhatod mire gondol épp"


De agyoniskolázott vagy, gyermekem... csoda hogy ennyi agysejttel el tudod látni az alapvető élettani funkcióidat.. Az esetleg nem merült fel abban a maréknyi agyadban, hogy egy nőnek(sőt minden embernek)... szüksége van arra, hogy vonzó legyen a másik nem szemében? Ez egy alapvető szükséglet... Akarsz tetszeni magadnak és másoknak is.. Ha van egy ilyen baromi jó tested,mint a fent linkelt hölgyeménynek, akkor minek járjon szegény lány 30 alatt zsákban? Mikor fogjátok már fel, hogy egy testhez álló ruha nem egyenlő azzal, hogy valaki k..va és bármiben benne van?

Én 26 vagyok, és hordok miniszoknyát, és mindent ami nőies , még is életemben 2 férfival voltam..

2020. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
Nőként írom hogy ez a kép kritikán aluli. Meghogy csinos. 😂 Nagyon szép megfogalmazás de attól még a kérdezőnek van igaza és k.rvas. Ha valaki ilyen képet rak ki akkor ne csodálkozzon hogy farok képet kap. Lehet olyan egész alakos képet kirakni ami visszafogott, de attól még látszik az alakod és nem arulsz zsákbamacskát. Nem csak a teljesen testhez simuló ruhában lehet látni csinos vagy e. Azt meg hogy tudsz e erotikus lenni nem az ismeretleneknek kell megmutatni.
2020. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
31%
Ui.: megfésülködhetett volna előtte. 😂
2020. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Én nem azt mondtam hogy csinos és elegáns.. de attól még valaki nem lesz k..va, mert esetleg többet mert mutatni magából. De te tudod...
2020. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%

mert nem egy tárgy egy eszköz akar lenni a pasik szemében hanem egy személy akinek van gondolata és érzése


megalázó dolog nemi szerveket kapni mert az üzeni h te nem vagy arra sem jó h kulturáltan beszéljek bele mert te csak egy eszköz vagy a szexuális kielégülésemhez


egy nő NŐ akar lenni!

2020. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Jó én ezt értem, és nem kibeszélni akarom a csajt a képen. Csak példának hoztam fel. De olyan érzésem volt, mint ha a rosszlányok.hu-t böngészném ezzel a ruha szettel. Persze hogy a szexre gondol a férfi, szóval szerintem aki kirakja bármijét is az kicsit azt szeretné, hogy a pasik szexuális üzenetet küldjenek. Csak akkor meg nem értem a felháborodást és a profil leírást.
2020. máj. 22. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!