Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Volt olyan időszak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt olyan időszak az életetekben amikor egyetlen pasit sem találtatok vonzónak?

Figyelt kérdés

Jelenleg senkit nem találok vonzónak, rengeteg, de tényleg szó szerint rengeteg pasival beszélgettem a közösségi portálokon, társkeresőkön, az utcán, és mégis azt érzem hogy a hercegem meghalt útközben. 🤭

Kortól, magasságtól, testalkattól, és anyagi helyzettől függetlenül egyszerű nincs, nincs olyan pasi, akivel minden oké, eddig nem éreztem azt, hogy ő lenne a befutó.

Szóval csajok, aki élt át hasonlót, attól várom a sztorit, tanácsot, stb...

Mert már tényleg foggalmam sincs mit lehetne ezzel a kialakult helyzettel kezdeni.



2020. máj. 23. 01:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
59%
Még jó, hogy nem válogatósak a nők...
2020. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
5 éve ezt a korszakomat élem, de valójában nem is érdekel már a párkapcsolatosdi sem. Egyedül könnyebb, lazább az élet.
2020. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
55%
A legtöbb pasit én se tatom vonzón. Ismerem magam, nem lep meg.
2020. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%

Én világ életemben így voltam, de nem azért mert olyan magasak az igényeim. Engem nem vonzanak idegen emberek. Ha már valakit megismertem, beszélgettem vele, kezdem megismerni, akkor tud belém hasítani hogy mennyire jó pasi az illető. Ezért nem tudtam soha bulikban, társkeresőn ismerkedni. A volt párjaim egyike sem teteszett volna képen vagy első ránézésre, mindenkivel ismeretség során jött a vonzalom és mindegyik átlagos külsejű volt.

Sokan ezt nem értik és azt hiszik, a herceget várod fehér lovon, de nem. Valójában olyan emberre vágyok, akivel össze illek, akinek a személyisége elbűvöl és ezt külső tulajdonságokból ugye nem lehet egyértelműen látni.

2020. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
51%
#14: de az az ember is ismerősöd lett valamikor, valahogy, aki később a partnered lett. Eleve kizárni ismeretlenekkel való interakciót szerintem emberi butaság. Ezért hívják ismerkedésnek, mert megismered az addig idegent. Tudjátok, nem értelek titeket. Ezzel a felfogással minden férfi, aki nincs benne a szűkebb baráti, ismeretségi körben, kiesik?! De akkor itt az áll fent, hogy a nők mindig csak ilyen belső körökből ismerkednek, ahogy látom?! Nem számít, ha a Józsi átment már a Julcsi barátnődon, vagy Kata is megvolt neki, inkább őt választod, minthogy esetleg egy érzelmi tartásssal, normális értékrenddel, élethez való korrekt hozzáállású idegent megismerj. Fck logic.
2020. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
63%

#15 Nem sikerült értelmezned a szövegemet. Mondtam, hogy ez azért van mert a belső értékek számítanak. Szerinted aki átment a barátnőimen és most nálam próbálkozik,annak milyen belső értékei vannak?


Nyilván az embernek ezért vannak hobbijai, és ezért utazgat sokat, hogy új embereket megismerjen. Ugyanis nem azt mondtam hogy kizárom az ismeretlenekkel való interakciót, hanem én nem párkapcsolati szándékkal ismerkedem meg új emberekkel, ugyanis idegen férfiakat nem találok vonzónak. Legföljebb megállapítom hogy jól néz ki, de ennyi.

Ha már ismerem, alakulhat a dolog.


De meglepő, hogy lepontozzák azt, akit csak belső tulajdonságokkal lehet elbűvölni. Bezzeg a duma megy, hogy a nők felületesek.

2020. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
77%
A nőknél csak ilyen időszakok vannak. Hiába kamuztok össze-vissza, hogy az átlag pasi is találhat magának nőt.
2020. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
42%
Miután rengeteg átlagos párt látok, te is tudod, hogy nem valós az állításod, de könnyű erre fogni.
2020. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan ezt tapasztalom. Na jó, nagyon ritkán megtetszik egy-egy férfi, de annak vagy van már barátnője, vagy más gond van, esetleg nem engem keres..
2020. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
73%
De sikerült értelmeznem a szöveget, csak a jellemzőbb példát írtam le. Vegyük ki az egyenletbol az átment dolgot. Akkor is csak ilyen faszikkal ismerkedtek, akikről írtam, hogy baráti kör, ismeretségi körben van. Aki meg nincs benne, azt kukázzátok alapból. Nem kell a púder, 2 lány testvérem van ők normálisak, de elmondtak, milyenek a nők. 🙂
2020. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!