Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Volt olyan időszak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt olyan időszak az életetekben amikor egyetlen pasit sem találtatok vonzónak?

Figyelt kérdés

Jelenleg senkit nem találok vonzónak, rengeteg, de tényleg szó szerint rengeteg pasival beszélgettem a közösségi portálokon, társkeresőkön, az utcán, és mégis azt érzem hogy a hercegem meghalt útközben. 🤭

Kortól, magasságtól, testalkattól, és anyagi helyzettől függetlenül egyszerű nincs, nincs olyan pasi, akivel minden oké, eddig nem éreztem azt, hogy ő lenne a befutó.

Szóval csajok, aki élt át hasonlót, attól várom a sztorit, tanácsot, stb...

Mert már tényleg foggalmam sincs mit lehetne ezzel a kialakult helyzettel kezdeni.



2020. máj. 23. 01:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
39%
Tehát aki másképp gondolkodik, mint te meg a lánytesóid, az nem normális? Ez nem vall sok intelligenciára a részedről. Egyik pasim sem baráti körből volt, az egyikkel utazás közben ismerkedtem meg, volt egy közös nyári munka és egy hobbi kapcsán. De mindegy, te mindenkinél okosabb vagy. Amúgy nem értem, miért baj az, ha valaki csak baráti / ismeretségi körből ismerkedik. Neked az miért fáj? Miért baj ha nem a külső alapján választunk?
2020. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
78%
Sok nekem tetsző pasit ismerek,látok az utcán,csak az a gond hogy mind 10-15 évvel fiatalabb nálam :D
2020. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%
És most képzeld el, hogy a herceged is hasonlóan válogatós és neki is csak 10.000-ből egy nő felel meg? Akkor mi lesz veled?
2020. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
#4 Volt már kapcsolatom, de annak vége lett. Nem érzek már semmit a férfi iránt, csak nem talalom a helyem a világban egyedül.
2020. máj. 23. 13:38
 25/30 A kérdező kommentje:

Látom, hogy pár sértődött pasi írt, de arról hogy nektek nem sikerült más nővel, nem én tehetek! Sem más nő!

Nem arról van szó, hogy a külső miatt nem fogalakozom senkivel, teljesen mindegy hogy néz ki, attól még ha nem tetszik, akkor nem kezdek bele a kapcsolatba.

2020. máj. 23. 13:49
 26/30 anonim ***** válasza:
45%

Ismerős érzés. Nálam is ez van. A legutóbbi kapcsolatom óta egyszerűen nem tetszik senki, a nyomába se érnek a nálam próbálkozó pasik a volt páromnak vonzerő tekintetében... Inkább akkor az egyedüllét. Persze szoktam időnként randizni, elfogadok meghívást pl vacsi, mozi ilyenek, mert élvezem a társaságukat, de amint szexet akarnak, eltűnök.

28 N

2020. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
aszexuális vagy, ez egy betegség olvss után és kezeltesd
2020. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Teli van a világ. Ilyen elkényeztetett neveletlen kislányokkal . Ezért van baj a világba. Romlott fiatalság van.
2020. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Az aszexualitás NEM BETEGSÉG!!! Mit kellene ezen "kezelni"?! Értelmetlen dolognak tartom, hogy mindenkit "mentális beteg" STIGMATIZÁCIÓVAL lássunk el. Ennek a kategóriának pedig nincs is értelme.


Az apácák sem őrülnek meg az egyházi közösségekben - csak azért, mert nem élnek házaséletet...


Nem hinném, hogy az önmegtartóztatásba bele lehetne halni. Senkinek nem hiányzik az, hogy KIZSÁKMÁNYOLJÁK - Egyetemes Értelemben. Se Nőnek, sem józan paraszteszű Férfiembernek. (Ez utóbbiak lehetnek pl. a papok.)

2020. máj. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
64%
Minden egészséges élőlény rendelkezik két alapvető ösztönnel: önfenntartás és fajfenntartás. Az aszexualitás az egyiknek ellentmond, tehát betegség. Amúgy ne legyünk naivak, az apácákat is dugják a papok...
2020. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!