Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetoválás mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválás mennyire hátrány ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Mindkét karom, a mellem, valamint a jobb kezfejem es ujjaim is ki vannnak varrva, esztetikus mintakkal.

A rosszalló tekinteteket már megszoktam, nem érdekelnek túlzottan, de pl lányok nálatok ez mennyire taszító?

Könyvvizsgálóként dolgozom lassan 5 éve, ügyfelekkel is találkozok, munkában ez szerencsére ezeknél a cégeknél nem jelentett gondot egyelőre. Ezt csak azért tettem ide, hogy van rendes munkám, nyelveket is beszélek, az életben feltalálom magam. Tehát az előítéletekkel szemben nem a sztereotípiát erősítem, de én szeretem ezt és még tervben van pár minta.

Ismerkedésnél ha pl ha meglátjátok hogy a srác kézfeje és ujjai is tetováltak, máris visszavonulót fújtok, vagy ettől még megismernétek az illetőt?



2020. máj. 24. 13:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
9%

Normális nő nem kezd ilyen férfival.

A tetoválás egy vagyonba kerül, sok más értelmes dologra is lehetne pénzt költeni.

Én is beszélek nyelveket és foglalkozom sok mással is. És? Csak én nem tetováltatom magam és soha nem is fogom. Mert nem vagyok olyan egoista, akit olyan szinten nem érdekel más ember, hogy a rosszalló tekinteteket is megszokta. Lehet, nem kellene mutogatni a hülyeséged olyanoknak, akiket nem érdekel, erre nem gondoltál? Ahogy én sem bömböltetem azt a fajta zenét az otthonomban, ami másokat talán nem érdekel, hogy másokat ne zavarjak vele.

A te bajod, hogy ilyen beteg vagy, de ne told mások orra elé a betegséged, hanem takard el.

2020. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%
Nincs tetoválásom, de nálam nem kizáró ok, kivéve arcon és a nyak felső részén. Viszont ha a minta nem tetszik, az már bajos. A tetoválás motívuma, stílusa sugall valamit a viselőjéről, és ha ezzel nem tudok azonosulni, akkor már nem biztos, hogy lenne esélyed, de minimum kétszeresen nehezített pályán lennél onnantól. Felfoghatjuk a tetkót a non-verbális kommunikáció egyik fajtájaként. :)
2020. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
81%

A páromnak tele van varrva a mellkasa és az egyik karja. Az exemnek is volt 2 tetoválása. Számomra semleges.

Láttam már férfin iszonyat gáz, nonfiguratív tetkót is, de még az sem lett volna kizáró ok, mert nagyon fiatalon csináltatta... Nem ítélek el ez alapján senkit.

22N

2020. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Nem egészen értem az egoizmus hogyan kapcsolódik ide. Nem fogom rosszul érezni magam mert valakinek nem tetszik, ugyanakkor maga a vélemény érdekel hogy vajon ki hogy vélekedik erről.

Pont az általad leírt végtelenül előítéletes egyszerűségről beszélek, de persze minden szubjektív, ahogy a vélemények is, az is hogy ki számodra "normáslis" nő, de azért szeretem ha valid érveket hoznak fel. A sztereotípiákkal ellentétben nem azért csinálom hogy másnak mutassam, ahogy írtam, nekem tetszenek.

Azt persze elfogadom, ha valakinél ez kizáró ok, hisz az pedig az ő normái szerint van úgy :)

Szimplán érdekelt ki hogyan gondolkodik erről általánosságban.


A környezetem 80%-ban elfogadó ezzel kapcsolatban, bár sokuk ismer régebb óta.

2020. máj. 24. 18:55
 25/29 anonim ***** válasza:
85%

Nekem bejonnek a tetkok. De csak akkor,ha sportos,izmos fiun van. Legszivesebben en is tele tetovaltatnam magam.


Altalanossagban is tetszenek a tetkok,nagyon erzeki.

N

2020. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Tetovalt nokent, ha igenyes mintan akkor nem zavar, nalam az arctetko mar kizaro ok
2020. jún. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
80%

21: "sok más értelmes dologra is lehetne pénzt költeni." Egyrészt ki dönti el, hogy mi az értelmes, másrészt mindenki másra költ. Lehet, hogy te a kólát iszod hamburgerrel, ő meg az árából tetováltat. Sok kicsi sokra megy, ugyebár. Másrészt én nagyon rühellem ezt a fajta mentalitást. Kb. mintha azt mondanád, ha nem dohányzik vehetne egy ferrarit. Neked hol a ferrarid? :D

De egyébként is van egy ilyen réteg, aki a hobbikra is rámondja, hogy "nem érti hol van abban a haszon". NEM kell mindennek hasznosnak lenni, csak jól érzed magad egy hobbival például.

2021. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
hu 27-es, 26-os vagyok, rengetegszer megkérdezik, hogy mennyit költöttem rá, és mennyivel értelmesebben el tudtam volna költeni. Eszméletlenül utálom ezt, jól keresek, megtehetem és ennyi. Nyilván lesz akinek nem tetszem, ahogy nekem sem tetszik mindenki. :)
2021. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
28: "Metálosabb" közegből jövök, szóval nekem teljesen normális, ha tetovált valaki (nőkön is bejön általában, ha igényes :) ), rajtam férfiként viszont egy darab sincs. De még ha nem is tetszik valami másokon, nem kezdem el ócsárolni, meg turkálni a zsebében, hogy miért is nem másra költött. /27-es voltam/
2021. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!