Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetoválás mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválás mennyire hátrány ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Mindkét karom, a mellem, valamint a jobb kezfejem es ujjaim is ki vannnak varrva, esztetikus mintakkal.

A rosszalló tekinteteket már megszoktam, nem érdekelnek túlzottan, de pl lányok nálatok ez mennyire taszító?

Könyvvizsgálóként dolgozom lassan 5 éve, ügyfelekkel is találkozok, munkában ez szerencsére ezeknél a cégeknél nem jelentett gondot egyelőre. Ezt csak azért tettem ide, hogy van rendes munkám, nyelveket is beszélek, az életben feltalálom magam. Tehát az előítéletekkel szemben nem a sztereotípiát erősítem, de én szeretem ezt és még tervben van pár minta.

Ismerkedésnél ha pl ha meglátjátok hogy a srác kézfeje és ujjai is tetováltak, máris visszavonulót fújtok, vagy ettől még megismernétek az illetőt?



2020. máj. 24. 13:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
20%
Látod, a 9-es tetovált és még így se kellenél neki. Képzeld mi lenne, ha tetoválatlan lenne! Rendezkedhetsz be prostikra!
2020. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a tetoválás nálad egy önkifejezési forma, a testedről némileg kiolvasható a világnézeted is, hiszen azokat a formákat, amelyeket magadra varratsz, nyilván a gondolkodásodnak egy részét képezik. Nem mindenkinek jön be ez a közlési forma, főleg ha nagyon látható helyekre teteted, ezt sajnos el kell fogadnod.
2020. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyetlen tetoválásom sincs, de ha személyiségre és külsőre is megfelelsz az igényeimnek, akkor nálam pl egyáltalán nem kizáró ok a tetoválás, sőt.
2020. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az hogy mi az esztétikus szubjektív. Nekem a nagyobb tetkók, sok tetkó, nem tetszik, kezeken még annyira se. Nem gondolok ezért senkiről semmi rosszat, csak nekem esztétikailag nem tetszik.


tehát ami neked esztétikus (és ez a lényeg), nekem pl (és lehet sok más embernek is) sok lenne.

De rengeteg ember van akinek meg bejönnek a tetoválások és nem zavarja őket.

2020. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem de azert sem mert nekem is vannak tetoválásaim. Mondjuk mielott lett se gondoltam gaz dolognak a tetovalast amennyiben szep es igenyes
2020. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lenne mindegy, milyen tetoválások vannak rajtad. Vannak számomra nagyon ízléses, kifejezetten találó, művészi tetoválások. Aztán vannak a kis szívecskék átlőtt nyíllal (na jó, ez csak elvont példa volt), vagy olyan formák, amikről messze látszik, hogy a tetováló "művész" nem volt a helyzet magaslatán, valószínűleg ezt volt az első munkája. Kevés választja el tetoválás szempontjából a menő és az igénytelen kinézetet és ezt sokan nem tudják eltalálni. Mi több, mennyiségben is képtelenek megállni, pedig olykor a kevesebb több.
2020. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%
Kézfejen,alkaron szörnyen cigányos,de más testrészen engem pl. nem zavar.
2020. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem a tetkó önmagában egyáltalán nem zavarna, ha szép és igényes, valószínűleg még tetszene is, de a kézfejen, ujjakon (illetve nyakon és arcon) nekem kifejezetten taszító hatású. Ennek ellenére persze ha élőben látnám, bejönne a srác, meglenne a közös hang, akkor valószínűleg csak emiatt nem fújnék visszavonulót.


Nekem nincs tetkóm. Ha lenne is, csakis egy kis aprócska minta valami diszkrét, szolid helyen, ne az legyen az első, amit észrevesznek rajtam az emberek.

2020. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszenek a minták, akkor esélytelen.
2020. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, amíg nem "vicces" minták, pl káromkodások, trágárságok, éppen hasmenést kapó ördög stb.
2020. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!