Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt férfiként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiként tényleg elítélendő, ha komoly kapcsolatra mentálisan rendben lévő nővel jövök csak össze?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon ez miért nem elfogadott? Miért gondolják itt sokan, hogy férfiként nem lehet ilyen elvárása valakinek? Szerintetek ez miért alakult ki?

2020. máj. 24. 13:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem nagyon talalkoztam meg olyan ferfival, aki egy mentalisan-erzelmileg labilis not keresett volna...

Szoval ez rohadtul nem ugy van, ahogy gondolod. Plusz jogod van az izlesednek megfelelo part valasztani. Engem pl. pont nem izgat, hogy mas mi alapjan valaszt part.

2020. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Hú, tényleg megzöldültem ott! Köszi a válaszokat!

Az itteni válaszok azok, amiket a való életben is tapasztalok. A többség simán elfogadta, hogy nekem ez egy elvárás és igény. És most itt is. Ezért lepett meg az ottani lepontozás.


#7: Ezzel az idézettel egyetértek. A randizás ismerkedés, nem is értem, hogy ott miért probléma, ha jót vár az ember.


#8: Jogos, ez lehetséges. Más kérdéseknél is volt már olyan, hogy írtam egy egyenes és korrekt választ, de én lettem a gonosz, míg a cuki, de hazug válaszokat szerették. De, ez így miét jó ezeknek az embereknek? Ennyire álomvilágban akarnak élni?


#9: Köszi!


#10: Sokszor én is egyre inkább ezt érzem. Teljesen normális kérdéseknél is olyan irányba elmennek a válaszok, hogy a fejem fogom...

2020. máj. 24. 14:16
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"És nem, összességében nálam az sem elég, hogy valaki túl van valamin."


Szerintem ezzel a résszel volt problémája annak, aki lepontozott. Azokat is elítéled, akiknek a múltban volt problémájuk, de már meggyógyultak (mert ki lehet gyógyulni mentális betegségekből is). Persze, van, aki csak nem vesz tudomást a problémáiról, elfojtja a dolgokat, nem keres megoldást, hanem csak éli tovább az életét, de olyan is van, aki tényleg lezárta magában a dolgot, szakemberrel dolgozott a probléma megoldásán és sikerült meggyógyulnia. Szerintem nincs olyan ember, akinek ne lett volna valamilyen (többnyire diagnosztizálatlan) mentális problémája az élete során, ha más nem, legalább tiniként majdnem mindenki gondolt arra, hogy öngyilkos lesz, ha a nagy szerelme elhagyja, vagy depressziós lett, amiért az anyja nem engedte el bulizni. Ettől még felnőttként a többségnek eszébe sem jutna ilyesmi, legfeljebb röhög és enyhén szégyenkezik, ha visszagondol a dologra.

2020. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

:D Találkoztál már amúgy emberrel aki próbált öngyilkos lenni? Vagy valakivel aki depressziós volt?


Tudod, ez jó esetben egy olyan állapot amiből ki lehet lábalni, nem olyan mentális betegség mint pl. egy skizofrénia vagy egy mániás depresszió.


De amúgy veled is nagy gikszer lehet ha képes vagy kiírni egy full anonim oldalon egy válaszoddal kapcsolatban egy kérdést, és várni az önigazolást mert téged lepontoztak 0%-ra. 😂😂😂 Kicsit kifele élsz és még ülsz is egy jó magas pacin.


De nem baj, mindenkinek olyan elvárásai vannak amilyeneket szeretne. 👌 Abszolút neked van igazad.

2020. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is igazad van. Túl lehet lenni egy időszakon, ki lehet gyógyulni is biztos, csak a gond az, hogy a hajlam benne van és benne is marad az emberben.
2020. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Ahhoz, hogy egy kapcsolat jól funkcionáljon muszáj mindkét félnek rendben lennie mentálisan. Máshogy nem lehet közös jövőt tervezni. Nem is értem, hogyan tudnak az olyan párok bízni egymásban, amikor magukban sem képesek. Kérdésedre válaszolva (nemtől függetlenül)sok a társfüggő, önbizalom hiányos, gyáva ember, aki nem mer saját magával szembenézni, megoldani a problémáit, mert sokkal könnyebb más nyakába zúdítani a terh(eket)
2020. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

EMBERKÉNT lehetőséged van eldönteni,hogy belemész-e kapcsolatba mentálisan instabil emberrel.

Az, hogy volt egy matchetek tinderen, még nem kötelez arra, hogy feláldozd a saját jóllétedet. Ha tudod, hogy ez neked sok, ne menj bele.


Mindenkinek van választása. Én pl nem járnék olyannal, akiről tudom, hogy HIV pozitív. Ez van, nem tenne jót a lelki nyugalmamnak.

2020. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok annál a kérdésnél a 7-es és 10-es, és kérdeztem tőled a 10-esben, de nem válaszoltál. Pedig komolyan érdekel, amit ott kérdeztem, de helyette elszaladtál szavaztatni.
2020. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, én egyetértek a linkelt válaszoddal, főleg azzal a részlettel, hogy sokan csak úgy mondják, hogy túlvannak valamin, aztán előbb-utóbb visszaüt valahol a dolog. Nekem volt már mentális beteg/sérült (depresszió, szorongás, pánik, szocfóbia, öngyilkossági hajlamok stb) ismerősöm, hát még úgyis megkeserítette a mindennapjaimat, hogy csak “barátok” voltunk, nem még kapcsolatban. Többet akart tőlem szegény, de teljesen ellehetetlenítette, hogy normális életet éljen, pedig minden lehetősège megvolt rá. Iszonyat fárasztó ez hosszútávon, én meg nem szándékozom tönkretenni a saját életemet egy ilyen pasi miatt. Teljesen érthető, amit mondasz.
2020. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most válaszoltam arra a kérdésre, 21-es a válaszom.
2020. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!