Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van élő ember, aki visszaír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van élő ember, aki visszaír az ilyen "mizu/hogy vagy/micsi/mesélj" kérdésekre társkeresőn és nem megy el az életkedve tőle?

Figyelt kérdés
Én mindig azt mormogom, mialatt unmatchelem az illetőt, hogy kár volt érte, pedig egész jól nézett ki...
2020. máj. 26. 23:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Borzasztó ez a szöveg, kivagyok tőle. Kicsi kreativitás kéne, amivel felkelti a másik érdeklődését, esetleg még meg is mosolyogtatja.


25L

2020. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
29%

Miért pontozzák le azokat, akik leírják, hogy a kinézet jobban számít, mint a szöveg? És miért pontozzák fel azokat, akik panaszkodnak, hogy kreatív szöveg kell?


Kb. mindenki ismerősi körében van olyan, aki egy sziával simán sikert arat. Ezt pontozzátok le? Ennyire képtelen néhányotoknak bevenni a való életet a gyomra? Oké, hogy sok válaszoló úgy válaszol, hogy a saját önérzetét simogassa, de ez nevetséges.

A kreatív szövegekkel próbálkozó pasiktól meg elég gyakran jön kérdés, hogy miért nem használ a kreatív szövegük. Légyszi, ha legközelebb olyan kérdést láttok, akkor írjatok rá a srácokra. Akkor legalább minimálisan hiteles marad ez a kamu szövegetek.

2020. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit is értelmes ember nem megy fel társkeresőre és nem erőlteti ilyen formában az egészet, kész és pont. Ne csodálkozz, ha ilyenekbe futsz bele, ezek a szarok erről szólnak.
2020. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
12# Már megint jön az általánosítás. Én nem pontoztam le senkit a kinézetes kommentek miatt, nyilván a többségnek az is fontos. Viszont konkrétan a környezetemben nem egy olyan pasit ismerek, akik nem néznek ki a legjobban, de olyan szövegük van, hogy már csomó barátnőjük volt és nagyon is szépek voltak egytől-egyig. Ergo azt nem lehet kijelenti, hogy nem számit a frappáns kezdés vagy a jó szöveg. Van akinél bejön egy szia is igen, nem mindenki egyforma (megint az általánosítás).
2020. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

14.


A "nem néznek ki a legjobban" gondolom nem egyenértékű a rondával.

2020. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
30%

#14: Nem írtam, hogy konkrétan te pontoztál le bárkit is. A százalékokat néztem csak.

Ezt a "környezetemben pncirombolók a szövegükkel az átlagjóskák" mesét meg hagyjuk. Ez nincs így. Nekem is van olyan ismerősöm, aki ezt elkezdte mondani egy társaságban, aztán rákérdeztek arra, hogy kikről beszél. Az egyik srác valóban sok csajjal beszélt és haverkodott, de szűz volt 24 évesen. A másik srác meg kifejezetten jól nézett ki az egész társaság szerint és a szövege is csak átlagos volt.

Ez maximum arra jó, hogy a női önérzeted megsimogasd, hogy na, ma is megmondtad az oldalon, hogy nem a kinézet a lényeg.


Az általánosításokon való sírást meg hagyjuk már. Ha valami általánosan igaz, akkor persze, hogy általánosítanak az emberek. Mit kéne csinálniuk? Hazudniuk, hogy páran kényelmesebben érezzék magukat?

2020. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%
Én azért pontozok le minden sirankozo pasit mert egy se tudott válaszolni arra hogy egy idegen mizujara mégis mi a fszt lehet írni, de nyavalyogni azt tudnak.
2020. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

#17: Szóval azért pontozol le embereket, mert csőlátású előítéleteid vannak?

Én pl. nem siránkoztam. Sosem társkeresőznék, mert a húspiacon csak húst lehet kapni. Barátnőm is van. Ettől függetlenül nincs struccként a földbe dugva a fejem.


Amúgy nem tudom, kérdezd meg a nőket. Engem pl. párszor már jelöltek be csajok facebookon, akik vagy semmit sem írtak, vagy annyit, hogy szia. Aki bejött, annál tudtam valami normális választ írni, amiből elindult a beszélgetés.

Írjak konkrétumot? Egy csaj bejelölt, megnéztem a képet. Az egyik borítóképe egy olyan zenekar volt, amit bírtam. Rákérdeztem, hogy bírja őket? És tádám, elindult a beszélgetés.

2020. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%

17.


Nem kell "mizu"-t írni elsőre, problem solved.

2020. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
15# Nem akartam sértő lenni, mert senki nem tehet arról, hogy hogy néz ki, hogy született, ezért így fogalmaztam.
2020. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!