Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van élő ember, aki visszaír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van élő ember, aki visszaír az ilyen "mizu/hogy vagy/micsi/mesélj" kérdésekre társkeresőn és nem megy el az életkedve tőle?

Figyelt kérdés
Én mindig azt mormogom, mialatt unmatchelem az illetőt, hogy kár volt érte, pedig egész jól nézett ki...
2020. máj. 26. 23:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%
Senki nem tudja értelmezni amit írtam? Itt nyavalyognak a pasik hogy "jaj mindegy mit írsz a nők csak a jó pasiknak írnak vissza". Nem, azért nem írunk vissza mert elegünk van a 7 ezredik szia mizu üzenetből amire kb nem lehet normális választ adni. Mert egy idegennek nem irhatom azt hogy hát ma dolgoztam, levittem a kutyát sétálni vagy ilyesmi amit a mizura általában válaszolna az ember mert egy idegent ez rohadtul nem érdekel. Nem kell regényt írni, már az is sokkal intelligensebb ha megker hogy meséljek magamról és ő is ír egy pár sort magáról. Mert értelmes emberek így kezdik az ismerkedest. Nem úgy hogy mizu. Röhej.
2020. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

21.


Mondjuk én pont ezért szeretek levelezni, és általában jól is megy, ha csak sima levelezésről van szó. Többről szerencsére nem is lehet általában, így pont ideális. Ha nem volnék ennyire ronda és szegény, akkor lehetne más is, de hát az élet nem válaszható utakból áll.

2020. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
4%

#21 annak se írtok vissza aki kreatív, értelmes szöveget ír. Vagyis ha jól néz ki valaki akkor baromi mind1 mit ír.


Egyébként megírod neki hogy kutyát sétáltattál. Jó eséllyel megy egy kör cukiskodás, kiderül van kutyád, aztán ő mond valamit. Lehetne itt beszélgetni, álszent duma hogy azért nem írtok vissza, mert a szia mizura nem lehet mit írni. Azért nem írtok vissza, mert a veletek matchelő férfiak 99%-a mégse felel meg nektek, csak gáz lenne beismerni, hogy nektek az emberiség 0,0001%-a se felel meg nektek még alapvető szinten sem.

2020. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
41%
#23 Köszönjük Emese :)
2020. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Engem nem hat meg a külseje, ha egy ilyen otromba buta fhasz az illető. A jó külső a matchig tart. Utána vagy kretén és repül, vagy tudunk beszélgetni
2020. máj. 27. 13:20
 26/30 anonim ***** válasza:
21%

#25: Oké, ezt itt mindenki büszkén elmondja... Aztán a valóságban nem ezt tapasztalják az emberek.

(Amivel amúgy nincs gond. Mindenkinek számít a külső. Csak ne adjuk elő, hogy mennyivel többet számít egy egyszerű kezdőmondat.)

2020. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Beléphetsz a tinder profilomba. Láthatod, hogy néha hogy elmondom minden fszagyú nyomorék suttyónak azokat, akik bizonyos stílusban írnak. Utána nézem meg csak a képüket. 😊
2020. máj. 27. 13:51
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban igaz, bár ha ronda valaki akkor még odáig se nagyon juthat el, hogy elolvassák amit ír - így nem sokat ér a jó fogalmazás vagy az érdekes téma. Maradnak az anonim fórumok kizárólag haverkodás céljára.
2020. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy ilyen nyomorék szia mizu üzenetre visszair függetlenül attól hogy azért mert jól néz ki a pasi az ugyanolyan üres mint aki csak ennyit tudott kipreselni magából.
2020. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
46%
Nekem szoktak. Biztos gagyi nők. Vagy csak a kérdező ostoba.
2020. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!