Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért csak olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért csak olyan férfiaknak írnak vissza a netes társkeresőkön, akiknek a profiljába egyszerűen lehetetlen belekötni? Sem a férfi képeinek bármilyen részletébe, sem az adataiba, leírásába. Nők, miért kell nektek ennyire tökéletes férfi?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 08:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9-es, én ezt írtam: "van-e rajta egy kis felesleg"


Azt értettem ezalatt, hogy pár kiló felesleg még rendben van. A kövér nők nem jönnek be.

2020. máj. 29. 11:11
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is mindegy milyen magas, ha nálam magasabb, mindegy hogy egy kicsit macis vagy vékonyabb, csak mozogjon valamit rendszeresen. Nem érdekel hajszín, szemszín, sőt, veled ellentétben az sem kell, hogy jóképű legyen. Nekem az intelligencia és a műveltség a nyerő, ezért legyen diplomás. Nem kell sokat keresnie, jó lesz tanár is vagy könyvtáros. Na, akkor miben nagyobbak az elvárásaim, mint neked?

Amúgy természetesen a dolog nem ilyen egyszerű, mindegy milyen listával indulsz neki, élőben mindenkinél ugyanaz dönt: van-e kémia, és milyen a kisugárzása. Anélkül tökmindegy, hogy néz ki az illető és ez szerintem nemtől független.

2020. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ezért. Mert ha minden szimpatikus férfinek adnak esélyt, egy nap nem elég válaszolgatni az üzenetekre.

2020. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

Tök egyszerű. Én fiatal férfiként elképesztően jól összerakott profillal annyi like-ot kapok Tinderen amit simán elbírok kezelni üzenetek terén. Volt egy lány akit Tinderen ismertem meg, megmutatta a profilját, volt vagy 350 like-ja. És ez a lány simán egy 4-es volt csak egy 10-es listán.

Szerinted, ha ennyi jelentkező van kinek fogsz írni? A tökéletes profilosnak, vagy a szódával elmegy profilosnak?

2020. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Én egész jóképű férfi vagyok és amikor Tinderen kapok 1 hét alatt mondjuk 20-30 matchet, akkor én is közülük a számomra legvonzóbb nőkre írok rá először. Ez nemtől független szerintem.
2020. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

Hát nem tudom... Én azzal szoktam szórakozni, hogy botrányos társkeresős profilkokat gyártok, csak a negatív tulajdonságaimat emelem ki, azokat is eltúlozva (súlyos szarkazmussal és öniróniával), de ennek ellenére sok nő szokott megkeresni. Tinderen is bőven lájkoltak.

Az értelmesebb nők a furcsa, egyéni reglapokra mozdulnak, nem a "tökéletesekre". Ők általában baromira unják a sok erőlködő férfit, akik körömszakadtáig bizonyítani akarják, milyen előnyös választások. Kb. annyira foglalkoznak velük, mint egy mosópor-reklámmal.

2020. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!