Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire "zavaró" ismerkedésnél ha kiderülne rólam, hogy 1 komoly, több éves kapcsolatom volt és utána már csak ilyen kapcsolat kezdemények?

Figyelt kérdés

Szóval mióta a barátommal szakítottunk ( 4,5 évig voltunk együtt), utána tindereztem főképp és mindig odáig jutottam el, hogy ismerkedünk, jól elvagyunk aztán kapcsolat és pár hónap után mindig vége...Most már unom ezt eléggé sőt ha ismerkedem már nem is beszélek erről mert azt gondolják, hogy vmi baj lehet velem... Ez csak Tinder miatt van, hogy alig lehet egy hosszútávú kapcsolatot összehozni vagy ennyire megváltozott az emberek hozzáállása a dolgokhoz? Vagy mindenki ennyire kalandvágyó és nem akar elköteleződni majd csak 30 felett?

27 N



2020. máj. 31. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Túl könnyű párt találni, eldobható fogyasztói cikk lett ez is. Mindig lesz jobb, pláne első ránézésre. Innentől meg emberek úgy cserélgetik mint a zoknit...

Nem összecsiszolódni próbál a két fél, hanem kiteszi a másikat, úgyis holnapra lesz 20 új matchem, majd közöttük biztosan lesz jobb is.

2020. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
27 évesen remélem ilyen 30-35 (esetleg 30-40) körüli férfiakat keresel. Mármint 27 éves nő létedre, tartós kapcsolatra, elköteleződésre.
2020. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért kéne ilyen idős korosztályból keresgélnie utolsó? Nekem most lett 26 éves a párom és komoly szándékai vannak. 35 évesen se biztos,hogy szeretne elköteleződni.
2020. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is 26 éves vagyok, de észre sem vesznek a 25-30-as nők. Arcra is letagadhatok néhány évet, már ott elbukik a dolog.


Durván a 19-23 éveseknél van esélyem.

2020. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Még mindig ugyanott vagyok, ahol voltam. De már nem érdekel.

Igazából randik voltak, aztán mindig megreked találnak mást vagy rájönnek ők lazáznak én meg komolyat keresek stb. és így eltávolódnak. Szerintem amúgy neten senki nem keres komolyat, nekem ez a tapasztalatom (nem kevés) idáig, csak szórakozni akarnak vagy lazázni. Meg a legtöbb esetben nem tudják, hogy mit akarnak igazán....

2021. márc. 11. 15:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez mind tinderes ismerkedés volt? Vagy volt azért merítés máshonnan is? Komolyan érdekel, hogy mi miatt lehet ennyire szerencsétlen az ügy.
2021. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Netes ismerkedés volt, ahogy írtam.
2021. márc. 13. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!