Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves vagyok, 4 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok, 4 éve nem szexeltem, 6 éve nem volt komoly kapcsolatom, de szeretnék párkapcsolatot, nem saját magamban látom a hibát, hanem abban, hogy a nők túl válogatósak, de nem utálom őket emiatt. Incel vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 15:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%
Na, a 7-es is itt van már a külföldi pasis mániájával. Mintha legalább annyi külföldi nő nem lenne az országban.....
2020. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
44%
Tulajdonképpen rá kéne jönnöd először, miért nincs barátnőd ennyi ideje, ha szeretnél. Lehet rossz lányoknál kezdesz, akiknél nincs esélyed. Lehet túlságosan a külsőt nézed, lehet nem kezdeményezel, lehet a kisujjad sem mozditod azert hogy legyen valakid. Most az nem indok, hogy a nők túl válogatósak, általában a hasonló fiúknak mint te lehetne valakijuk csak az nem felel meg az elvarasaiknak.
2020. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nincs ezzel semmi gond, szedd össze magad és tedd rendbe a dolgaidat, aztán lesz barátnőd is.
2020. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
1 kommentelőnek üzenem nő vagyok 25 éves és kb 4 éve nem szexeltem de még élek ugyhogy ki lehet birni :)
2020. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
38%

5-ös és 14-es válaszolók! De ti ÖNKÉNT döntöttetek úgy, hogy egyik srácnak sem adtok esélyt, aki próbálkozott valaha nálatok.


A kérdező pedig vélhetően túl van több száz visszautasításon.

2020. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
58%
#15 Osszuk el azt a több 100at mondjuk 15el- és akkor megkapjuk a valóságot.
2020. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Barnabas333 ***** válasza:
38%
Szerintem meg nem vagy az a mai európai nők értékrendje van elcseszve...
2020. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%

15 Sajnos a pasik többsége komolytalan csak kalandot keres legalábbis engem csak ezek találnak be.

Én nem tudok kötődés nélkül szexelni ezért az ilyen kalandoknak nem tudok esélyt adni. 🤷‍♀️


Viszont egy igazi férfi ha ismerkedni szeretne, szívesen adnék neki esélyt de ilyen sajnos valamiért engem nem talál meg.

2020. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
61%
#15 Hát persze... A nálam bepróbálkozók női megfelelőjét a férfiak is elutasítanák, meg is teszik, és inkább prostiznak helyette.
2020. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19 ezt kifejtenéd bővebben mire gondolsz?
2020. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!