Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves vagyok, 4 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok, 4 éve nem szexeltem, 6 éve nem volt komoly kapcsolatom, de szeretnék párkapcsolatot, nem saját magamban látom a hibát, hanem abban, hogy a nők túl válogatósak, de nem utálom őket emiatt. Incel vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 15:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#18: És miből gondolod, hogy csak kalandot keresnek? Nyíltan mondták? Vagy csak te gondolod úgy?
2020. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem olvastam el az összes hozzászólást, de nem is kell. Az hogy a nők válogatósak egyéni kérdés. Ugyan ez igaz a férfiakra is. Másikra mutogatni, hogy nem bennem van a hiba, lehet de illúzió. Senki se tökéletes, én sem.


Én nem úgy tekintek a szexre, amit csak nővel lehet csinálni. Egy maszturbáció is szex, amit azzal csinálok akit a legjobban szeretek: magammal. Jól esik, pont. Ha van nő az életemben, akkor megosztom vele a szexualitásom és én is fogadom az övét. Jól eső ez is.


Tehát ha neked a szex az, hogy csak is kizárólag nővel, akkor nyugodtan menny el szexuális szolgáltatást nyúljó lányhoz. Én nem kövezlek meg érte, ez már több 100, 1000 éves történetű sztori. Éld ki ott magad, és pont. Én nem kövezlek meg érte, mert fizikai testi igényről beszélünk, ami kihatással van a lelkedre. A morlálist meg szard le. Nem azt mondom, hogy napi-heti-havi rendszerességgel, hanem 1x. Meg beszélgess vele, ad ki a gőzt. Jót tesz. Csak ne csinálj rendszert belőle. :)


Az, hogy a legszebb éveit pazarolta el, az nettó hülyeség. A kor csak egy állapot. Lehet jókat szeretkezni/szexelni/szórakozni 20 évesen és 40 évesen is. Ki mondta azt meg, hogy korhoz kötött dologról van szó????


29F

2020. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
44%

#20 Olyanokra, akik pl. 20-30 évvel idősebbek, több fülük van, mint foguk, mázsa fölött vannak, masszív alkoholisták, láncdohányosok, drogosok, 8 általánost kegyelem 2-eskével végzettek, durva pszichés zavaraik vannak stb-stb. Szerintem ennyiből érthető, kikre gondolok. Azokra, akiket az ellenségének sem kívánna az ember. És megvan ennek a női megfelelője is, akivel simán, különösebb erőfeszítés nélkül összejöhetnének a férfiak. Teljesen érthető módon persze nem teszik.

(#5 és #19 voltam)

2020. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
71%

21 Hamar kiderült mindig, hogy mit is szeretnének valójában.


23 Nekem szerencsére ilyenekkel nem volt sosem dolgom. Alapból ilyenekkel szóba se állok. Azért van egy normális szint emberileg amit hozzanak már.

Bár a férfiakra nézve a te írásodból kivenném a mázsa fölötti dolgot, mert találkoztam már olyan férfival aki fölötte volt mégis magas szintet ütött meg.


Én meg nőként nem vagyok ilyen.

Bár egy átlagos nőnek mondanám magam azért egy normális szintet amit én is elvárok azt én is hozom.

2020. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%
Abban vitatkoznék hogy a legszebb éveit pazarolná el egy 20-éves. Folyamatosan építkezni kell, egzisztenciát építeni mert “strigulákért“ nem adnak parizert a boltban. A párkeresés egy párhuzamos történet de másodlagos a saját építkezéshez képest. Az a csávó pazarolja fiatal éveit akinek van mit pazarolnia. Pl gazdag szülők csini fia aki börtönbe kerül és ezért nem tud szexelni de amúgy minden egyéb megvan már.
2020. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Legszebb évek max szexuálisan értelmezhetőek. A csajok is huszonévesen a legszebbek. Lehet még szexelni 40-50-60 évesen is, de valszeg akkor már nem fogsz megkapni huszonéves csajt.
2020. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem te nem vagy incel, mert volt már kapcsolatod. Én 40 éves vagyok, és nem volt kapcsolatom nőkkel. Én az vagyok.
2020. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#26 A szépség relatív.

29 vagyok és vannak dögös 35-tösök is. Emlékszem, mikor 18 voltam, egy 22 már idős volt. Most túl fiatalnak érzem, némeiket éretlennek. Szóval ez relatív.

2020. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Persze, hogy incelnek tartunk. A Nőkrt hibáztatod azert, mert nincs nőd. A saját sikertelenegednek nem te vagy az oka, hanem a "tul valogatos" Nők. Ez bizony incel viselkedés
2021. márc. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!