Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne békésen, demokratikusan, humánusan, úgy hogy a nőknek is tetsszen megoldani a férfitöbblet problémáját?

Figyelt kérdés
Várom a kreatív incel-mentes ötleteket...

2020. jún. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
9%

"Úristen utolsó. Végre egy értelmes ember."


Vakok közt a félszemű király! 🤣🤣🤣

2020. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
78%

#40, nem hiszem el hogy ennyire képtelen vagy számokat értelmezni.

Nincs (!) férfitöbblet, direkt megnéztem 2001-ig visszamenőleg egyik évben sem volt. Az a te bajod hogy neked 50 évnél van egy választóvonal ami felett már nem számít nőnek a nő. Amúgy elég gyenge kifogás hogy a nők tovább élnek, mert akkor a várható férfi élettartamnál fordulna a helyzet, nem az alatt 15-20 évvel.

Várom az újabb kifogásokat

25/F

2020. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
86%

Ez nevetséges. Az emberek közel harmada különféle pszichológiai problémák és egyéb másságok miatt sose fog társas életet élni. Ti meg itt pár %-on szaroztok. (Egyébként melegből kétszer annyi van, mint leszbikusból, úgyhogy máris megdőlt a hülyeséged. Autistaság is a férfiakat szelektálja...)


Az pedig igen csak lekezelő a nőkkel szemben (nem vagyok nő, nem azért mondom), ha azt képzeld, hogy férfihiány esetén majd a kilencvenötödik és kilencvenhatodik nő már kénytelen lenne elmenni az ilyen 120 kilós, fürdetlen, fogatlan, pattanásos, zsírosfejű, gatyábahugyozó vérpistikékkel. Dehogy mennének el vele. Annál a semmi is nagyobb élmény. Annyira azért nem erős az a szexuális szükséglet. Nem beszélve róla, hogy mennyi frigid, aszexuális, stb nő van. Rohadt jól meglennének férfiak nélkül.


Szóval keresd valahol máshol a problémádat.

2020. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
75%
Csak úgy mellesleg. Sokkal inkább fekudbek le 25F-fel,mint az itt hoborgo incelekkel, mert neki legalább van agya. Jöhet a krv@z@som 😉 ilyenkor úgyis csak arra vagytok képesek.
2020. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
74%
#44, nagyon kedves vagy, de foglalt vagyok :D
2020. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
63%

Visszanéztem az óvodába, úgy látszik játszanak a gyerekek! 🤣🤣


#42! Ezt ne nekem címezd, írd annak a tagnak, aki maga ismeri be, hogy:


"igen, a KSH stat szerint a fiatalabb korosztályokban tényleg van egy minimális férfitöbblet, nagyjából 52-48% arányban"


Én csak igazat adtam neki, szerintem írj neki egy privátot! 🤣🤣🤣🤣 Aztán másold be ide a választ, hagy nevessünk egy jót!

2020. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
2%
Még annyit így kifogásnak te "25/F", hogy te össejönnél egy mondjuk 57 éves nővel családalapítás céljából? 🤔 Fogós kérdés, ha azt mondod, nem, akkor az "inceleknek" adsz igazat, ha azt mondod igen, hát...🤣🤣🤣🤣
2020. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
33%
Gratulálok 47es. Most feltéttel egy olyan kérdést, amire egyszerűen nincs jó válasz. Legalábbis szted. Ennyire futja a hatalmas intelligenciadbol.
2020. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
100%
Oké, a 44es vagyok. Kaptam valakitől egy privatot, amit nem értek. Mi az isten nyila az az IRL pasi?
2020. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
81%

#46, neked tényleg ennyire nincs agyad hogy feltűnjön hogy mindkét választ én írtam? :D

#47: nem, mert én nem egy világi vesztes vagyok és van barátnőm a saját korosztályomból. Ha nem lenne, akkor meg lehet kezdenék valamit magammal, hogy ne csak jpg formátumban lássak puncit az életemben.

#49: gondolom Pistike a monitor mögül megfejtette hogy #45 biztos csak troll. Nem jött be, az is én vagyok

25/F

2020. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!