Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne békésen, demokratikusan, humánusan, úgy hogy a nőknek is tetsszen megoldani a férfitöbblet problémáját?

Figyelt kérdés
Várom a kreatív incel-mentes ötleteket...

2020. jún. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező ezt az energiát amit a válaszolásba fordítasz, valami másra fordítanád lehet jobb életed lenne :D Nincs férfi többlet, meg probléma, max neked, hogy nincs csajod. Viszont az igaz, hogy több nő van párkapcsolatban mint férfi. Viszont egy férfi átlagosan több nővel szexel mint fordítva.
2020. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
10%

Jaj Istenem, érdekes dolgok mennek itten, de ismétlés a tudás anyja, szóval fussunk neki újra! (bocs, csak most érek rá visszanézni, fontosabb dolgom volt, mint a gyakori komplexusosait pátyolgatni)


Szóval ott hagytuk abba, hogy 64-64-ös, hogy te valamit kompenzálsz ezzel, valami sikertelenségedet, éppen azért igényled az olyanok figyelmét, akiket közben megvetsz, ami egy elég érdekes helyzet, gondolom valami korábbi lelki trauma lehet az ok.

Azt is írtam, hogy a pasid éppen azért van veled, mert így őrizhet, elvégre tudja, hogy ezzel azt kommunikálod a világ felé, hogy te nyitott vagy mindenre, azt is említettem, hogy a férfiak kódszótárában a miniszoknyás lányok elég egyértelműen prédaként jelennek meg, te mint írtam is azt kommunikálod a világ felé, hogy nyitott vagy mindenre, aztán csodálkozol, hogy ezt páran úgy is értik, ahogy jelzed.

A kapcsolatotokkal van valami probléma, amúgy? Mert abból kiindulva, hogy állítólagos pasid is erre kér, lehet, hogy burkoltan azt jelzi feléd, hogy mit gondol rólad, nem? Tehát aki k******* öltözteti a barátnőjét, az annyit is gondol róla. Nekem ez a tapasztalatom. Tudom, mert mint írtam, ti nők nem halljátok amit a férfiak beszélnek négyszemközt.

2020. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 Lachesys ***** válasza:
79%
najo hagyjuk.... te baromi sötét vagy. es nem MINDEN alkalommal van velem, nem a pásztorom hanem a pasim. attol hogy te nem tudsz az ösztöneiden uralkodni es nem emelkedtél ki az állatvilágból, páran már megugrottak ezt a lécet!
2020. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
13%

"2020-ban itt tartasz hogy a egy nőnek van miniszoknyája és neadjisten jól is néz ki benne, az kb. szabadon dugható."


Ezt én nem mondtam, ezt az ominózus állítólag női válaszoló írta, hogy zavarja, hogy folyton rámozdulnak, én meg nem értem, hogy miért is? Elvégre ő az, aki hívja magához ezt.


"Az meg a hab a tortán amikor a miniszoknyától egyenes úton jutsz el addig hogy a nő önbizalomhiányos és kompenzál."


Tapasztalatból monodm ezt, általában a szép nő, aki tudja magáról, hogy szép az nem öltözik így, mert neki nem kell, az olyan mondjuk úgy "wannabe" szép lányok, akik nem szépek, és emiatt szoronganak, egyszerre vágynak a férfiak csodálatára, és arra, hogy csorgassák rájuk a nyálukat, és közben vágynak egy stabil párkapcsolatra is, csak a kettő így összeegyeztethetetlen.


"Nem tudom hogy mi és mikor ment félre az életedben, de érdemes lenne elgondolkodnod egy látogatáson a pszichológusnál"


Ez nagyon tetszett, szoktam beszélgetni a végzett kollégákkal, mert igen IRL-ben pszichológus vagyok, vagyis leszek egy év múlva.

2020. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 Lachesys ***** válasza:
18%

pszichologus:Dddddd

te jó ég....



kár hogy mar azon a szakon se szurik ki alkalmas erre a pályára.

2020. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy ha már feljött az én leendő szakmám, annyit még, hogy eddigi tapasztalatom alapján az ilyen miniszoknyás lázadóm de közben nem lázadó embereknek a születésük utáni első hat évben volt problémájuk a szüleikkel, a kötődési mintázatok ugyanis nagyon meglátszódnak azon, hogy ki hogyan éli a párkapcsolati dolgait, nemiségét meg. A biztonságosan kötődőknél sosem találkozni ilyenekkel.


Például nekem az a barátnőm, aki folyton igényelte azt, hogy miniszoknyában rázza a fenekét, elég komoly otthoni gondokkal jött, látszólag semmi nem volt otthon, rendes szerető család voltak, mikor én ismertem őt, de később kiderült, hogy mikor kicsi gyerek volt az apja ivott, meg börtönben volt, az anyját meg petefészek daganattal műtötték, emiatt ő el volt dugva keresztanyjához, nagyszülőkhöz, emiatt lett ambivalensen kötődő, és neki ezért kellett, az amúgy jól működő -akkor még- kapcsolatunk mellé is az, hogy minden férfi csorgassa rá a nyálát.


Tudom-tudom most majd le leszek hülyézve, meg pontozva meg minden, és nem is fogok itt többet hozzászólni, szóval nyugodtan nem fáj, csak az eddigi élet és szakmai tapasztalatom szólalt meg.

2020. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 Lachesys ***** válasza:
75%

amugy meg nem az zavar, hogy rammozdulnak, volt srac aki elhívott randizni normalisan, megmondtam van baratom kész. az zavar, ha mint az állatok, ugy viselkednek a "férfiak". nem ertem mit nem értesz ezen.

várj itt egy video:


[link]



abszurd, nem? en erről beszeltem. ha ez szerinted természetes, akkor sajnállak....


amugy meg nemtom hol élsz, ha voltal valaha bulizni, rengeteg gyönyörű no van miniruhában egy szórakozóhelyen. a kozonseges az, aki mindenet kiteszi. ez alapszabaly: vagy dekoltált felso nadraggal, vagy rovid szoknya magasan zarodo felsovel. szoval hagyjuk. ha meg tenyleg pszichomokus leszel, dolgozz magadon, mert nem normalis az ahogyan a sajat ertekedet attol teszed függővé a nőd hogyan öltözik fel.

2020. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 Lachesys ***** válasza:
75%
semmilyen problémám nem volt a szüleimmel gyerekkoromban, nagyon szep es biztonságos, csupa jó emlékekkel teli gyermekkorom volt. szoval nem nyert mr freud.
2020. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
81%

Vannak itt bajok a pszichológus úrnál...

Nem, a normális férfiak kódszótárában a miniszoknyás nő miniszoknyás nőt jelent, nez azt hogy ha 2 percre egyedül van hagyva akkor ráugrik az első farokra. Nem tudom milyen körben mozogsz ahol a nők két lábon járó lyukként vannak kezelve, de lehet jobb is.

Kíváncsi lennék erre a szakmai tapasztalatra is, hogy mekkora és milyen reprezentatív mintából sikerült ilyen következtetésre jutni. Ellenpélda lesz bőven, ebben biztos lehetsz.

#76-ban már ügyesen manipulálod a mintádat hogy a "miniszoknyás lázadó de nem lázadó" stb. stb. akkor a többi aki csak azért hordja mert tetszik neki, már ki is van ejtve? Vagy a gyerekkori traumák determinálják a szoknyahosszt?

Végül pedig, sok sikert a végzős évedhez, remélem a nők szoknyahossza és önbizalma közötti kapcsolatról írod a diplomamunkád.

25/F

2020. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
0%
Vicces manginizmus elhinni, hogy azért hordanak sokszor kényelmetlen miniszoknyát a nők, mert az tetszik nekik, nyehhehhheee
2020. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!