Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne békésen, demokratikusan, humánusan, úgy hogy a nőknek is tetsszen megoldani a férfitöbblet problémáját?

Figyelt kérdés
Várom a kreatív incel-mentes ötleteket...

2020. jún. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 A kérdező kommentje:

38-as: Látom a sötétség veled született képesség...


"Hogy neked 50 felett már nem nő a nő?"


Házi feladat: Menj fel a Badoora vagy bárhova ISMERKEDÉSI/BARÁTKOZÁSI (tehát nem társkeresési) céllal és kérdezz meg tetszőleges mennyiségű 50 fölötti nőt, hogy mi náluk az alsó korhatár...


Tudom, hogy egyeseknek ezt nehéz felfogni, de egy nő még maximum 40-50 körül magas libidóval rendelkezik (de azok vagy párkapcsolatban élnek vagy lecsapnak rájuk a kigyúrt dugógépek közül a MILF mániásak... Na ők azok, akikre illik, hogy lyuk-lyuk, mindegy nekik.


De 60 fölött már nem dugni akar egy nő, hanem lelki társat, egy hasonló kisöreget, akivel azonos generáció... Tényleg nem értem, hogy lehet egyeseknek ennyire nehéz a felfogása.


És ebben a nőtöbbletben benne van a 80-90 éves is, akinek már a medencecsontja is összeroppanna meg combnyaktörése lenne a szextől.


Trollkodásnak kiváló az állításod, csak épp a valóságban nem állja meg a helyét.


"Említetted például hogy a nők mostanában úgyis szexkapcsolatra mennek akár több pasival is."


Értő olvasást még gyakorold...


Szexkapcsolatra pont, hogy a nő MONOGÁM, egy prémium férfivel szeretne összeszokni. A prémium férfi dug több nőt a szexkapcsolatával párhuzamban időnként, főleg mikor a szexkapcsolata karrierista, egyetemista és nem ér rá csak heti 1-2 alkalommal...


Bulikázáskor, egyéjszakázáskor megint a prémium körből választanak valakit, akivel kieresztik a gőzt és utána megint jöhet pár hét vagy hónap büszke szingliskedés.


Végül, amire te gondolsz azok a férjes asszonyok, de azok is a prémium körből választanak és pont általuk egyenlítődik ki a mérleg, hiszen az egyetemista szexkapcsolat mellé a férfi logikusan olyat fog választani, aki hányattatott sorsa miatt kompromisszumkészebb.


Egy fullos 20-30 közötti egyetemista lánynak egyszer mondod azt, hogy nem érsz rá vagy tegyük át máskorra és beújít mást. Nem te diktálsz.


Viszont egy férjes asszonytól sokan viszolyognak meg félnek a férj bosszújától meg sokszor már 30-40-50 es korosztályban van, így tudja mennyire érték számára egy fiatal adonisz. Ott ő fogja úgy intézni, hogy "Drágám, képzeld az Anna barátnőm nem ér rá ma este, azt mondta tegyük át holnapra, úgyhogy ma megfőztem neked és holnap este megyek át hozzájuk beszélgetni."


"Jah hogy nem igazán ti vagytok a nők ideáljai."


Nem az ideálról van szó, te szerencsétlen. Ha mindig újratermelődnek a kedvenc kajáid a hűtőben, akkor hozzá sem fogsz nyúlni a többihez, ott fog megromlani, megpenészedni, megfonnyadni, majd kidobod.


Ha viszont lerabolják előtted a gyorsabb nőtársaid a hűtő tartalmát, akkor eldöntheted, hogy eszel abból, ami MARADT vagy ÉHES MARADSZ.


"költözz ki egy olyan országba, ahol nőtöbblet van"


Ezzel két hiba van.

1. Ahhoz gazdasági bevándorlóként kinti stabil munkát kéne találni és akkor is egy csóringer, bármikor kitehető vendégmunkás maradnék, még akkor is, ha megtanulom a nyelvüket.

2. Mivel kelet-európai senkiházi lennék, ugyanannyira lennék vonzó egy ottani nő számára, mint egy itteni nő számára egy bolgár vagy koszovói, szemben az osztrákkal vagy a svájcival.


Magyar állampolgárként maximum nálunk szegényebb országokban tudnék érvényesülni. És akkor megint ott tartunk, amire már azt hittem kiveséztük régen. Hogy vásárolhatnék magamnak import feleséget.

2020. jún. 16. 07:55
 52/85 anonim ***** válasza:
83%
Oké, én most már jelentem a kérdést, mert már nem csak a kommentelok de a kérdező is élményt egy olyan irányba, h már azt sem érteni mit ír, csak azt látni h a frusztraciodat akarja levezetni
2020. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 A kérdező kommentje:

43-as: "Az emberek közel harmada különféle pszichológiai problémák és egyéb másságok miatt sose fog társas életet élni."


Igen, kezdetnek például az itteni, magukat csúnyának valló nők... Na velük is csak csökken az amúgy is kevesebb nőmennyiség.


"Egyébként melegből kétszer annyi van, mint leszbikusból"


Ennek fuss neki mégegyszer. Valami forrást kérek. Leszbikusból van több.


"férfihiány esetén majd a kilencvenötödik és kilencvenhatodik nő már kénytelen lenne elmenni az ilyen 120 kilós, fürdetlen, fogatlan, pattanásos, zsírosfejű, gatyábahugyozó vérpistikékkel."


Látom, a logikai érzék neked sem az erősséged.


1. Nincs olyan, hogy kénytelen. Érted? NINCS! Nincs kényszer. Simán csak az van, hogy kevesebb lenne a lehetősége. Eddig próbáltam több példával magyarázni, de ti SZÁNDÉKOSAN nem akarjátok érteni.


Adott Julcsi, akinek van egy bölcsészdiplomája, 2 éve nem dolgozik, otthon van mamahotelben és adogatja be az önéletrajzát és az anyján élősködik, már elfogadta, hogy recepciósnak is szívesen elmegy, de minimum 300 nettóért.


Thanos csettint egyet a gyűrűjével és Julcsi Mucsaröcsögén találja magát, ahol a polgármester felajánlja neki, hogy mivel kihalt a fél falu, beköltözhet valamelyik üres házba, ha munkát vállal. Lehet füvet kaszálni meg gereblyézni 50 ezerért meg lehet irodán adatot rögzíteni 120 ezerért. Julcsi a másodikat fogja választani. Ha mindkettő ellen lázadna, választhatná még azt is, hogy kiáll egy pohárral az út szélére és aprót gyűjtöget, de nem alig lenne, aki dob valamennyit is a poharába (férfitöbblet megszűnt hasonlat), tehát a helyes döntés az lenne a részéről, ha gyorsan elfogadná a 120 ezres ajánlatot, amíg Thanos nem csettint egy újabbat és nem jelenik meg konkurenciaként Piroska, aki valószínűleg szintén a 120 ezres adatrögzítői munkát fogja választani a fűkaszálással szemben.


"Nem beszélve róla, hogy mennyi frigid, aszexuális, stb nő van. Rohadt jól meglennének férfiak nélkül."


Ők ma is megvannak férfiak nélkül. De ez is csak tovább súlyosbítja a problémát, nem pedig cáfolja, mert így nem elég, hogy férfitöbblet van, még ezekkel a nőkkel is kevesebb van a húspiacon.


47-es: Csillagos ötös! 25/F te meg ne térj ki a válasz elől! Nem lenne barátnőd és csak az 57 éves nő lenne vagy az egyedüllét. És lenne még 20-30 aktív éved, 3 lehetőség közül választhatnál.


- Próbálsz minden számodra vonzó, korosztályban hozzád illő nőt megkörnyékezni, akik közül - mivel mindig a nő választ - akinek szimpatikus vagy, annak van barátja. Mindegyiknek. És tényleg, van olyan is, aki csak mondja, de ezeknek tényleg van és szeretik őt. A többieknek pedig vagy nem vagy szimpatikus, vagy csak a pénzedre hajtanak vagy csak ugródeszkaként tekintenek rád és már az elején elpanaszkodják, hogy nekik mennyi adósságuk van meg nem-e akarod a telefonjukat feltölteni mert azon sincsen egység meg nem tudja miből fizeti ki a főbérlőt (ezeket mind az első randin rád zúdítja és kezded megérteni, hogy miért szingli, ha amúgy jól néz ki).

- Egyedül maradsz és megoldod valahogy. Hosszú évekig, évtizedekig.

- Udvarolsz az 57 éves nőnek, akinek szimpatikus vagy, de ő sem fog rád élete végéig várni.


Valamit mindenképp döntened kell...

2020. jún. 16. 08:18
 54/85 A kérdező kommentje:
52-es: Te kezdted a beszólogatást, én csak a te stílusodban válaszolgattam vissza. De jellemző, amikor már nincs több érved, akkor mentsem meg a túlterhelt modi, akinek nincs ideje átolvasni minden kérdésre adott minden választ és amit a szőnyeg alá söprünk az a probléma többé már nem is létezik.
2020. jún. 16. 08:36
 55/85 anonim ***** válasza:
31%
Ne zavarjon h azon kívül h meglepődtem h elmúltak ötven, nem volt más kommentem XD sztem te 24F-fel keversz. Nah mindegy, ígyis úgyis ostoba vagy és az is maradsz. Ennyi idősen már nem változik az ember.
2020. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Ennyit tudnék még hozzafozni ehhez a rengeteg ostobasaghoz. Keressetek meg magatokat a térképen.


Esküszöm egyre alacsonyabb a színvonal ezen az oldalon.

2020. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, megpróbálom elmagyarázni még utoljára törlés előtt úgy hogy te is felfogjad.

1. Hibás az alapfeltevésed, hogy mindenkinek minden pillanatban kapcsolatban kell lennie. Nincs ilyen. Normális ember a két rossz közül a kisebbiket választja. A jelek szerinte a nők nagy részének te a nagyobbik rossz vagy és inkább egyedül maradnak. Ez van, lehet ezen kellene dolgozni ahelyett hogy GYK-n írod ki a frusztrációd. Hogy te is megértsd: ha választhatnál az egyedüllét és Bözsi között, akinek három foga van abból kettő mindig fáj, akkor vajon mit tennél?

2. Válaszoltam a kérdésedre csak nagyvonalúan átugrottad: tennék azért hogu ne csak az 57 éves édesanyám korú asszonyságnál legyen esélyem. Ez a lehetőség valahogy fel sem merült az opciók között, vajon miért?

3. "Fullos egyetemista lány" itt hangosan felnevettem :D nem fullos, sima bolti eladó nem is jó? :D

4. Ez az evolúció, hogy a "prémium" egyedek újratermelődnek

5. Érdekes módon egy mérnöki diplomával és két folyékonyan beszélt nyelvvel sehol nem néztek még vendégmunkásnak, pedig három éve kint élek. Nem mosogatófiúnak kell kimenni, azt itthon is lehet.

+1: ez az incelség már a lapos földdel összemérhető konteó, csak ami nekik a párasáv, az nektek a férfitöbblet.

2020. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
46%

#50! "neked tényleg ennyire nincs agyad hogy feltűnjön hogy mindkét választ én írtam? :D"


Neked tényleg nincs ennyire agyad, hogy rájöjj, éppen arra akartam felhívni ezzel a figyelmet, hogy magadnak mondtál ellent? Mit gondolsz, miért raktam oda fél mázsa sírva röhögős emojit? Hogy a te szinteden is érthető legyen, hogy mire célzok. Látom nem ment át...

kénytelen leszek Picard kapitány bölcsességét segítségül hívni:

https://www.youtube.com/watch?v=uSvJaYxRoB4

2020. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 A kérdező kommentje:

Erre írtam az értő olvasást, neked is szól. Nem én múltam el 50, hanem azok a nők múltak el 50 évesek, akiknek a korosztályában több a nő, mint a férfi.


Tehát 50 éves kor alatt, minden egyes korosztályban több a férfi, mint a nő. És csak azért van összességében több nő, amiért összességében több öreg is van (nem csak itt, hanem szinte az összes fejlett országban), mert elöregedik a társadalom, kevés fiatal születik, miközben egyre jobban kitolódik a várható élettartam.


És már csak azért is dühítő és trollkodás az 50 fölötti nők ajánlgatása a 18-35 közötti férfiaknak, mert nem a férfiakra jellemző az, hogy szűk életkorsávban határozzák meg a potenciális partnert és ha élőben ismerkedsz is csak addig vagy szimpatikus, amíg nem tudja meg, hogy x évvel fiatalabb vagy öregebb vagy tőle. Vagyis külsőre bejössz neki meg még jól el is beszélgettek, de amint a számot megtudja, a semleges adatot, abban a pillanatban bekattan és már nem kellesz neki.


És hidd el, nem a levegőbe beszélek, dolgoztam 2 évig telefonos boltban is, ahol rengeteg középkorú nő jött be telefont venni, beállíttatni, fóliáztatni és gyakran előfordult, hogy tegyük fel neki ezeket az alkalmazásokat meg segítsünk beállítani és a kolléga meg pont nagy nőcsábász volt és rengetegszer lepattintották azzal a dumával, hogy "nagyon aranyos vagy, de a fiam/öcsém lehetnél, nem tudnék rád úgy nézni".


Még ő mondta egyszer sóhajtozva, hogy viccesnek hangzik, de ezeket a 40-es nőket nehezebb felszedni, mint a kis fiatalokat. És az ember úgy nézett ki, mint Zayn Malik, elmondása szerint száznál is több nővel volt 26 évesen és csak onnan a szemem előtt a 2 év alatt legalább 30 tuti megvolt neki, szóval kétlem, hogy nagyot kamuzna.


Úgyhogy ennyit arról a teóriáról, hogy ha mi próbálkoznánk az 50-es nőknél, akkor lenne esélyünk... Amikor olyan embert is elhajtottak legtöbbször, aki egy félisten külsejű álompasi és olyanokat néztem végig a saját szememmel, amikor két ilyen instamodell külsejű tökéletes lány bejött és az egyik beszélt a másik helyett, hogy "A barátnőm nagyon félénk és nem hiszi el, hogy szerintem tetszettél neki, mert végig őt nézted ő azt gondolja magáról, hogy biztos nem jön be egy olyan pasinak, mint te." az meg 2 mondat után úgy levette a lábáról, hogy a félénk lány hívta őt el randizni, hogy lenne-e kedve elmenni vele valahova.


Nem véletlenül lettem ilyen, nem ilyennek születtem és nem voltam ilyen fiatalon, az élet tett fokozatosan ilyen megkeseredetté...


Ezek a tapasztalatok tizenéves koromtól kezdve olyan élénken élnek bennem, mintha tegnap történtek volna.


Átérzem azok nyomorát, akiket megerőszakoltak. És rájuk sincs rájuk írva, de amikor eljutnak egy intimitási szintre, akkor előtörnek a múltbéli sérelmek.


Ugyanúgy az életben rám sincs rám írva, hogy ezeket az emlékeket hordozom, de mikor ismételten megkapom a sorozatos elutasítást és levegőnek nézést és látom, hogy másoknak milyen könnyedén megy és a nők szedik fel őket, akkor egyre mélyebbek és fájdalmasabbak a sebek.


És lehetek sportos, öltözhetek jól, lehetek mosolygós, kedves, figyelhetek a magabiztos testtartásra, semmit sem ér az egész. Ez az egész csak azoknál számít, akik amúgy is sikeresek, azok még sikeresebbek lesznek ettől.


Suta maximum tizenévesen voltam, azóta folyamatosan bennem volt a fejlődési vágy és fejlődtem, csak ez mindig kevés volt.

2020. jún. 16. 09:38
 60/85 anonim ***** válasza:
11%

"Oké, én most már jelentem a kérdést, mert már nem csak a kommentelok de a kérdező is élményt egy olyan irányba, h már azt sem érteni mit ír, csak azt látni h a frusztraciodat akarja levezetni"


Nézd, van egy MATEMATIKAILAG igazolható TÉNY, itt egy pár szerencsétlen, meg akarja magyarázni, hogy az NINCS! Te nem lennél frusztrált egy idő után a velük folytatott "vitában" ha tudná, hogy igazad van, és ők is tudják, hogy igazad van, csak egyszerű dacból nem hajlandók elsimerni?

2020. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!