Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne békésen, demokratikusan, humánusan, úgy hogy a nőknek is tetsszen megoldani a férfitöbblet problémáját?

Figyelt kérdés
Várom a kreatív incel-mentes ötleteket...

2020. jún. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 Lachesys ***** válasza:
82%

de mégis mit vártok tőlünk nőktől komolyan? te se adod lejjebb az igényeidet. és baromi nagy hülyeség, hogy a nők TÖBBSÉGE folyton adoniszokkal szexel 30 éves koráig amikor már béla is jó lesz. valahogy az én ismeretségi körömben nem ez a jellemző. évek óta együtt lévő párok, de aki szingli az sem ugrál egyik álompasi farkáról a másikra! igen, a volt osztálytársam kisebbségi feltöltött szájú luvnya fb alapján ilyen.... de gondolom nem ez a fajta lány érdekel titeket?! talán nem csak ezt kéne alapul venni.... ha nőként már esetleg merünk szexuális életet élni akor amikor nem vagyunk kapcsolatban (és NEM, nem arról beszélek aki minden buliban mással kavar, de mi baj van azzal, ha szingliként néha szexel valaki? egyébként meg - még ha lenne úgymond "lehetőségem" valami ultraszexi adonisz szexkapcsolata lenni, nem tenném. volt egy ilyen srác, akivel egy buliban kavartam, (igen volt 26 évesen 3 kavarásom! én hatalmas ribizli tudom!), és utána azt hitte majd minden csettintésre ugrom neki. hát a nagy lópéniszt! ha gyémántból lenne a farka, akkor se aláznám meg magam semmilyen pasiért!

szóval sajnálom, de ez az egész nem a nők hibája! ha valakire, talán a férfiakra legyetek kiakadva, ők azok, akik minden nőnek kb kinyalják a fenekét, hátha egyszer bejutnak a bugyijába. szánalmas! és ha már nőként pl fel merek venni egy miniszoknyát, olyan kulturálatlan parasztok vannak! megnéz, oké - az nem gond, ha normálisan teszi! akkor se ha a pasi ronda! nem ütközik törvénybe nézni! de mikor csak mert kihívóbb ruha van rajtam már füttyögnek, meg azt hiszik mindenféle ribizli vagyok.... csak mert tetszeni akarok a barátomnak?! szóval hagyjuk...

és tényleg sajnálom hogy nem jut nektek nő, de ezért nem MI vagyunk a felelősek és MI nem tartozunk nektek semmivel, se szexszel, se idővel, se SEMMIVEL.

2020. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
87%
Oké, tegyük fel h mindenki h.lye,csak a kérdező káposzta. Akkor sincs értelme annak, amit itt csinál. Ennyi befektetést energiával már már két edzésen túl lenne a kondiban, meg egy vasárnapi afteren, ahol rég megfektethetett volna vkit. De nem, ő itt hoborgo, mert fáj neki a minden.
2020. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
11%

"szánalmas! és ha már nőként pl fel merek venni egy miniszoknyát, olyan kulturálatlan parasztok vannak! megnéz, oké - az nem gond, ha normálisan teszi! akkor se ha a pasi ronda! nem ütközik törvénybe nézni! de mikor csak mert kihívóbb ruha van rajtam már füttyögnek, meg azt hiszik mindenféle ribizli vagyok.... csak mert tetszeni akarok a barátomnak?! szóval hagyjuk..."


De te nem a barátodnak akarsz tetszeni akkor, hanem felhívod a férfiak figyelmét magadra, és csodálkozol, hogy oda is néznek? Gyakorlatilag azt mondod: Itt a p.nci gyertek kanok!

A miniszoknya minden pasi szerint ribis, aki felveszi azzal úgyis bánunk, ezen ne csodálkozz. Én nem kezdenék olyan lánnyal, aki miniszoknyát hord, mert az tulajdonképpen folyton azt jelezné felém, hogy ő más férfiakt is igényel, és én nem vagyok elég neki.

2020. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 Lachesys ***** válasza:
82%
hát sajnálom, a barátom szerint baromi csinos vagyok miniben mert nagyon jók a lábaim! a saját önbizalomhiányod vetíted ki a csinos nőkre. és szerintem baromira nem ribis szett egy fekete mini black metálos pólóval és bakanccsal. szóval nem igazán érdekelsz. elsősorban a barátomnak akarok tetszeni, meg magamnak! nem útépítő bélának vagy az első random pasinak aki szembejön! most mondtam, hogy a nézéssel nincs baj, inkább nézzenek meg mint hogy senki ne nézzen rám, csak a rondákat nem nézi meg senki:D de ettől még lehet kulturáltan viselkedni?!
2020. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 Lachesys ***** válasza:
84%
most mondtam, hogy az ÉN megítélésem szerint nem ribis az amit hordani szoktam. valószínűleg amúgy is többen megnéznek a stílusom miatt (fekete rúzs, szöges bőrkabát, alkarvédő stb), nem csak a mini miatt! és a barátom SZERETI, ha nőiesen (vagy szerinted ribisen, i dont care) öltözöm fel, mert szeret gyönyörködni bennem. és én is ebben a stílusban találtam meg magam. másrészt pedig a hét 5-6 napján orvosi köpenyben mászkálok és kb annyi nőiesség van ugye a fehér szövetnadrágban és egyszerű fehér pólóban, hogy már bocs hogy hétvégente talán ki akarom úgymond élni magam nőiesebb ruhadarabok terén! amúgy meg minit leginkább bulikba veszek fel, vagy akkor, ha a barátom is velem van, pont hogy elkerüljem az attrocitásokat. de amit írsz, abból egyértelmű, hogy te fenyegetésként éled meg, ha a nőd másoknak is bejön.
2020. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 Lachesys ***** válasza:
67%

:DDDDD

te nagyon beteg vagy már bocs. a barátom kifejezetten buzdít arra, hogy csinosan öltözzek fel, pl minibe, vagy mélyebben dekoltált felsőbe (nem nem olyanba amiből kifolyik a mellem...) és nem felügyel, de ilyenkor a hozzád hasonló idióták látják, hogy foglalt vagyok és befogják a lepcses szájukat! gondolom ha a barátomat zavarná, nem kérné kifejezetten hogy légyszi most is azt a felsőt/szoknyát vedd fel! nem mindenki olyan beteg pénisz mint te, hogy így gondolkodjon a nőkről! na én itt le is zárom ezt, te meg beszélgess a szintén sikertelen haverjaiddal, mert úgy látszik ennek sok haszna volt az évek során! szia!

2020. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
75%

Apró gondolat...

"Az, aki azt mondja h neki nő jár, azzal kijelenti h nem gondja h a nőknek lenne szabad akarata és választási lehetősége, tehát azt is mondhatnank h támogatja a nemi erőszakot."

2020. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
80%

#63: ne haragudj hogy ilyet mondok de nagyon sötét vagy

2020-ban itt tartasz hogy a egy nőnek van miniszoknyája és neadjisten jól is néz ki benne, az kb. szabadon dugható. Kezdem megérteni hogy miért alapfelszereltség a bulizó csajoknál a gázspray. Az meg a hab a tortán amikor a miniszoknyától egyenes úton jutsz el addig hogy a nő önbizalomhiányos és kompenzál.

Nem tudom hogy mi és mikor ment félre az életedben, de érdemes lenne elgondolkodnod egy látogatáson a pszichológusnál

25/F

2020. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd... Az ilyen nem érdemel energiát.
2020. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
0%
Támogatom.
2020. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!