Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nőnek könnyű összehozni egy olyan kapcsolatot ami csak egy laza szexkapcsolat, viszont egy férfinak ez álomélet, és baromi nehéz összehozni?

Figyelt kérdés

Ez az életstílus egyre népszerűbb és vonzóbb, mint a nők mind a férfiak részéről egyaránt. Tehát hogy no család, no gyerek, no elköteleződés, csak az élet vidám oldala. Szex, nyaralás, stb.

Csak annyi a különbség, hogy a nőknek egy ilyen kapcsolatot könnyű összehozni, egy férfinek meg qrva nehéz, sokaknak csak álom marad ez.

Miért van ez így? Kibszott férfitöbblet miatt?



2020. jún. 15. 16:10
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
53%

Kutyák is egymás seggét szagolják ismerkedéskor, ez az ösztön. Párzik 1et, továbbáll. Vissza az ösztönlényekhez.

"nem gondolom, hogy az a csávó, aki bárkit megkaphat majd pont nálam horgonyoz le. de ha a 20 centis farkával ugy kielégít mint addig senki miert ne?:D"

Az ilyeneket nevezik kvának. Egészségedre, csak ne csodálkozz ha orvosi igazolást kérnek normálisabbak az ilyenektől. A hivatásosnak van csak szólok, te meg letagadod (gondolom).

2020. jún. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 Lachesys ***** válasza:

ez a tipikus van sapka, nincs sapka. ha nem akarunk szexkapcsolatot az a baj (lasd kerdezo), ha akarunk, csak nem veletek, akkor meg az :) de ha veletek akkor persze az a természetes:)))


mitől lennek kva mondd mar el? 26 eves vagyok, 3 komolyabbnak nevezhető párkapcsolatom volt a mostanival egyutt, ahol lefeküdtem a fiúval. ezen kivul kb 3 sráccal kavartam de max oral volt. nem mi tehetünk arrol hogy nektek semmilyen no nem jut. írhatnék bármit, akkor is azt mondod kva vagyok...

2020. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 Lachesys ***** válasza:
91%

amugy meg miért lennek kva attol,mert félévente egyszer amikor bulizok esetleg lefekszem valakivel? mint mondtam nem történt meg, elméleti kérdés volt, de ha megtörténik is... miert leszek kva attol mert elvezni merem esetleg a szexet? mert neked nem jut?


ez annyira jellemző rátok incelekre.... nektek jusson szex, de a nok legyenek tiszta szuz harmatos viragok (es nem nem a minden buliban barkit leszhopo kvakrol beszelek, de azert van atmenet ekozott es a szuzlany kozott). egyszeruen szanalmas a kepmutatasotok. nyilvánvalóan arra a részre amibe nem tudtál belekötni meg csak nem is reagáltál, csak jössz es leigazol. idióta barom.

2020. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

Ha lenne az itteni nőkben valóban empátia és nem csak a lepontozást nyomogatnák, akkor rájönnének, hogy a női szexualitással való visszaélés pont ugyanaz, mint mikor a férfi él vissza a fizikai erőfölényével. Most nem verekedésre célzok, hanem szándékosan, ganéjságból lekapja az 190 magas ember a pici nő elől a felső polcról az utolsó terméket vagy úgy furakodik előre egy sorban, hogy a ő félre tudja lökni a nőt de a nőnek esélye sincs elmozdítani őt a helyéről.


Az ilyen embereket az egész társadalom szokta utálni és meg szokta vetni.


És curva csak két esetben leszel tőle.

1. Ha nyíltan büszkélkedsz vele és mellette esetleg még lúzereknek tartod azt, akinek nem jön össze.

2. Ha komoly kapcsolat reményében eltitkolod, elhallgatod a leendő párod elől.


Szerintem mindkét esetben érthető a dolog. Ha felvágsz valamivel, sokszor akkor sem nézik jó szemmel és irigykednek vagy megvetnek, ha saját erőből és tudásból értél el valamit, nem még akkor, amikor genetikai vagy születési előjogod és elég volt megszületned és létezned érte.


A második esetben meg gerinc kérdése. Ha valaki elkövet valamit a múltban, amire nem büszke nem feltétlen azzal kell indítani az első randis bemutatkozást, de illik az illető tudtára hozni, hogy ő el tudja dönteni, szeretne-e egy ilyen emberrel lenni. Elhiszem, hogy sokak számára a gerinctelenség kifizetődő és kényelmes (addig, amíg le nem buknak), mert nem kell kínosan a másik szemébe nézni, de az életben mindennek következményei vannak, sosem tudhatod mikor üt vissza a karma.


Ha meg az illető még meg is ússza a dolgot, akkor az egyes ponthoz hasonlóan az irigység váltja ki ezt a viselkedést a többiekből, mert az illető gerinctelen úton elérte az életben, hogy fiatalon sok pasival szexelt és utána megállapodott egy jó parti mellett, aki mit sem tud a múltjáról. Ezzel nem csak a férfiak, de még az olyan nők haragját is kivívja, akik azért uralkodtak az ösztöneiken a legvirágzóbb korukban, hogy egyszer esélyük legyen egy ilyen pasi mellett megállapodni és csak mert jól néznek ki egy kalap alá vannak véve az összes ilyen könnyűvérű nővel és ha szakmailag el is érnek valamit, sokan összesúgnak a hátuk mögött, hogy biztos leszopták a főnököt.


Gondolom ez is érthető, hogy miért ítélik el.

2020. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 Lachesys ***** válasza:

az hogy meg merjük élni a szexualitásunkat nem a szexualitással való visszaélés. és ha valaki idejön ugatni és már az első sorából fröcsög a nőgyűlölet, ne lepődjön meg, ha nem kedves hangnemű választ kap hanem kissé az önérzetébe tiprót. aki velem normális, azzal én is az vagyok, de senki ellen nem fogom vissza magam, aki frusztráltságában hülyeségeket kezd fröcsögni.


talán, ha nem lenne minden nő kvának kikiáltva, aki élvezni meri a szexet és nem egy apácaként várja az első incelt hogy örök hűséget fogadjon neki... és esetleg még a helyes, normális fiúk tetszenek neki? boszorkány! máglyára vele! és NEM, helyes fiú alatt nem rájengoszlingot értem. sztem pl fenriz a darkthroneból tök jó pasi, és bármikor összejönnék hasonló kaliberű black metálos arccal, mert fontosabb a közös érdeklődési kör és világnézet, mint hogy valami fuckboy booty callakkal zaklasson az éjszaka közepén.


úgyhogy hagyjuk ezt! a szexuális frusztráltságotok NEM a nők hibája. ez kb olyan, mintha diéta közben mindenkit utálnék, aki tortát ehet....

2020. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
25-ös: Nem, inkább olyan, mint mikor mogyoróallergiásként folyamatosan előtted eszik jóízűen a nutellás kenyeret. És mikor ebbe belenyugszol és megpróbálod elfogadni, akkor folyamatosan neked panaszkodnak, hogy el vannak hízva és nem tudják, hogyan fogyjanak le. Amikor te megmondod nekik, hogy nem kéne annyi nutellás kenyeret zabálni, akkor meg savanyúaszőlőznek.
2020. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 Lachesys ***** válasza:
ha belenyugodtál volna, nem itt vergődsz :)
2020. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
53%

25-ös, akkor ha látom h te szeretnél egy jó felsőt, de nincs rá pénzed, én odamegyek, megveszem, majd előtted tépem szét.

Hallottál már olyanról h erkölcs? Tudod te mit jelent? Tisztában vagy azzal, hogy egy nőnek egyetlen egy értéke van, az pedig az erkölcse?

Te büszkén nyomod, h simán krvulsz ha kell, mert miért ne? Egyrészt épeszű embernek hosszútávra nem kellesz, mert ugyanúgy fogsz kvulni 5-10 év múlva is, csak az idő közbe szokott szólni, mert a kutyának nem kellesz a felfogásod miatt majd. Azt hiszed te mindig 25 éves maradsz? Fentebb meg jól írják, én 190es magasságommal 100kg-osan, izmosan nem vágok pofán mindenkit reggel az utcán, csak azért mert megtehetem. Úgyse szólnak vissza nem? Akkor miért ne? Felteszem magamnak a kérdést, ettől több ember leszek? Te attól több ember leszel ha büszke vagy a könnyűvérű fajtádra? Szerintem ha valakinek odapottyantasz 1 kölyköt majd, te leszel a legjobban felháborodva ha lelép a fickó, mert megteheti nem? Te szülted, neveld is fel. Ugyanaz...

2020. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 Lachesys ***** válasza:
te teljesen hulye vagy! en egy ember vagyok elsősorban es nem a kozepkorban elunk, hogy a szuzessegem legyen a legnagyobb sot egyetlen ertekem! 26 evesen 3 fiuval feküdtem le komoly kapcsolatban, és 3 sráccal volt ez-az de szex konkretan nem! ez neked kva? persze ha veled kavarnanak a lanyok semmi bajod nem lenne! szerető párkapcsolatban élek, te meg egyedül fogsz megrohadni nogyulolo egysejtű barom!
2020. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
49%

"de ha a 20 centis farkával ugy kielégít mint addig senki miert ne?:D"


Én erre a gondolatmenetre reagáltam....

2020. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!