Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nőnek könnyű összehozni egy olyan kapcsolatot ami csak egy laza szexkapcsolat, viszont egy férfinak ez álomélet, és baromi nehéz összehozni?

Figyelt kérdés

Ez az életstílus egyre népszerűbb és vonzóbb, mint a nők mind a férfiak részéről egyaránt. Tehát hogy no család, no gyerek, no elköteleződés, csak az élet vidám oldala. Szex, nyaralás, stb.

Csak annyi a különbség, hogy a nőknek egy ilyen kapcsolatot könnyű összehozni, egy férfinek meg qrva nehéz, sokaknak csak álom marad ez.

Miért van ez így? Kibszott férfitöbblet miatt?



2020. jún. 15. 16:10
1 2 3 4 5 6
 51/57 Lachesys ***** válasza:
53%
ti meg "úriemberek" vagytok:DDDD te is felgyújhatnád magad, legalább példát mutatnál a hasonlóan haszontalan papucsállatka fajtádnak. nem csak a tököd, az agyad helyén is gci van sajnos :( másképp nem lehetnél ennyire nagyon buta:(
2020. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
53%
1 jó az egészben, neked fogalmad sincs ki ül a másik oldalon, anyád apád lehet lúzer, de szerintem én 2 hét alatt többet tettem/kerestem/adtam ehhez a világhoz, mint te egész életedben. Biztos vagyok benne h te ott egy semmire kellő némber vagy, 0 ésszel, 0 pénzel és iszonyú önimádattal, elmondod a másikat mindennek, majd újjal mutogatsz h ő kezdte te gyönyörű csodálatos 'ember'. részemről befejeztem ezt a bohockodást egy istenverte dögevővel.
2020. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 Lachesys ***** válasza:
53%
ja az orvosi diplomám az semmi:Ddddd te meg max azt a dtad a világhoz h szerencsére nem szaporodtál, remelem nem is lesz alkalmad. nacsa!
2020. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
40 alkalom volt fél év alatt :) Sok a magadfajta...
2020. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 Lachesys ***** válasza:
latom a szövegértés nem erősséged. vagy 40 gyereked van? en csak annak orulok hogy ezt a selejt genetikai kódot nem örökíted at, kár lenne :S igy is sok a gyoker
2020. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
kb 40 magadfajta gciputtony állt gyerekvállalásra készen. Kinek nem az erőssége te értelmetlen degenerált mihaszna némber? Szégyeld magad inkább, "nő" létedre kocsmai stílusban osztod az igát meg újjal mutogatsz, ennyi a tudásod, mutogatni. Nahde te egy finom úrihölgy? Ennyi vagy amit ide böfögsz, eddig se voltál több, s nem is leszelt több, csak egy torzult világkápű istenverte fsztalan felelősség hárító gyökér, akinek "mindig joga van személyeskedni", mert szegényt megbántják a gondoszok. Szép napot.
2020. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Lachesys ***** válasza:
olyan stílust kapsz amit képviselsz. ne is álljanak keszen, egy magadfajtáknak szülni?:Dddddd es te szemelyeskedhetsz? te himsoviniszta allat. azert ne lepődj meg ha aidses leszel, remelem majd nem sírsz nagyon ha esetleg közlöm veled a rossz hitt a klinikan:Dddd
2020. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!