Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nőnek könnyű összehozni egy olyan kapcsolatot ami csak egy laza szexkapcsolat, viszont egy férfinak ez álomélet, és baromi nehéz összehozni?

Figyelt kérdés

Ez az életstílus egyre népszerűbb és vonzóbb, mint a nők mind a férfiak részéről egyaránt. Tehát hogy no család, no gyerek, no elköteleződés, csak az élet vidám oldala. Szex, nyaralás, stb.

Csak annyi a különbség, hogy a nőknek egy ilyen kapcsolatot könnyű összehozni, egy férfinek meg qrva nehéz, sokaknak csak álom marad ez.

Miért van ez így? Kibszott férfitöbblet miatt?



2020. jún. 15. 16:10
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
49%

"nem a kozepkorban elunk, hogy a szuzessegem legyen a legnagyobb sot egyetlen ertekem!"


Akkor tedd ki az ablakba a pucád, aztán rámutatsz vkire h gyere... Van ilyen, amszterdam közepén a vöröslámpás negyed, ahol a "széplányok" hírdetik magukat a kirakatban. De ha nem te voltál aki azt az előző idézést beírta, akkor nem neked szól.

2020. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 Lachesys ***** válasza:
mert ha szingli vagyok es félévente egyszer lefekszem egy sraccal aki kielegit akkor mi van?! nem azt mondtam h mindenkinek szetteszem, de ha előfordul ez akkor nem szégyellem magam miatta! persze ti erkölcscsőszök, biztos nagyon tiltakoznátok ha lenne lehetosegetek szexelni! szoval hagyjuk. igen, ha szingli vagyok es néha amikor bulizom ugy állnak a csillagok miert ne mehetnek el valakivel? mint mondtam max tipitapi csok tortent eddig az is életemben 3x, de ha lefekudtem volna veluk se itelhetne el senki!
2020. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 Lachesys ***** válasza:
foleg nem ti... akik ha lehetne halomra dontenetek a lanyokat:D es az hogy NEHA elmennek vkivel akivel szimpatikusak vagyunk egymásnak azzal mi van? másrészt ilyen nogyulolo szívet utan, h az EGYETLEN értékünk az érintetlen phinank... hat nekem van más is bocs! pl az orvosi diplomám, az emberi értékeim stb. es ezek csodálkozna h nincs no aki leállna veluk!!
2020. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
56%

Hát már ne is haragudj, az a 30-40 akit megfarkaltam az utóbbi 1 évben pontosan úgy gondolkodott ahogy ti. Értékük? A fiatalságuk, szépségük, és más nem volt. 1-1ig mind azt mondta ő nem olyan, nem nem... :) Csak megfelelő férfi kell hozzá, azt már fekszik is. Pontosan ahogy ti is nyilatkoztatok, ha olyan a hapsi kell hozzá, akire bukik. Ha 200ilyen van, akkor 200al fekszik le. Az összes nő ilyen, még az is aki kapcsolatban van. Mint a kutyák, párzási időszak van, segget kirak az ablakba, azt aki szimpi jöhet. De hogy ilyen ember nem lesz a gyerekem anyja az is biztos.


Tudom tudom hazudozok, mert lemerem írni az igazságot és az nem tetszik, rossz fényt vet a madamokra. Éhenkórász mihaszna népség :) Ez van.

2020. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 Lachesys ***** válasza:
kutya vagy te meg ugylatszik anyukad is egy átalakítás akkor.. nem en mondtam hanem te :))) és érdekes, hiába nyomult ram pasi a baratom mellett - olyan is aki bejött, és ha szingli vagyok talan lehetett volna valami - mindig elutasítottam. az ilyen férget mint te csak eltaposni érdemes.
2020. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 Lachesys ***** válasza:
szóval hogy szuka kutya anyukad:) és te nyilatkoztál igy :)
2020. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
49%
csak 1 a baj, neked 1 éve alatt több farok járt a szádban mint neki. Szerintem neked se anyád se apád, hanem ilyen mixed zabigyerek vagy, aki osztja az észt, hogy ku.vának lenni milyen jó. Legyél. Egészségedre, csak ne képzeld már h az a jó amit vmi nyomorult némber elképzel. Legközelebb ha pofánütlek akkor az lesz a jó mert én úgy gondolom? Vagy csak simán bezúzom a fejed a viselkedésed miatt? Megtehetem nem? Mi bajom lesz? 1 fogatlannal több lesz.
2020. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
49%

"Az összes nő ilyen, még az is aki kapcsolatban van."

Korombeliekről beszélek, ahogy ti is a korotok beliekről gondolom. Régebben nem volt ez a nagy poligámia divat, legalábbis szégyelte magát amelyik knak állt.

2020. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 Lachesys ***** válasza:

leírtam hany partnerem volt életemben. 3, ha az aktust nézzük, és 5, ha az italt is beleszámítjuk (a 3 komoly kapcsolatommal egyutt). ezen kivul 1 sráccal smároltam.


SZERINTED ettol en most kva vagyok? latom a számok nem barataid. de mindegy.

2020. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 Lachesys ***** válasza:
oralt nem italt... autocorrect
2020. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!