Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nőnek könnyű összehozni egy olyan kapcsolatot ami csak egy laza szexkapcsolat, viszont egy férfinak ez álomélet, és baromi nehéz összehozni?

Figyelt kérdés

Ez az életstílus egyre népszerűbb és vonzóbb, mint a nők mind a férfiak részéről egyaránt. Tehát hogy no család, no gyerek, no elköteleződés, csak az élet vidám oldala. Szex, nyaralás, stb.

Csak annyi a különbség, hogy a nőknek egy ilyen kapcsolatot könnyű összehozni, egy férfinek meg qrva nehéz, sokaknak csak álom marad ez.

Miért van ez így? Kibszott férfitöbblet miatt?



2020. jún. 15. 16:10
1 2 3 4 5 6
 41/57 Lachesys ***** válasza:
100%
de te büszke vagy rá h hany not húztál meg :))) nekem akkor se kellene a hpvs farkad amit minden szarba beledugsz ha te lennel az egyetlen pasi a vilagon! te idióta vadbarom.
2020. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 Lachesys ***** válasza:
amugy jelentettem a nogyulolo válaszaid, aki 2020ban ott tárt, hogy a nők egyetlen érteké a szüzesség, az assa el magat jo melyre... nem a targyaitok vagyunk es ket labon jaro phuncik. az ilyen pasikat ki kene herelni...
2020. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
49%

"nők egyetlen érteké a szüzesség, az assa el magat jo melyre... "


A kettősmércéseket meg egyenesen fejbelőni, megszűnne a törvénytelen lopás meg a nárcizmus. Fordítva már nem tetszik mi? Szégyenemberek.

2020. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 Lachesys ***** válasza:
az h szerinted a nők érteké a szüzesség te meg minden megdugsz ami nem szoros es négylábú az nem kettőséévé ugye?:Ddddd szoval vedd szépen a puskát es kezdd magaddal.
2020. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Inkább veled. H gondoljátok azt h elkezdesz személyeskedni, a másik meg jopofat vág hozzá? Én nem értem mire fel ez a velem a mellem de segg vagyok. A másik meg alkalmazkodni kell a mostani generaciohoz. Ha a macho kell, felőlem, nektek meg tok mind1 h Józsi vagy Gyuri akaszt be.
2020. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
0%
Olcsó filléres ürítő tartályok. Nem engem minősít...
2020. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 Lachesys ***** válasza:
53%
te meg egy spermazsak vagy. azzal van tele az fejed is agy helyett. es te kezdtél személyeskedni először. hülyegyerek...
2020. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
53%
#12 Nagyot akartál mondani és az erőlködés vége befo.sás lett.
2020. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
47-es, igen azzal van tele a tököm, meg a magadfajtákkal akik másra nem jó. én hülyegyerek? te meg butakrva. Azt mutogass 2 kézzel akire akarsz, nem érdekel a világnézeted, meg az elborult énközpontú logikád. Felőlem felgyujthatod magad, legalább egy nárcisztikus gputtonnyal kevesebb lesz a földön. Valahol el kell kezdeni.
2020. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
52%
Azt még ezek mondják h "ők a szebbik nem", meg az "érzelmesebb". Látom...
2020. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!