Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a társkereső oldalaknak? Észrevesszük valaha a mély igazságot?

Figyelt kérdés

Legyünk őszinték, egy jó testi adottsággal rendelkező nőnek nincs szüksége egy ilyen oldalra. Van egy bizonyos női létszám, aki fent van.

Szórakozásból felmennek, hátha esetleg ott is rátudnak akadni egy gazdag Palira. Dehogy ennek nincs! értelme, más szempontból sem, az nagyon könnyen bebizonyítható.


Sokszor azt gondoljuk, hogy azok a nők, akik egyedülállóak, azok szabad prédák. Inkább tegyük fel a kérdést és legyünk őszinték ismét!

- Ha annyira normális ember, hogy megfelelő értékrenddel és felfogással rendelkezik, akkor miért nem kelt el? Ennyi férfiből senki nem jó neki? Vagy inkább benne van a hiba? Bizony ám, benne van a hiba!


Nyilván felteszi magát az oldalra, azáltal is hirdeti magát, (de nem az átlagkeresetű embereknek, meg nem egészséges értékrendű alappal.)

De ezeket a kritériumokat nem veti fel az adatlapján. Idő közben lehet rájönni erre, de addigra már megvan az újabb rossz tapasztalat. Az igazság a következő:


- Pszichésen problémás( nem tudja mit akar)

- Tudat alatt vagy! tudatosan tudja mit akar, csak kíváncsi ezért regisztrál fel. De nem akar senkivel sem összeállni, egy bizonyos ponton túl nem folytatják a kontaktust.


Nyilván ők könnyen vannak, mert van rájuk 57 férfi jelentkező, akivel szintén tartják a kontaktust, akkor szexelnek , amikor akarnak.

Mi pedig férfiak csak várunk, csak várunk, míg meg nem gazdagodunk.

Ott ugye már nincs probléma, mert érdekében áll a nőnek velünk lenne, ott lesz minden , amire szükség lehet.


Leírunk mi egy ívet azáltal, hogy az unatkozó nőkkel beszélünk.

Akik nagyon féltik! azt ami a lábuk közt van, tehát még az sincsen ,a mi 40 évvel ezelőtt volt, hogy helyes férfiak-helyes nők egymásra találnak és akkor majd jól érzik magukat, meg ilyesmi. Nagyon-nagyon-nagyon! elkezdtek érdekből gondolkodni a nők, aminek a mai társadalomban

az lett a vége, hogy sokan nem boldogok, csak nézelődnek maximum.


Hiába gondoljuk mi azt, hogy lehet valamit kezdeni azzal a nővel, aki egyedül van! Nem véletlenül nem értek nála célt mások sem! Ha olyan lenne, akivel lehet mit kezdeni, már elkelt volna. Nyilván alapesetben független nő kell , aki nem foglalt. Ahhoz , hogy megtaláljuk a párunkat. Elméletileg! De a valóság ennél sokkal bonyolultabb. Akivel férfiak tucatjai nem tudtak mit kezdeni, az vagy pszichésen problémás vagy vár a gazdagokra. Azokkal mi sem tudunk mit kezdeni, ha nem érjük el azt a szintet. Ezt a kell meglátni az életben, hogy mi minden van körülöttünk,

ami hamisan kínálkozik.



#társkeresés, nők, lányok, igények
2020. jún. 16. 18:32
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%
Hát kérdező, én tuti nem ismerkednek veled.
2020. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Ki a fenét érdekel? Azért nem, mert nem tudod , hogy mit akarsz és jól lehet nem ismered magadat eléggé, egy kívülálló hamar észrevehetné rajtad, hogy igazak rád a tárgymezőben írt dolgok. Ha korrekt ember lennél, akkor megvitatnád az ilyen problémákat és ügyelnél arra, hogy ne kövesd el azt a hibát , ami a jelen probléma alapja.

Nekem is szükségem lenne egy társra, aki szeret, akit én is szerethetek, de kiemelkedően fel kell hívni a férfiak figyelmét arra, hogy a női nem tagjai tudatosan vagy tudat alatt színházat játszanak, ami egy betegség.

2020. jún. 16. 20:20
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

"6/7. Látod erről írtam a tárgymezőben! Pszichés betegség. Ne haragudj, egyetlen napra nem tudod félretenni a büszkeséged és azt mondani, hogy ma nő leszek. Aztán ha ezt nem is teszed, mert ennyi nincs benned, vajon mennyi nőiesség szorulna beléd, ha valaki foglalkozna veled? Esetleg megfognának valahol és világgá szaladnál ijedtedben? Azért egy kicsit elgondolkozhatnál azon, hogy miért születtél le a földre. Nem csak azért , hogy visszahúzódó legyél. Ez sem baj, de nem barikádozhatod el magad és keresheted a kifogásokat örökké."


Ez nem pszichés betegség. Nem arról van szó, hogy a szobámban sírdogálok, amiért nem mászott még be az ablakomon a szőke herceg, hanem elfogadtam, hogy én ilyen vagyok és eldöntöttem, hogy nem vagyok hajlandó feladni a személyiségem. Ha megtenném, akkor rosszabbul érezném magam, mint ha nem és átbaxnám azt is, aki a színészi teljesítményemért szeretne belém, mert az nem én lennék. Nem ezen múlik, hogy valaki nő-e, vagy nem.

Nem ez a probléma tölti ki az életem, igazából ha nem olvasok ilyen kérdéseket, eszembe sem jut a dolog. Tanulok, vannak hobbijaim, családom, feladataim, kötelességeim. Ezekkel a dolgokkal töltöm az időm és közben nem zárkózom el senki elől, de nem is fogom senki előtt titkolni, hogy milyen vagyok valójában. Ha valakinek így is tetszem, akkor faxa, ha nem, igazából akkor is, legfeljebb majd elfoglalom magam mással.

2020. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

#7 vagyok, válaszolnék:


1. Gyökér = "jó a s*gged, dugunk?" illetve a "hú, de megb..nálak?" szöveggel nyit.

Tartós kapcsolatai voltak a lánynak, nem szűz, de nem is ribizli. Miután a legutóbbi véget ért, kb. fél évig nem törődött különösebben a dologgal (ideje sem volt), utána 1-2 hónapig volt fent, végül ott talált.


2. Neki is volt több komoly kapcsolta, de épp 25 évesen ért véget a legutóbbi... Nem írtam én, hogy szűz. Azóta ismét van párja (nem csoda).


3. Neki is volt már hapsija, csak épp akkor nem, amikor bezárták az egyetemeket... Nem értem, mi ebben a hihetetlen. Róla nincs további infóm, de szerintem biztos, hogy ő is talált valakit.


Viszont félelmetes, hogy azt hiszed, hogy a netes társkeresőkön csak olyanok vannak, akik senkinek sem kellenek. Ezért is írtam a 3 példát. Oda akarok kilyukadni, hogy Tinderen is vannak minden téren top csajok, nemcsak a "selejtek", csak valami miatt nincs sok lehetőségük élőben ismerkedni. Akik normálisak, nem r!bancok és nem aranyásók. Az más kérdés, hogy nem sokáig vannak fent, mivel értelemszerűen mindenkinek ez a típus az ideális.


Szóval ki kell, hogy ábrándítsalak: attól, hogy valaki huszonévesen nőként társkeresőzik, még nem jelenti azt, hogy előtte sem kellett senkinek illetve azt sem, hogy pár hónap múlva nem lesz senkije. Sőt, azon is meg fogsz lepődni, hogy addig sem sírják tele a párnájukat, amíg épp szinglik, hanem jól érzik magukat...


32F

2020. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Ennek a vonzata és ennek az alapja pszichés betegség.

Folytatólagosan a többi mondatodra: Nehogy leessen a karikagyűrű az ujjadról. Te eltudod képzelni azt, hogy lehetőséget adsz magadnak a kikapcsolódásra, miközben remete vagy? Eltudod képzelni, hogy mosogatni akarsz úgy, hogy nem használsz vizet?

Ahhoz , hogy te legyél valakivel, fontos hogy kitárulkozz és tegyél valamit. A hozzád hasonló emberek rendelkeznek titkolj pszichével, akik olyat akarnak külsőleg, amit nem akarnak belsőleg. A kettő keveredik és bizonyos ponton túl ez miatt megszakad.


Ettől vagy nő, hogy úgy viselkedsz , mint egy nő. Még egyszer: le ne essen a karika gyűrű az ujjadról azáltal, hogy kicsit megpróbálsz a másik feled kedvére tenni? Tetszenél te biztosan a másik felednek, ha a rendeltetésednek megfelelően próbálnál megélni a pillanatokat.

Senki nem azt kéri tőled szerintem, hogy járjál rúdtáncot, de nehogy odáig jussál, hogy már a szemedet sem mered kinyitni miközben megcsókolnak és vissza se csókolsz, vagy éppen vissza sem ölelsz.

Álljunk már meg egy szóra.

2020. jún. 16. 20:39
 16/41 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, te nem vagy százas. Azt írod a hölgynek: te ne ismered magad. Majd amikor ő teljes nyugalommal és önismerettel vázolja a helyzetét, elkezded győzködni, hogy valójában pszichés beteg, mert nem viselkedik teljesen másképp, mint amit a saját személyisége diktál.

Ha itt valaki pszichés beteg, az te vagy. Nem tudod elfogadni a tiédtől eltérő véleményt, gondolkodni derogál, csak azért vitatkozol, hogy a saját hangodat hallasd, nem figyelsz a másikra. Az ilyen emberek nem valók párkapcsolatra és a szexben sem jók, mert ott sem tudnak figyelni a másikra. Inkább a saját házad táján sepregess.

2020. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Nagyon sok ilyen van és ez van többségben.


"Az más kérdés, hogy nem sokáig vannak fent, mivel értelemszerűen mindenkinek ez a típus az ideális."


És akkor nagyon érdekes módon fent maradnak az arany ások és pszichésen betegek? Milyen érdekes. De akkor minek van a társkereső?



nem tudsz kiábrándítani az igazságból.


"Sőt, azon is meg fogsz lepődni, hogy addig sem sírják tele a párnájukat, amíg épp szinglik, hanem jól érzik magukat..."


Ja, keresik a kigyúrt pénzes férfit, igyekeznek vállalkozókkal, akár öregemberekkel együtt lenni. És rámászni olyanokra is, akiknél hamarosan örökölhetnek. Ez a jól érzik magukat nem úgy néz ki, ahogy te gondolod.

Mint ahogy régen volt 40 évvel ezelőtt.

2020. jún. 16. 20:50
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
#15 nekem nem feltétlenül van szükségem egy pasira ahhoz, hogy kikapcsolódjak. A többihez nem tudok hozzászólni, nem tudom, miből vontál le ilyen messzemenő következtetéseket :D
2020. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

16:-os: te meg inkább menj másik kérdés alá. Ne mindig ott próbáld megvetni a lábad, amihez kevés tudásod van.


Az általad védett lánykának csupán szavai vannak, aminek te bedőlsz, mert nincs elég élettapasztalatod. Csak tudod nekem sikerült úgy megismernem a másik nemet , bizonyos szempontból, mint a saját tenyeremet. Te fordítva és nem összefüggésben értelmezed az általa és általam leírt dolgokat. Nem látsz át a szitán, az a fő bajod. Inkább tanulnod, tapasztalnod, kellene még egy kicsit az életben.


Az olyan emberek mint én figyelmesek és jók az ágyban, a párkapcsolatra is jók, de nyilván nem akármilyen taknyos, nem tudom mit akarok, zombi módon, féldrogos vonzatot mutató, saját magát nem értő nővel. Hanem egy igazi nővel, aki szintén figyelmes.


Elképzelni sem tudjátok, hogy milyen városrészek vannak az országban, mennyi élettelen kislány és mennyi aranyásó van többségben.

2020. jún. 16. 20:55
 20/41 anonim ***** válasza:
Ezt benézted, ugyanis egy 43 éves nő vagyok. De sejtettem, hogy kapok egy terjengős választ a semmiről. Spórold meg a hülyeségeidet és inkább töltsd az idődet önismerettel, esetleg ruházz be egy pszichológusra. Csók.
2020. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!