Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a társkereső oldalaknak? Észrevesszük valaha a mély igazságot?

Figyelt kérdés

Legyünk őszinték, egy jó testi adottsággal rendelkező nőnek nincs szüksége egy ilyen oldalra. Van egy bizonyos női létszám, aki fent van.

Szórakozásból felmennek, hátha esetleg ott is rátudnak akadni egy gazdag Palira. Dehogy ennek nincs! értelme, más szempontból sem, az nagyon könnyen bebizonyítható.


Sokszor azt gondoljuk, hogy azok a nők, akik egyedülállóak, azok szabad prédák. Inkább tegyük fel a kérdést és legyünk őszinték ismét!

- Ha annyira normális ember, hogy megfelelő értékrenddel és felfogással rendelkezik, akkor miért nem kelt el? Ennyi férfiből senki nem jó neki? Vagy inkább benne van a hiba? Bizony ám, benne van a hiba!


Nyilván felteszi magát az oldalra, azáltal is hirdeti magát, (de nem az átlagkeresetű embereknek, meg nem egészséges értékrendű alappal.)

De ezeket a kritériumokat nem veti fel az adatlapján. Idő közben lehet rájönni erre, de addigra már megvan az újabb rossz tapasztalat. Az igazság a következő:


- Pszichésen problémás( nem tudja mit akar)

- Tudat alatt vagy! tudatosan tudja mit akar, csak kíváncsi ezért regisztrál fel. De nem akar senkivel sem összeállni, egy bizonyos ponton túl nem folytatják a kontaktust.


Nyilván ők könnyen vannak, mert van rájuk 57 férfi jelentkező, akivel szintén tartják a kontaktust, akkor szexelnek , amikor akarnak.

Mi pedig férfiak csak várunk, csak várunk, míg meg nem gazdagodunk.

Ott ugye már nincs probléma, mert érdekében áll a nőnek velünk lenne, ott lesz minden , amire szükség lehet.


Leírunk mi egy ívet azáltal, hogy az unatkozó nőkkel beszélünk.

Akik nagyon féltik! azt ami a lábuk közt van, tehát még az sincsen ,a mi 40 évvel ezelőtt volt, hogy helyes férfiak-helyes nők egymásra találnak és akkor majd jól érzik magukat, meg ilyesmi. Nagyon-nagyon-nagyon! elkezdtek érdekből gondolkodni a nők, aminek a mai társadalomban

az lett a vége, hogy sokan nem boldogok, csak nézelődnek maximum.


Hiába gondoljuk mi azt, hogy lehet valamit kezdeni azzal a nővel, aki egyedül van! Nem véletlenül nem értek nála célt mások sem! Ha olyan lenne, akivel lehet mit kezdeni, már elkelt volna. Nyilván alapesetben független nő kell , aki nem foglalt. Ahhoz , hogy megtaláljuk a párunkat. Elméletileg! De a valóság ennél sokkal bonyolultabb. Akivel férfiak tucatjai nem tudtak mit kezdeni, az vagy pszichésen problémás vagy vár a gazdagokra. Azokkal mi sem tudunk mit kezdeni, ha nem érjük el azt a szintet. Ezt a kell meglátni az életben, hogy mi minden van körülöttünk,

ami hamisan kínálkozik.



#társkeresés, nők, lányok, igények
2020. jún. 16. 18:32
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

#23 vagyok

Nem értem, mit nem értetlenkedsz, de megpróbálom másképp, idézetekkel.


Te: "Nyilván felteszi magát az oldalra, azáltal is hirdeti magát, (de nem az átlagkeresetű embereknek, meg nem egészséges értékrendű alappal.)"


Te: "Mi pedig férfiak csak várunk, csak várunk, míg meg nem gazdagodunk."


Te (a #7 példában szereplő 3 lányra utalva): "Ja, keresik a kigyúrt pénzes férfit, igyekeznek vállalkozókkal, akár öregemberekkel együtt lenni. És rámászni olyanokra is, akiknél hamarosan örökölhetnek."


Én: "Szerinted te egy "súlycsoport" lennél velük? Vagy a helyükben te sem magadat választanád?"


Te: "Mit képzelsz te rólam? szerinted egy hájas 150 kilós ronda ember vagyok?"


Vagyis szerinted a nők pénzéhes ribizlik, de amikor megkérdezem, hogy szerinted egy "súlycsoport" vagy-e a példában szereplő csajokkal és a helyükben összejönnél-e magaddal, arra kb. azt válaszolod, hogy még szép, hiszen nem vagy dagadt disznó.

Vagyis egyszer azt írod, hogy a nőknek csak a pénz számít, máskor pedig azt, hogy kb. minden hapsinak van esélye, aki nem 150 kiló...

2020. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Te félreérted ezt az egészet. Feleslegesen keresed a tűt a szénakazalban, ennyire nem lehetsz buta.

Ha van rengeteg pénz, akkor természetesen a disznóval is ágyba bújnak.

Ergo hiába van a helyes pasi, normális kinézettel, ami simán egyenlő egy szép nővel. De a szép nő nem azt válassza, hanem a disznót, ha annak pénze van. Nem tudom ezen mit nem tudsz felfogni.


Én nem írtam olyat, hogy minden hapsinak van esélye, aki nem 150 kiló.

Te nem érted ezt az egész témát. Mondjuk aki nem ismeri a velejéig romlott nőket, az elég nehezen fogja ezt megérteni.

2020. jún. 16. 22:36
 33/41 anonim ***** válasza:

"Te nem érted ezt az egész témát. Mondjuk aki nem ismeri a velejéig romlott nőket, az elég nehezen fogja ezt megérteni."


Ebben igazad van, mert 32 évem alatt főleg csak normális nőkkel van/volt dolgom, mint barátilag, mint kapcsolatilag. Ezért nem értem az olyan mondataid, mint pl. "a szép nő nem azt válassza, hanem a disznót, ha annak pénze van"...

2020. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok ehhez, de ez nem a 99 többletszázalékos valóság.
2020. jún. 16. 23:07
 35/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, miután nem ismered a nők 99%át vicces, hogy ki mersz oktatni másokat.
2020. jún. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Válaszoló, miután millió , plusz 1 tapasztalaton vagyok túl, ne gondold, hogy megyek tovább abba az irányba, aminek értelme nincsen.

Nem itt kell magyarázkodni neked, hanem változni kell a problémának. Ha pedig rendszerváltás nem lesz, akkor ez elég nehezen kivitelezhető.

2020. jún. 17. 10:52
 37/41 A kérdező kommentje:

Nagyon kemény világot élünk és ez csak rosszabb lesz.

Aki nem milliárdos vagy Napóleon , az egykönnyen ne számítson arra, hogy szétfogja előtte tenni egy nő a lábát.

2020. jún. 17. 16:45
 38/41 anonim ***** válasza:
Világos, hiszen csak a milliárdosoknak és Napóleonnak van nője. Kezeltesd magad, ne itt trollkodj.
2020. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Nem nekem kell kezeltetni magam, hanem a másik oldalnak megváltoznia.

Te itt mit szeretnél?, mert ezek csak szavak.

2020. jún. 17. 17:08
 40/41 anonim ***** válasza:
90%

A kérdezőre nagyon ráillik a népi bölcsesség, érdemes lenne megfontolnia:


"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a h#lye."

2020. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!