Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a társkereső oldalaknak? Észrevesszük valaha a mély igazságot?

Figyelt kérdés

Legyünk őszinték, egy jó testi adottsággal rendelkező nőnek nincs szüksége egy ilyen oldalra. Van egy bizonyos női létszám, aki fent van.

Szórakozásból felmennek, hátha esetleg ott is rátudnak akadni egy gazdag Palira. Dehogy ennek nincs! értelme, más szempontból sem, az nagyon könnyen bebizonyítható.


Sokszor azt gondoljuk, hogy azok a nők, akik egyedülállóak, azok szabad prédák. Inkább tegyük fel a kérdést és legyünk őszinték ismét!

- Ha annyira normális ember, hogy megfelelő értékrenddel és felfogással rendelkezik, akkor miért nem kelt el? Ennyi férfiből senki nem jó neki? Vagy inkább benne van a hiba? Bizony ám, benne van a hiba!


Nyilván felteszi magát az oldalra, azáltal is hirdeti magát, (de nem az átlagkeresetű embereknek, meg nem egészséges értékrendű alappal.)

De ezeket a kritériumokat nem veti fel az adatlapján. Idő közben lehet rájönni erre, de addigra már megvan az újabb rossz tapasztalat. Az igazság a következő:


- Pszichésen problémás( nem tudja mit akar)

- Tudat alatt vagy! tudatosan tudja mit akar, csak kíváncsi ezért regisztrál fel. De nem akar senkivel sem összeállni, egy bizonyos ponton túl nem folytatják a kontaktust.


Nyilván ők könnyen vannak, mert van rájuk 57 férfi jelentkező, akivel szintén tartják a kontaktust, akkor szexelnek , amikor akarnak.

Mi pedig férfiak csak várunk, csak várunk, míg meg nem gazdagodunk.

Ott ugye már nincs probléma, mert érdekében áll a nőnek velünk lenne, ott lesz minden , amire szükség lehet.


Leírunk mi egy ívet azáltal, hogy az unatkozó nőkkel beszélünk.

Akik nagyon féltik! azt ami a lábuk közt van, tehát még az sincsen ,a mi 40 évvel ezelőtt volt, hogy helyes férfiak-helyes nők egymásra találnak és akkor majd jól érzik magukat, meg ilyesmi. Nagyon-nagyon-nagyon! elkezdtek érdekből gondolkodni a nők, aminek a mai társadalomban

az lett a vége, hogy sokan nem boldogok, csak nézelődnek maximum.


Hiába gondoljuk mi azt, hogy lehet valamit kezdeni azzal a nővel, aki egyedül van! Nem véletlenül nem értek nála célt mások sem! Ha olyan lenne, akivel lehet mit kezdeni, már elkelt volna. Nyilván alapesetben független nő kell , aki nem foglalt. Ahhoz , hogy megtaláljuk a párunkat. Elméletileg! De a valóság ennél sokkal bonyolultabb. Akivel férfiak tucatjai nem tudtak mit kezdeni, az vagy pszichésen problémás vagy vár a gazdagokra. Azokkal mi sem tudunk mit kezdeni, ha nem érjük el azt a szintet. Ezt a kell meglátni az életben, hogy mi minden van körülöttünk,

ami hamisan kínálkozik.



#társkeresés, nők, lányok, igények
2020. jún. 16. 18:32
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Nem néztem be semmit. Azok alapján , amit írtál nincs élettapasztalatod.

Egyébként elég ostoba ez a kaméleon játékod, magadat minősíted vele.

Ez is csak azt erősíti meg, hogy kivagy képezve akarva-akaratlanul a komolytalanságra, a megbízhatatlanságra, a megtévesztésre.

Aranyásó kettő vagy!


Kaptál egy választ az igazságról. Nincs itt hülyeség, csak maximum fájdalmas igazság. Te meg menj munkatáborba és menj el a templomba, imádkozz érte, hogy eltávozzon belőled az ördög. Ha nincs élet-tapasztalod, inkább szerezzél. És lesz önismereted, ahogy nekem is az magad fajtával szemben.


Szokjatok le arról, hogy a nálatok okosabbaknak pszichológust javasoltok.

Az is aranyásó veletek együtt, ha jól néz ki. Inkább változzatok meg.

Tudom, hogy ez fáj, de ez van.

Puszi.

2020. jún. 16. 21:04
 22/41 A kérdező kommentje:

18:_

"nekem nem feltétlenül van szükségem egy pasira ahhoz, hogy kikapcsolódjak."


Egyértelműen kitűnik a szövegedből, hogy gyerek vagy, nem kívánod a társat,

és nincs felelősség érzeted sem. Az ilyen nőkből lesznek az aranyásók legrosszabb fajtája, akik a való élet helyett jönnek ide anonimnak, meg majd mennek az öregember luxushajójára és akkor lesz kedvük adni a nőt, amikor érdekükben áll.


Egyébként borzasztó az, hogy egy testileg, lelkileg, agyilag egészséges, nemzőképes nő, miért nem kívánja, hogy foglalkozzanak vele? Ott valami nincs rendben! Valószínűleg a fejben vannak gondok.

2020. jún. 16. 21:09
 23/41 anonim ***** válasza:

#7 és #14 vagyok és ismét reagálnék pár meglátásodra:


"És akkor nagyon érdekes módon fent maradnak az arany ások és pszichésen betegek? Milyen érdekes. De akkor minek van a társkereső?"


Ha szoktál járni boltba este, akkor megfigyelheted, hogy a zöldséges pultok gyakran szinte üresek, csak a szottyadt-fonnyadt áru marad, a jót már elkapkodták. Mégse kérdezem, hogy akkor minek van bolt.

A netes társkeresők hasonló elven működnek, csak ott nem másnap reggel van az újratöltés friss áruval, hanem folyamatosan. Így a hasonlattal élve, a rothadt áru mindig ott lesz a pulton, de te mindig csak azt nézed, a többi értékes zöldséggel nem foglalkozol.

Magyarul, vannak aranyásók és pszichés betegek a társkeresőkön, de a jelentős részük teljesen normális és értékes ember, csak te őket nem nézed, mert nem fér bele a világképedbe.


"Ja, keresik a kigyúrt pénzes férfit, igyekeznek vállalkozókkal, akár öregemberekkel együtt lenni. És rámászni olyanokra is, akiknél hamarosan örökölhetnek."


Milyen jó, hogy te jobban ismered látatlanban azokat a lányokat, akikről beszélek, mint én... Hidd el, teljesen normális srácokkal ismerkednek, sose voltak öregemberekkel és sose k...kodtak. Ez belefér a világképedbe? És ha elolvasod még egyszer a leírásukat (tényleg csak alapinfók), akkor szerinted te egy "súlycsoport" lennél velük? Vagy a helyükben te sem magadat választanád?

2020. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, te beteg vagy :D Úgy látom kicsit túlságosan kezdesz átlátni a szitán, még olyan szitákon is, amik nem is léteznek.

"Szokjatok le arról, hogy a nálatok okosabbaknak pszichológust javasoltok."

Igazad van, neked inkább pszichiáter kéne.

És ne írd nekem privátban is az agymenéseidet.

2020. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

"mert nem fér bele a világképedbe."


Hogyan férjen bele? Rajzoljam körül azt, ami nem létezik?

Ahhoz, hogy kitárulkozzon a nő és legyen értelme egy randinak!

Mert egyébként a randi sem úgy randi, ahogy azt a taknyosok gondolják.

Az csak egy gyűjtőnév, hogy legyen valami neve a gyereknek.

Ahhoz, hogy egy férfi megkapja a méltó tiszteletet, elismerést, törődést, kínlódás , problémák, kifogások nélkül, ahhoz kell, hogy legyen valaki! Nem átlagkeresetű ember! Hoppá! Egyébként semmi értelme az egésznek.


A kérdéseidre válasz: Álláspontom szerint igen.


"Vagy a helyükben te sem magadat választanád?"


Mit képzelsz te rólam? szerinted egy hájas 150 kilós ronda ember vagyok?


Te pozitívan próbálod megvilágítani a nőket, aminek lehet korrekt alapja.

De könyörgöm 3 nővel nm tudsz ellensúlyozni egy olyan társadalmat, ahol többségében lehetnek romlott emberek.

2020. jún. 16. 21:22
 26/41 anonim ***** válasza:
91%
#24 Megmondjuk neki, hogy két különböző ember vagyunk? :-)
2020. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

#23 vagyok:


"Ahhoz, hogy egy férfi megkapja a méltó tiszteletet, elismerést, törődést, kínlódás , problémák, kifogások nélkül, ahhoz kell, hogy legyen valaki! Nem átlagkeresetű ember! Hoppá! Egyébként semmi értelme az egésznek."


Ha végig gondolod, akkor a fentiekkel azt állítod, hogy csak az átlag felett kereső hapsikkal foglalkoznak a nők, ergó a férfi lakosság többsége (az itt divatos szóval élve) incel. Mivel a dolog statisztikai jellegéből adódóan sokkal többen visznek haza átlagos és az alatti fizut, mint felettit... Ezzel szemben sokkal több férfinak van párja, mint amennyinek nincs, vagyis itt a valóság máris cáfolja az elméleted.


"Mit képzelsz te rólam? szerinted egy hájas 150 kilós ronda ember vagyok?"


Ezzel azt akarod mondani, hogy a #7 hozzászólásban szereplő példában említett 3 top csajnál szerinted csak a "hájas, 150 kilós, ronda ember" nem jön számításba? Kicsit korábban még azt állítottad, hogy ezek a nők csak a kigyúrt vállalkozókra és pénzes öregemberekre buknak.

Most pedig azt mondod, hogy még szép, hogy egy "súlycsoportba" tartozol velük, hiszen nem vagy egy ronda, másfél mázsás disznó.

Akkor most hogy van ez a paradoxon? Erre kíváncsi vagyok.

2020. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

"sokkal több férfinak van párja, mint amennyinek nincs, vagyis itt a valóság máris cáfolja az elméleted."


Nem így van!, de amelyik férfinek párja is van(többek között), az mondjuk a 180 kilós Bella és nem a "jó nő".


Hallod 29! össze-vissza írogatsz. Tedd fel egyértelműen a kérdésed.

Én olyat nem írtam, amiből azt a következtetést vonhatnád le, hogy

a dolgok ütik egymást. Gondolkozz egy kicsit és tedd fel újra és előtte tényleg gondold át!

2020. jún. 16. 21:53
 29/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, te amúgy azt vágod, hogy egy kérdésre nem csak egy ember válaszolhat?
2020. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hanem az, hogy egy ilyen anonim fórum is veszít a minimális hiteléből is az ilyen emberek miatt. Nincs bennük gerinc és úgy akarnak felül kerekedni, hogy kaméleon viselkedést öltenek fel.


Minden beigazolódik a tárgymezőben írt dolgokkal kapcsolatban. A női nem tagjainál a nagy szavak és más semmi.

2020. jún. 16. 22:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!