Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért próbálnak egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálnak egyesek lelkiismereti kérdést csinálni a társkeresésből?

Figyelt kérdés
Amikor az ismerkedés során egyre jobban kitűnt, mennyire más az értékrendünk, érdeklődésünk, stílusunk és még sok dologban különbözünk, szembetűnően nem illünk össze, szóvá tettem ezt. A fogadtatás nagyon rossz volt. Azzal érvelt, hogy ettől ő még jó ember, sok értékes belső tulajdonsága van és meg kellene jobban ismernem őt, nem pedig elítélnem. Na már most én egy szóval sem mondtam olyat, hogy rossz, vagy értéktelen lenne, vagy elítélném. Eszemben sincs, egyszerűen csak más világban élünk és azt tartom korrektnek, ha nem hitegetem a másikat. Mégis ilyen érzelmi zsarolás felé vitte el a dolgot, ami miatt még most is rosszul érzem magam. Mintha az, hogy elutasítottam egyet jelentene azzal, hogy rosszabbnak tartom magamnál. Ha pedig nem, akkor kötelező lenne összejönnöm vele.

2020. jún. 24. 16:10
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Elég világosan leírtam, hogy túl sok volt a különbség.
2020. jún. 25. 10:56
 32/34 anonim ***** válasza:
47%
31. Nem, kérdező, semmi konkrétat nem írtál, csak ezt "más az értékrendünk, érdeklődésünk, stílusunk és még sok dologban különbözünk, szembetűnően nem illünk össze". Mondanál példát?
2020. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
58%

Az ellentétek vonzzák egymást! És rohadtul nem voltál világos, csak általánosságban írtad, ködösítettél illetve marhaságokat írtál(lásd Kati és a töltöttkáposzta...).

Te csak egy hisztis, arrogáns selejt vagy, aki direkt kifogásokat keres. Minek kell többször randizni olyannal aki első pillantásra/mondatra be sem jön neked... Lelkileg szereted kicsinálni az embereket? Infantilis idióta...

2020. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
47%

Valóban túl sok volt a különbség?

Ha túl sok lett volna, akkor tudnád, hogy nem illetek össze, és kész, vége, nincs mit sajnálni a dolgon.

De te mégis itt sajnálkozol a GYK-n. Biztos, hogy neked volt igazad, és nem annak a férfinak?

2020. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!