Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan idősebb, 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan idősebb, 33 feletti férfi vagy nő, aki régóta egyedülálló, jó eséllyel nem is lesz párja (+kevés a barátja)ti hogy dolgozzátok fel, hogy már nem vagytok annyira fiatalok, repül az idő, egyszer meghalnak a szüleitek és egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
Nekem ez borzalmas, naponta vagyok depressziós emiatt. Se barát, se barátnő. Már csak édesanyám él. Csak biológus vagyok, a nők szemében levegő. Van értelme így élni? 34 F.
2020. jún. 24. 23:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

45 vagyok, 12 éve egyedül. Voltak próbálkozásaim, de meguntam, h mindig én teperek.

Rájöttem, h nem akarok állandóan idegeskedni, szomorkodni a nők miatt, így kerestem magamnak egyéb, de legalább hasznos elfoglaltságokat. Ez olyan jól sikerült, hogy most már akkor se kéne senki, ha a küszöbön könyörögne. Motorozok, tanulok, magammal foglalkozok, szarok a többire. És láss csodát, most már érdekes lennék. Csak most már nekem nem kell senki.

2020. jún. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 acelsziv ***** válasza:
68%
10- nek igaza van. Ordít rólad az önbizalomhiány. Mi lenne, ha ezzel kezdenél valamit? Tonnányi irodalom van rá. Kezd el szépen fejlődni. Menj el stílustanácsadóhoz egy külsö változás is segít valamit. Ha nekem sikerült neked is fog.
2020. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
56%
A jó külső pont ebben a korban a legjobb. Én 16 éves korom óta mozgok rendszeresen. Jó nem úgy nézek ki, mint CR7, mert nem élsportolok egy jó ideje, de azért látszik, tegyél érte.n30f
2020. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

(29N) Régóta nyomaszt ez a gondolat, a szüleim elvesztésétől különösen félek. Azon mindig csodálkoztam, amikor arra hivatkoznak, hogy de hát ott vannak a barátok... Igen, nekem is vannak barátnőim, csak épp kapcsolatban élnek, gyerekeznek stb., tehát megvan a maguk gondja és dolga, ebben a korban már senki nem a barátain "lóg".

Én egyre inkább úgy vagyok vele, hogy amíg a szüleim élnek, addig én is, hogy itt legyek nekik, utána viszont eszemben sincs még további évtizedeket lehúzni egyedül, egyre idősebben, kiszolgáltatottabban, tele problémákkal és nehézségekkel.

2020. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%

Na, neeee!!Ugye nem gondoljátok komolyan,hogy ez az önsajnálat, magatok temetése majd eredményre vezet?Nem kell 10/10-es külső, a nőknél is kevés akinek za van, viszont kell egy kis magabiztosság, önbizalom, jó kommunikáció, pozitív életszemlélet, és nyitottság.

Mondhatjátok,hogy ez nem így van, de így van!Nő vagyok, negyvenes, gyerekkel. Falun élek, itt dolgozom. Szerintetek mennyivel van több esélyem arra,hogy párt találnék (ha keresnék) mint Nektek, harminc/as éveitekben? A gyerekem már elköltözött,egyik szülőn él. Én is temetkezhetnék az önsajnálatba de nem teszem mert tudom,hogy mindenkinek van lehetősége párt találni, de ehhez nem otthon ülve sajnálni kell magunkat. Persze, mindenki kap visszautasítást,de gondoljatok bele,hogy pl. a 30 éves látássérült barátnőm folyamatosan ismerkedik, kudarcok sorozatát éli át, ennek ellenére nem adja fel, és most úgy tűnik megtalálja az igazit.

Aki egészséges, "csak biológus", gondolom legalább átlagos külsővel rendelkezik, és korábban simán ismerkedett, miért is panaszkodik?Hogy visszautasították, csalódott?És ki nem?

2020. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Csabeszmester ***** válasza:
77%
Ma 10.02-esnek. Van különbség az önsajnálat és a realizmus között,illetve van különbség hogy nőként vagy férfiként éled át a /Hogyan-kivel-mikor/ párkeresési dillemákat. Nekem is van olyan nőismerősöm aki túl van már a 35-ön és közeledik a 40-hez,falun él,ráadásul van 3 gyereke is,ha van 150 cm magas akkor sokat mondok,inkább kövérke mint telt. Nos ő is válogathatott a jelöltek közül a faluban,minden télen mással jött össze. Míg végül összejött az egyik ismerősömmel,aki szintén a faluban lakik. Kb 6 éve vannak együtt,össze is költöztek 2 hónap után. A bibi a sztoriban hogy míg a hölgyike jó 10 éve elvált a férjétől azóta mindíg kapcsolatban volt valakivel a faluból,míg a srác akivel most összejött mondhatni az elmúlt 10-15 évben szinte senkinek nem kellett,kényszerből összejött vele egy nála 15 évvel idősebb nő aki a kiskorú lányával "menekült" a részeges-karatemester férjétől a sráchoz mivel neki volt tehermentes háza meg nem voltak extrém magatartásbeli kilengései (inkább unalmas pasasnak mondanám). Felnevelte a kislányát a nőnek,aztán mikor kijárta a sulit a lány akkor dobbantottak "Apu"-tól az én városkámba mert itt gondolta a nénike a nagy karriert befutni. Aztán a srác 2 évig ücsörgött a konyhában mert nem voltak akikkel tudott volna ismerkedni (leszámítva az idősebb nőket akik ugyanúgy le akarták húzni mint az előző...a srác akkor volt 32 éves,a nők meg 45-től felfele) Míg a mostani hölgyike "levadászta" mert elfogytak a jelöltek a faluban akik nem alkeszek és lehetőleg saját házuk van ahol elfér a 3 gyermek is,ugyanis konkrétan a hölgyike mindíg valamelyik "párjánál" élt. Lakása-háza nem volt,albérletet nehezen tudott volna minimálbérből kifizetni. A hab a tortán hogy míg nem állt stabil lábakon a kapcsolatuk,de ugye a srác bemutatott engem is neki mikor vendégségben voltam nála,akkor még a nő jelölt be engem facebookon,szavait idézve "nyugodtan írogassál nekem,bármikor tudok válaszolni hisz még nincs lejátszva semmi sem a haveroddal".... Hmmm köszi,nem kértem a dologból noha én is jópár éve egyedülálló voltam akkor (megjegyzem akkor még sikerült pár randit összehoznom,de egyiknél sem ütöttem meg a várt elvárásokat),utána vért izzadva összejött egy ígéretesnek induló aztán 1-2 éven belül tartalmatlan párkapcsolat,majd miután elváltak útjaink már 2 éve vagyok ismét egyedülálló,noha van munkám,megtakarításom,hitelmentes lakás de hiába ha nincs sem lehetőség sem célszemély akinél érdemes lenne próbálkozni,illetve Ő is szívesen venné a közeledésemet. Hogy kikkel vagyok mindenhol körülvéve? Családosok,párkapcsolatban élők,néha 1-1 egyedülálló nő/lány akik vagy abszolút nem akarnak senkitől semmit vagy pedig tele vannak "udvartartással" ahol nem is ütöm meg a szintet illetve nem is kívánkozok beállni a sorba hogy hátha rám kerül a sor 4-5 év múlva 1-1 randi erejéig.
2020. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Igen, a konkluzio, hogy a (nem tul jol kinezo es nem gazdag) ferfiak szamara az egyedulallosag a legjobb opcio. Mert csak lefele tud valasztani.....



36F incel

2020. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Amit a 11-es ír csakis úgy szabad ehhez hozzáállni. A saját helyzetedből hozd ki a legjobbat. Ha ez nő nélkül megy, akkor nő nélkül. Én meghagyom a nőket az alfa tahóknak, mert úgyis azok kellenek nekik. Tinderen meg a 40 körüliek akaszkodnának, meg gyereket akarnának még, elmehetnek a sunyiba. 30f
2020. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
29%

Ettől a "magabiztosság, meg pozitív életszemlélettől" tudok a falra mászni. Semmitmondó, semmit se jelentő bullshit baromság mindkét dolog.

Én mióta nincs barátnőm sokkal jobban érzem magam. Szabadabb vagyok, senki nem korlátoz és nem hiányzik az állandó semmin való veszekedés hogy mindig mindenért bocsánatot kérjek aztán megcsaljanak, kidobjanak, mint egy darab szart. "Pozitívan" élem az életem, van munkám, diplomás ember vagyok, iden újra visszaülök az iskolapadba munka mellett. Házvásarláson gondolkozom, vannak barátaim, haverjaim vannak hobbijaim szóval azt hiszem jól elvagyok. A nők leszarják mindezt. Semmit se jelent egyik dolog sem. Csak a pénz, a státusz/magamutogatás számít. Gyúrjá' legyél bunkó beképzelt tahó menőzz a bmw-vel és szórd a pénzt mégha nincs is... Ennyi számít manapság csak.

2020. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
38 éves nő vagyok. Túl egy házasságon még egy hosszú és 2 rövid kapcsolaton. 3 éve vagyok egyedül, de köszönöm nem kell többet "pár", aki átver, lefikáz, megcsal, lehúz, cselédnek néz stb. Hozzáteszem elvileg rendes, itteni fogalmak szerint "lúzer/béta" pasikról beszélek...Úgyhogy nekem nem nehéz feldolgozni, hogy egyedül maradok.
2020. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!