Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hangoztatják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják, hogy a csúnya nőknek nehéz a társkeresés, amikor nem is igaz?

Figyelt kérdés

A dagadt, csúnya volt osztálytársnőm konkrétan több pasival is szexelt egy bulin. Én is megdugtam egy csúnya nőt, én voltam neki a 7. pasi, egy ideig együtt is voltunk. Előttem egy idősebb fószernek volt a szeretője, aki egy nőcsábász volt. Stb...


Akkor mi ez a baromság?


A csúnya nőket simán megdugják, főleg ha bevállalós és vad, simán járnak velük. Van kiből válogatniuk!


2020. jún. 26. 18:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki megdug valakit részegen egy bulin a WC-ban, az még nem társ. Az alapvető különbség, amit látom, nagyon nem értesz.
2020. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Akik megdugják, azoknak egy része járna is velük!
2020. jún. 26. 18:32
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
A csúnya nők is társra vágynak, nem arra, hogy használati tárgyként, rongyként bánjanak velük. Csak néhányuknak még ez is jobb, kell nekik hogy nőként érezzék magukat. Ha ők nem kezdeményeznek, nem dugatják meg magukat egy jöttment férfival, talán sosem tudják meg mi a szexualitás. Szomorú, keserves dolog csúnya nőnek lenni...
2020. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#3


Egyrészt szerintem sok incel pasi szeretne olyan rongy lenni, mint ők. Mert a csúnya nők legalább szexelnek, míg az incel pasik nem. Szóval utóbbiak szarabb helyzetben vannak.


Másrészt, mint említettem, akik megdugják őket, azoknak egy része járna is velük. Én is jártam a csúnya csajjal, akiről meséltem, csak hamar szakított velem.


(lám, még ezt is megtehette!)

2020. jún. 26. 18:44
 5/26 anonim ***** válasza:
60%
Most megdugni megfogják,de az kinek jó? Normális nő előbb utóbb kieg.Ha csak használják mint egy wct.
2020. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#5


Olvasd el a 4-es kommentemet.

2020. jún. 26. 18:51
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Semmit nem ér a négyes kommented. Az incel pasika szexre vágyik és nem kap. A csúnya nő szerelmes férfire vágyik, és nem kap. Senki nem kapja meg amit akar. De az incel, ha csak szex is jó volna, felmehet a rosszlányokra vagy prostizhat. Párkapcsolatot pótolni ilyen módon nem igazán lehet. Azok a férfiak és nők akik kölcsönös szerelemre, vonzalomra vágynak,nehéz helyzetben vannak még ha átlagosak is, hát még ha csúnyák, kövérek stb.
2020. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
Oké,én nem ezt látom.Van egy pár ismerősöm és acsunyak vannak mindig egyedül.
2020. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%
Én mostanában alig látok csúnya csajokat, maximum elhízottakat. Vonaton, bevásárlóközpontokban, mekiben, mindenhol a 20-30 körüli csajok tök jól néznek ki.
2020. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó akkor jó helyen jársz 😂😂Én lattam minap is ,és meg a foga is rohadt
2020. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!