Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hangoztatják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják, hogy a csúnya nőknek nehéz a társkeresés, amikor nem is igaz?

Figyelt kérdés

A dagadt, csúnya volt osztálytársnőm konkrétan több pasival is szexelt egy bulin. Én is megdugtam egy csúnya nőt, én voltam neki a 7. pasi, egy ideig együtt is voltunk. Előttem egy idősebb fószernek volt a szeretője, aki egy nőcsábász volt. Stb...


Akkor mi ez a baromság?


A csúnya nőket simán megdugják, főleg ha bevállalós és vad, simán járnak velük. Van kiből válogatniuk!


2020. jún. 26. 18:30
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2020. jún. 26. 22:59
 22/26 anonim ***** válasza:
55%

Találtam neked egy életcélt, kérdező.

Műttesd magad nővé, és akkor szexelsz amikor akarsz. Na de hormonokat se szedj, nyugodtan lehetsz szőrös és lehet pasi fejed, szakállal, úgyis az a lényeg hogy legyen p*ncid.

Bármikor lesz aki megdug, nem kell többé szenvedned.

És hírdesd az igét.

2020. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%

Hát én átlagos vagyok, nem toppmodell, de igényes vagyok, jó az alakom, fogaim rendben stb.

Nem egy pici faluban élek, főváros, jó munkám van, diplomám, mégsem szexeltem 2 éve, ezt add össze.

Mondjuk neten nem ismerkedem, de munkám miatt sok emberrel találkozom, eljárok néha szórakozni, de nem próbálkoznak, pedig nem vagyok csúnya.

2020. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező:

"A csúnya nőket simán megdugják, főleg ha bevállalós és vad, simán járnak velük."


Az a baj, hogy a "járna velük" fogalmát te úgy értelmezed, hogy tartósan szexelne velük.

Házasságban, gyermekvállalásban, közös hitel felvételében nem gondolkodhat ilyen helyzetben.


#3

"Ha ők nem kezdeményeznek, nem dugatják meg magukat egy jöttment férfival, talán sosem tudják meg mi a szexualitás. Szomorú, keserves dolog csúnya nőnek lenni..."


Viszont egy férfi, sok esetben még ha hétköznapi külsejű is, akkor sem.


#23

"Nem egy pici faluban élek, főváros, jó munkám van, diplomám, mégsem szexeltem 2 éve, ezt add össze."


Ott van a probléma, hogy mikor ti a szex hosszú ideig tartó nélkülézésről beszéltek, ilyenre gondoltok.

Fogalmatok sincs, milyen az, amikor meg vagytok elégedve a magatok külsejével, de akár 8 évig még az extrém módon túlsúlyos, kifejezetten előnytelen megjelenésű nők sem mutatnak hajlandóságot, hogy fogadják a közeledésedet. Ilyenkor éreznéd magadat valóban egy darab szemétnek, értéktelennek az emberek szemében.

2020. jún. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
De te parkeresest írsz.Az nekik sem megy.Az ,H őket is elviszik üríteni nem hinném ,H attól boldogok.
2020. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kislányok, mindig ez az átlátszó hazudozás :D
2020. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!