Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viselkedjek, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, hogy ne higgye minden hölgy, hogy randira akarom hívni?

Figyelt kérdés

Egy kedves, humoros, nagydumás biztonsági őr vagyok egy irodaházban Pesten. Viszont arcra egy modern quasimodonak (páran így is csúfolnak) mondanám magamat. Gyakran beszélgetek a hölgyekkel a munkahelyemen, nagyon szeretek csevegni, hülyéskedni. A határt sose lépem át, életemben nem mondtam még kétértlemű dolgot, szexista viccet, megjegyzést, sőt még bókolni se szoktam! Ennek ellenére többször előfordult már, hogy maguktól félrehívtak és előadták hogy én kedves férfi vagyok de nem akarnak tőlem semmit és nem akarnának randira se menni velem, mert tudják hogy el fogom őket hívni! Nagyon kellemetlen ez. Sokszor pletykálnak a házban, hogy én szerelmes vagyok ebbe-abba a hölgybe és utána velem szivatgatják szegényt a bunkóbb férfi kollégáik.

14-től 25 éves koromig próbáltam randira hívni a nőket, de minden esetben elutasítottak, egy randi se jött össze sajnos. Pedig nem is a szebbnek mondott hölgyekkel kezdek ki, hanem azoknál akik szinpatikusak és humorosak. Lehet 100 kilós is a hölgyemény, ha megvan a kisugárzás, humor, akkor nekem bejön.

25-28 éves korom között elhatároztam, hogy újraépítem magamat és 3 évig nem próbálkozom be amíg nem lesz kész az új stílusom. Azóta eljárok személyi trénerhez (3 év alatt sportos lettem, kockás hassal, azóta meg mégjobban) divat tanácsadóhoz mentem és nagyon jó, elegáns stílusom lett a jó ruhaméretben, 2 hetente fodrászhoz megyek. Elötte is igényes voltam, minden nap borotválkozok, soha nem vagyok büdös. Azt képzeltem, hogyha kihozom a maximumot magamból, akkor lehet esélyem egy randira. 1 évig próbálkoztam, de hiába. Abban biztos vagyok hogy jó a stílusom mert nagyon jófejen szoktak visszautasítani általában, mindig mondják, hogy bárcsak minden férfinek ilyen jó lenne a szövege és a humora.

Most már 4 éve abbahagytam az erölködést (33 vagyok). A problémám a fent írt dolog, ami miatt lassan ki fognak rúgni. Néhány bunkó ficsúr már szinte mémet csinált belőlem és azt terjesztik, hogy a “zakós quasimodo” a szerelmével zaklatja a nőket az irodaházban. Amikor ez nem is igaz! A beszélgetést is sokszor ők kezdeményezik maguktól. Randira onnan soha senkit nem hívtam, utalást se tettem! Már nem is tudom elképzelni, hogy kompatibilis lennék egy nővel is, úgy tekintem magam mint aki egy másik fajhoz tartozik.


Mivel tudnám megelőzni, hogy szerelmet és randimeghívást kiáltsanak a hölgyek? Inkább ne beszélgessek senkivel vagy legyek bunkó és zárkózott?


2020. jún. 30. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Biztos vagyok benne, hogy remek ember vagy!❤

És nagyon örülök, hogy pár érzelmi analfabéta miatt te nem vagy elkeseredve és látod az élet jó oldalát. Te sokkal többet érsz, mint azok az emberek akik mást a külsejével bántanak. Hozzá sem érnék az ilyen alja egyedekhez. Ezek magukkal nincsenek a legjobban megelégedve, elhiheted. Aki szereti magát, elfogadja magát, azt nem boldogítja más emberek bántalmazása. Neked is van egy párod valahol a világban, ne add fel! Nagyon boldog életet kívánok neked.😊

2020. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Kerdezo, az ilyenek után várják el tőlünk hogy legyünk olyan mint a többi férfi, pozitív, nyitott, vidám, nem bunkó blabla. Nagy respect, hogy ez sikerült neked így is, de látod mire mentél vele... Mindenesetre próbálj meg ilyen maradni, becsülöm hogy képes vagy rá és a kérdésre válaszolva az elején szögezd le hogy haveri alapú a beszélgetés.
2020. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Huuu basszus, ezt elég szomorú volt olvasni :( Nem létezik, hogy ennyire mindenkinek csak az arc számítson, nem gondoltam volna. De egyetértek az elsővel, valahol neked is megvan a párod, csak még nem botlottatok egymásba. Ehhez kívánok én is sok sikert.
2020. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg szomorú volt olvasni. :(
2020. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg az állásod miatt aggódsz, abban segíthet, ha elkezdesz gyűrűt hordani és időnként mesélsz egy lány barátnődről, kissé kétértelműen, pl. Edittel voltunk kirándulni.


Azt figyeltem meg, hogy én kevésbé tartok távolságot olyan férfiaktól, akiknek van párkapcsolatuk, mert nem érzem azt, hogy félreértik. Vagy az is egy jó pont, ha a páromról kérdez Pl. milyen versenyen futott stb.


Esetleg az segíthet, ha a férfiakkal is ugyanúgy viselkedsz. Egyszer nekem is volt kollégám, aki a nőknek hozott csokoládét nőnapon, meg csak nőkkel barátkozott. Ilyen esetben nem teljesen érthető, hogy mit akar...

2020. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálom hogy ez a helyzet veled, pedig a leírásod alapján jól ember lehetsz.

Egyébként ha úgy nézzük még akár jó dolog is hogy így nézel ki, mert így legalább el tudod kerülni a felszínes embereket akiknek ennyire számítanak a külsőségek.

2020. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ha úgy nézzük még akár jó dolog is hogy így nézel ki, mert így legalább el tudod kerülni a felszínes embereket akiknek ennyire számítanak a külsőségek."


LOOOOOL... Nem, hidd el, nem jó ha valakics csúnya. Nem, nincs előnye.

2020. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

"Neked is van egy párod valahol a világban, ne add fel! Nagyon boldog életet kívánok neked.😊"


"De egyetértek az elsővel, valahol neked is megvan a párod, csak még nem botlottatok egymásba. Ehhez kívánok én is sok sikert."


Kérdező, légyszi írd majd meg nekünk, ha összejössz az 1-es vagy 3-as válaszolóval!


Addig is elmegyek hányni egyet ettől a hazug álszent ömlengéstől...


A 2-essel viszont egyetértek, maximális respect, hogy ilyen körülmények között is ilyen tudsz maradni.


Én nem vagyok még 33 éves, de nekem már annyira megromlott a lelkem, hogy csak az tudna helyre tenni, ha érezném, hogy szeret egy nő, hogy simogat, csókol, megölel, összebújunk és felvállal mások előtt...


De ez régen sem sikerült, amíg ugyanolyan pozitív és életvidám voltam, mint te. Ezek után főleg nem, de a koronavírus még a pszichológussal való találkozást és a terápiákat is tönkretette, így egyre mélyebben vagyok lelkileg és teljesen elmagányosodtam, már az öngyilkosságon gondolkodom.

2020. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Első körben meg kellene tartanod pár lépés távolságot. De ha ennyire gáz ott a helyzet, hogy ennyi ember rajtad röhög, akkor én munkahelyet is váltanék.


Utána pedig nem kell feleslegesen jópofizni meg humorizálni mindenkivel, mert annak ez a vége. Pláne egy olyan helyen, ami tisztára olyan, mintha a Barátok köztben lennél.

2020. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 8-as, velem nehéz lenne összejönni, ugyanis foglalt vagyok. Ki hitte volna. De valóban nagyon romlott lelked lehet, ha neked ettől az "ömlengéstől" hánynod kell. Nem kérek bocsánatot azért, mert világéletemben rosszul voltam attól, ha valakit bántottak, mindigis kiálltam a gyengébbek mellett akiket kipécéztek maguknak, még lányként is. Ha volt olyan barátnőm, aki örömét lelte mások gúnyolásában, az is repült. Ebben nem vagyok partner. Egyébként az első válaszoló vagyok, és ne zavarjon, hogy én írtam azt, hogy még ígyis tud kiegyensúlyozott maradni. Okoska.
2020. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!