Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viselkedjek, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, hogy ne higgye minden hölgy, hogy randira akarom hívni?

Figyelt kérdés

Egy kedves, humoros, nagydumás biztonsági őr vagyok egy irodaházban Pesten. Viszont arcra egy modern quasimodonak (páran így is csúfolnak) mondanám magamat. Gyakran beszélgetek a hölgyekkel a munkahelyemen, nagyon szeretek csevegni, hülyéskedni. A határt sose lépem át, életemben nem mondtam még kétértlemű dolgot, szexista viccet, megjegyzést, sőt még bókolni se szoktam! Ennek ellenére többször előfordult már, hogy maguktól félrehívtak és előadták hogy én kedves férfi vagyok de nem akarnak tőlem semmit és nem akarnának randira se menni velem, mert tudják hogy el fogom őket hívni! Nagyon kellemetlen ez. Sokszor pletykálnak a házban, hogy én szerelmes vagyok ebbe-abba a hölgybe és utána velem szivatgatják szegényt a bunkóbb férfi kollégáik.

14-től 25 éves koromig próbáltam randira hívni a nőket, de minden esetben elutasítottak, egy randi se jött össze sajnos. Pedig nem is a szebbnek mondott hölgyekkel kezdek ki, hanem azoknál akik szinpatikusak és humorosak. Lehet 100 kilós is a hölgyemény, ha megvan a kisugárzás, humor, akkor nekem bejön.

25-28 éves korom között elhatároztam, hogy újraépítem magamat és 3 évig nem próbálkozom be amíg nem lesz kész az új stílusom. Azóta eljárok személyi trénerhez (3 év alatt sportos lettem, kockás hassal, azóta meg mégjobban) divat tanácsadóhoz mentem és nagyon jó, elegáns stílusom lett a jó ruhaméretben, 2 hetente fodrászhoz megyek. Elötte is igényes voltam, minden nap borotválkozok, soha nem vagyok büdös. Azt képzeltem, hogyha kihozom a maximumot magamból, akkor lehet esélyem egy randira. 1 évig próbálkoztam, de hiába. Abban biztos vagyok hogy jó a stílusom mert nagyon jófejen szoktak visszautasítani általában, mindig mondják, hogy bárcsak minden férfinek ilyen jó lenne a szövege és a humora.

Most már 4 éve abbahagytam az erölködést (33 vagyok). A problémám a fent írt dolog, ami miatt lassan ki fognak rúgni. Néhány bunkó ficsúr már szinte mémet csinált belőlem és azt terjesztik, hogy a “zakós quasimodo” a szerelmével zaklatja a nőket az irodaházban. Amikor ez nem is igaz! A beszélgetést is sokszor ők kezdeményezik maguktól. Randira onnan soha senkit nem hívtam, utalást se tettem! Már nem is tudom elképzelni, hogy kompatibilis lennék egy nővel is, úgy tekintem magam mint aki egy másik fajhoz tartozik.


Mivel tudnám megelőzni, hogy szerelmet és randimeghívást kiáltsanak a hölgyek? Inkább ne beszélgessek senkivel vagy legyek bunkó és zárkózott?


2020. jún. 30. 15:46
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi neked is! Nem lehet rossz dolgod ha maguktól kikezdenek veled a nők. De megértem hogy valakinek ez is teher lehet és menekülne belőle. Ugye az embernek az kell ami nincs, ami már sokszor megvolt az nem annyira érdekes, hogy csak úgy kipróbáljuk századszorra. Gondolom te inkább majd ha úgy gondolod, akkor választani fogsz akit szeretnél és nem ugrassz csak úgy rá senkire mert kelleti magát. Ez becsülendő dolog!

Szerintem fogok én is venni egy olcsóbb ezüst karikagyűrűt és mehet tovább a hülyülés :) Majd beszámolok ha megvan a gyűrű és megvannak az első tapasztalatok!

2020. júl. 2. 15:34
 22/22 anonim ***** válasza:
Okés, Kérdező, kíváncsi leszek, lesz-e változás! :)
2020. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!