Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viselkedjek, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, hogy ne higgye minden hölgy, hogy randira akarom hívni?

Figyelt kérdés

Egy kedves, humoros, nagydumás biztonsági őr vagyok egy irodaházban Pesten. Viszont arcra egy modern quasimodonak (páran így is csúfolnak) mondanám magamat. Gyakran beszélgetek a hölgyekkel a munkahelyemen, nagyon szeretek csevegni, hülyéskedni. A határt sose lépem át, életemben nem mondtam még kétértlemű dolgot, szexista viccet, megjegyzést, sőt még bókolni se szoktam! Ennek ellenére többször előfordult már, hogy maguktól félrehívtak és előadták hogy én kedves férfi vagyok de nem akarnak tőlem semmit és nem akarnának randira se menni velem, mert tudják hogy el fogom őket hívni! Nagyon kellemetlen ez. Sokszor pletykálnak a házban, hogy én szerelmes vagyok ebbe-abba a hölgybe és utána velem szivatgatják szegényt a bunkóbb férfi kollégáik.

14-től 25 éves koromig próbáltam randira hívni a nőket, de minden esetben elutasítottak, egy randi se jött össze sajnos. Pedig nem is a szebbnek mondott hölgyekkel kezdek ki, hanem azoknál akik szinpatikusak és humorosak. Lehet 100 kilós is a hölgyemény, ha megvan a kisugárzás, humor, akkor nekem bejön.

25-28 éves korom között elhatároztam, hogy újraépítem magamat és 3 évig nem próbálkozom be amíg nem lesz kész az új stílusom. Azóta eljárok személyi trénerhez (3 év alatt sportos lettem, kockás hassal, azóta meg mégjobban) divat tanácsadóhoz mentem és nagyon jó, elegáns stílusom lett a jó ruhaméretben, 2 hetente fodrászhoz megyek. Elötte is igényes voltam, minden nap borotválkozok, soha nem vagyok büdös. Azt képzeltem, hogyha kihozom a maximumot magamból, akkor lehet esélyem egy randira. 1 évig próbálkoztam, de hiába. Abban biztos vagyok hogy jó a stílusom mert nagyon jófejen szoktak visszautasítani általában, mindig mondják, hogy bárcsak minden férfinek ilyen jó lenne a szövege és a humora.

Most már 4 éve abbahagytam az erölködést (33 vagyok). A problémám a fent írt dolog, ami miatt lassan ki fognak rúgni. Néhány bunkó ficsúr már szinte mémet csinált belőlem és azt terjesztik, hogy a “zakós quasimodo” a szerelmével zaklatja a nőket az irodaházban. Amikor ez nem is igaz! A beszélgetést is sokszor ők kezdeményezik maguktól. Randira onnan soha senkit nem hívtam, utalást se tettem! Már nem is tudom elképzelni, hogy kompatibilis lennék egy nővel is, úgy tekintem magam mint aki egy másik fajhoz tartozik.


Mivel tudnám megelőzni, hogy szerelmet és randimeghívást kiáltsanak a hölgyek? Inkább ne beszélgessek senkivel vagy legyek bunkó és zárkózott?


2020. jún. 30. 15:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 8-as, én pedig a 3.hozzászóló vagyok, és szintén van párom, akit nagyon szeretek. Ráadásul azt is elismerem, hogy ami a "külsőségeket" illeti (arc, test, magasság, pénz), nekem pont az arc a legfontosabb. Attól még ledöbbentett és elszomorított, amit a Kérdező írt, mert ahogy írtam is, lehetetlen, hogy minden nő így legyen ezzel, ez egyszerűen nincs így. Ezért is írtam, hogy neki is megvan a párja, csak még nem találkoztak. Úgy tűnik eddig pont olyan nőkkel került kapcsolatba, akik nem tudnak elvonatkoztatni a helyes arctól. De egy kedves, jó dumájú, humoros, kisportolt térdű férfinak szívből remélem, hogy tényleg meglesz előbb utóbb a társa.
2020. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%

"lehetetlen, hogy minden nő így legyen ezzel, ez egyszerűen nincs így."


Ja, erre a legjobb bizonyíték itt az egyre növekvő létszámú magányos férfitömeg. Hiszen valószínűleg az itteni inceleknek (függetlenül attól, hogy néhányan csak magányosan sírdogálnak, mások nőgyűlölőn fröcsögnek megint mások meg már tömegpusztító fegyvereket építenek az anyjuk pincéjében) nincs jobb dolguk, hogy ezen az oldalon nyavalyognak. Ez a hobbijuk. A rögeszméjük. Valószínűleg még véletlenül sem az lehet a baj, hogy a több éves sikertelenség és folyamatos kudarcok miatt végül itt kötöttek ki.


Mindenki a betonra született szétplaccsanva. Senki nem a 10. emeletről indult. Á, dehogy... Egyszer csak ment az úton, aztán hipp-hopp kilapult.


Sajnos nagyon is lehetséges, hogy ha nem is minden nő, de ezeknek az embereknek az eddigi életében előforduló nők mind így gondolják.


Neked meg az 1-esnek meg van párotok mindkettőtöknek. Ahogy a hozzátok hasonló, normális lányok meg is találják a párotokat. Csak a férfitöbblet miatt matematikai lehetetlenség lenne normális párt találni.


Nőként szingli az marad, aki az is akar lenni és phaszról phaszra ugrálni vagy túl nagyok az elvárásai és nem született meg a herceg.


Aki normális azzal ha szakítanak vagy elveszti a párját már szinte rögtön talál mást. Mert két lábbal a földön jár, reális elvárásokkal, mert vannak benne emberi érzések, nem csak listákat pipálgat fejben.

2020. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
Ezen a neked is megvan a párod valahol dolgon mindig jót röhögök, ez a nőknél azt jelenti, hogy egyedül halsz meg, hozzám ne érj, undorodom tőled, de megnyugtatlak (hogy ne légy rám mérges), hogy nem vagy csúnya (csak elhányom magam tőled), és neked is lesz párod (legyen pici reménysugarad, de amúfy bukta)
2020. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, nálad fiatalabb vagyok, de -a félreérthető helyzeteken kívül- hasonlókat tapasztaltam.

Végiggondoltam az alábbi dolgokat:


Van lakásom, földem.

Van megélhetésem.

Van autóm.

Van hobbim, valamiféle életcélom.


Nem igazán érdekelnek az érzelmek már! Egy kicsit tönkrement a lelkem ebbe már. Ha rövid, alkalmi kapcsolatot akarok, úgyis lesz. Vagyonos vagyok, és ez minden nőnél felülír mindent. A pénzt kiszagolják, vérszemet kapnak! ...Nagyon fontos, hogy sosem fogok megházasodni. Egyrészt esélyem sincs komoly kapcsolatra, másrészt franc sem akarja, hogy kisemmizzék.

F

2020. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó! Nem akarlak elkeseríteni, de nekem van baromi ronda és gazdag férfi ismerősöm. Jó, ha kétévente talál magának valami szakadék nőt alkalmi kapcsolatra.


Azok a nők akik a pénzre mennek, nem fognak leállni alkalmira egy ronda pasival, mert be akarják biztosítani magukat anyagilag, ezért azok is hosszútávút keresnek.

2020. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%

Haha, meglátják a bömös kulcsát, már ugranak! A nőknek meg nem kell előre tudniuk, hogy pár hét múlva dobom őket.


#14

2020. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%
szakadék nőt....hát persze, szakadék nőt az útszéli Feri bácsi talál 8 osztállyal, egy tehetős ember, még ha nem is vonzó, akkor is fog találni egy csinos pénzéhes instás csajt.
2020. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17

Erről beszéltem.

#14

2020. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Még párszor átolvasok mindent, de bunkóbb biztos nem leszek, mert a jókedv, humor nálam alaptermészetű dolog, ha ezt dobnám akkor nem önmagam lennék. Talán ha bedobnám a beszélgetésekbe a haver, barát szókat az segíthetne, esetleg a gyűrű vagy kitalált kezdődő kapcsolat is, akiről mondok egy-két dolgot. Ha kérnek képet akkor tudom mondani hogy még nem tart ott a dolog, hogy közös legyen.

“Majd megtalálod a párod” ez így neten nekem kedves dolog, köszönöm! Inkább akkor kellemetlen amikor jó az összhang egy hölggyel, megy a beszélgetés, jól érezzük magunkat, majd a randimeghívásra, kávézásra invitálásra kezdik el mondani, hogy “te túl jó vagy, majd egyszer megtalálod a hozzád valót”. Persze hálás vagyok, inkább ezt mondják mint hogy rosszakat vagy az igazságot mondják a szemembe (hogy ronda vagyok). Ez ilyen arany középút, amit tud úgy értékelni egy férfi, hogy nem sértették meg, nem alázták meg. A van kapcsolatom vagy éppen alakul valami kezdetű visszautasítás nekem mondjuk jobban tetszik, ott lehet is hülyéskedni kicsit, oldani a feszültséget, pl “jaj de kár, szerencsés férfi, kár hogy nem léptem időben” és elnevetgélni mintha tényleg ilyesmin múlt volna a dolog.

2020. júl. 2. 09:12
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

A gyűrű egyébként jó ötlet! Többszörösen elvált fickó vagyok, és nem akarok kapcsolatot. Sportolok, anyagilag rendben vagyok, és van valami bennem, ami vonzó a nők számára (duma, külsőségek). Rendszeresen célozgattak, évődtek flörtölni próbáltak néhányan és nem értették, miért nem veszem a lapot, miért nem hozom a vadászt, a férfit. Eléggé kínos volt ez párszor. vagy két éve vettem magamnak egy ezüst karikagyűrűt, amit jobb kézen, kvázi jegygyűrűként hordok. Nos, mintha elvágták volna a flörtölgetős, jópofizós sztorikat. Ugyanúgy mosolygósok és jó fejek velem, de abszolút megvan a dolgok határa, és ez jó.

Szóval, ajánlom a gyűrűt.

2020. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!