Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire számít a magasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számít a magasság, hogy ez az első dolog amit felsorolnak a nők?

Figyelt kérdés

Ma hallottam egy beszélgetést, ahol a barátnők körében mesélte egy csaj a kiszemelt férfit. A leírás: Magas, jóképű kopasz pasi, kék szemű, átlag testalkatú. Magyarul:

1. Magasság

2. Arc

2. Haj

3. Szem

4. Testalkat


Ugyanezt a felsorolást hallom szóról szóra minden nőtől amikor a barátnőknek beszámol! Még sose hallottam hogy az a kigyúrt testű, barna szemű, hajasbaba a pasi, aki amúgy jóképű és magas is. Mindig a magasság a legfontosabb tulajdonság amivel leírnak egy férfit. Aztán az arc és haj.

Kopasz 35 éves haverom jóképű, magas is, gazdag is, de alig-alig jött össze neki egy nő. 2 millió forintért hajat ültettek be neki, azóta kb minden nő összejöhet neki. Azt mondja előtte csak azok álltak szóba vele akiknek bejönnek a kopaszok, most meg minden csajnál esélye lett. A magassággal nincs mit kezdeni mondjuk.


2020. júl. 2. 15:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

"A férfiak nem a magassággal szokták kezdeni a jellemzést"



A nők sem. A kérdező éppen hallott valamit és máris rohan ide általános elméletek gyártani. Szánalom.

2020. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
43%
A kerdezo teljesen jol hallotta! En is ezt hallom, látom...egy magas herkas elobb kell a nonek mint egy alacsonyabb muvesz? Na, az a szanalom meg hozza bem kicsit.
2020. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
69%

22-es, szerinted minden magasabb ember csak hülye lehet, vagy mi? Xd Amúgy meg én 170 cm-mel már érthető okokból várok el egy bizonyos magasságot. Hozzáteszem, velem nem is igen járna 180 cm alatt senki, mert hogy nem vagyok "kicsi és cuki". Ezt meg igazából én kellett, hogy elfogadjam.

UI: az alacsony pasik sincsenek elveszve, csak válasszanak még alacsonyabbat. Problem solved.

2020. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
27%

23, Te csak olvasol es hallasz arrol amit az alacsonyabb ferfiak naponta elszenvednek ez miatt.

Ismeros megkulomboztetes ez...soha nem lett jo vege.

Ha nezel egy tortenelmi filmet ahol azt latod, h zsido csaladokat dobnak gazjamraba vagy feketeket taszitanak rabszolgasagba akkor azert jusson eszedbe, h az is ugyan ugy a negjulinboztetes miatt kovetkezett be.

Es ne kotekedj legyszives errol nem a nagas ferfiak tegetnek hanen a kizonseges nok! Akik ugyan ugy ereznek mint egy naci!

2020. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Most amiatt lettem lepontozva, hogy elmondtam, hogy ne általánosíts? Oké, legyen. Ettől még csak egy megkeseredett ember maradsz és nem azért, mert alacsony vagy. (Felteszem, ha így sérelmezed ezt, akkor ez a bajod.)

Nem, tényleg nem tudom, mit élnek át. És te tudod, mit él át egy magas lány, mert nem kell a legtöbb pasinak? Barátnőm 178 cm magas és ő is megszenvedi ezt magas emberként, de mégsem sír miatta, hanem igenis küzd. És képzeld, sok év próbálkozás után lett párja.

A zsidókat meg nácikat meg ne keverjük már a magassággal! Ez nem arról szól, hogy én lenézek egy pasit, ha nem elég magas. Ettől lehet okos, értelmes és ismerek is gépészt, aki akkora mint én, de van barátnője és sikeres. De tudod ő nem is vett minden szart magára.

Szóval amit mondani akarok, hogy nyilván a 178 cm magas barátnőmnek okkal lett 190 cm magas párja. Mert csak az akart vele járni. A férfiak többségének is az tetszik, ha egy lány alacsonyabb nála. Nyilván ez oda-vissza megy.

2020. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
A világ ilyen. Nem kell mindenen érzelgősködni. Az soha sem szül jót, hogy már mindenen kiakadunk. Lassan már egy átlag ember meg sem szólalhat.
2020. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%

25, en 179 vagyok es ugy latom nincs kivel beszelni!

Nezz onmagadba es negtalalod a valaszt! Teljesen minegy hogy mit irsz egy ilyen oldalon. Tenyleg nem szamit! Es arrol meg annyit ha valiban meglennek lehet pont a te szemelyes serto lokesed hianyzik ahoz h artsak magamnak.

Ezen us elgondolkodhatnal. Csak egy kis tanacs, h a szavaknak valojaba mekkora helentoseguk van. Nolj fel es legyel te a kovetkezo aki gondolkodik mielott beszel.

2020. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én hol sértettelek meg? Mert azt mondtam, hogy meg vagy keseredve? Tán nem igaz, ha minden szarért harapsz?

Elmondtam rengeteg pozitív példát alacsony és magas emberre is, hogy próbáljak lelket önteni azokba, akik tán úgy érzik, hogy minden elveszett. Ha te ebből a sértést vetted le, akkor úgy kell neked. Az én lelkiismeretem tiszta, mert sohasem bántottam egy embert sem olyan dologért, amiről ő nem tehet. Azt meg hadd döntsem el, hogy én kivel vagyok és kihez vonzódom. De ismétlem, sosem bántottam alacsonyabb srácokat. Egyet se.

Szerintem te kéne, hogy elgondolkozz arról, hogyha ennyire érzékeny vagy mindenre, akkor ideje lenne önbizalmat tréningezni. Vagy segítséget kérni szakembertől, ami nem szégyen.

2020. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nem 1 beszélgetést hallottam. Ahogy írtam, ez már a sokadik volt!
2020. júl. 2. 21:35
 30/32 A kérdező kommentje:
Egyébként én sem vagyok olyan alacsony, nem panaszkodásnak írtam ki a kérdést. 179 cm vagyok, hajam is van, sportos vagyok, állítólag szép a szemem a nők szerint, átlag arcom van. Nincs sok csajozási problémám, van barátnőm.
2020. júl. 2. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!