Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire számít a magasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számít a magasság, hogy ez az első dolog amit felsorolnak a nők?

Figyelt kérdés

Ma hallottam egy beszélgetést, ahol a barátnők körében mesélte egy csaj a kiszemelt férfit. A leírás: Magas, jóképű kopasz pasi, kék szemű, átlag testalkatú. Magyarul:

1. Magasság

2. Arc

2. Haj

3. Szem

4. Testalkat


Ugyanezt a felsorolást hallom szóról szóra minden nőtől amikor a barátnőknek beszámol! Még sose hallottam hogy az a kigyúrt testű, barna szemű, hajasbaba a pasi, aki amúgy jóképű és magas is. Mindig a magasság a legfontosabb tulajdonság amivel leírnak egy férfit. Aztán az arc és haj.

Kopasz 35 éves haverom jóképű, magas is, gazdag is, de alig-alig jött össze neki egy nő. 2 millió forintért hajat ültettek be neki, azóta kb minden nő összejöhet neki. Azt mondja előtte csak azok álltak szóba vele akiknek bejönnek a kopaszok, most meg minden csajnál esélye lett. A magassággal nincs mit kezdeni mondjuk.


2020. júl. 2. 15:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha jól értem, ezek "kiszemeltek". Azaz a személyiségét kevéssé, vagy nem ismerik a lányok. Akkor persze, hogy külsőségekről beszélnek és mint írtam, van akinek fontos lehet a magasság is. De ettől most nem kell falnak futni, hiszen alacsonyabb pasinak is igenis van esélye. :)

Amúgy nekem is fontos mondjuk a szem, hiszen az a lélek tükre. Illetve egy ápolt, szép mosoly sem árt. XD De ezzel szerintem a férfiak is így vannak. Legalábbis akiket én ismerek...

2020. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor kérdező érted is, hogy miért van barátnőd. :) De a kisugárzás is teszi. Biztos rendjén van az önbizalmad.
2020. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!