Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire számít a magasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számít a magasság, hogy ez az első dolog amit felsorolnak a nők?

Figyelt kérdés

Ma hallottam egy beszélgetést, ahol a barátnők körében mesélte egy csaj a kiszemelt férfit. A leírás: Magas, jóképű kopasz pasi, kék szemű, átlag testalkatú. Magyarul:

1. Magasság

2. Arc

2. Haj

3. Szem

4. Testalkat


Ugyanezt a felsorolást hallom szóról szóra minden nőtől amikor a barátnőknek beszámol! Még sose hallottam hogy az a kigyúrt testű, barna szemű, hajasbaba a pasi, aki amúgy jóképű és magas is. Mindig a magasság a legfontosabb tulajdonság amivel leírnak egy férfit. Aztán az arc és haj.

Kopasz 35 éves haverom jóképű, magas is, gazdag is, de alig-alig jött össze neki egy nő. 2 millió forintért hajat ültettek be neki, azóta kb minden nő összejöhet neki. Azt mondja előtte csak azok álltak szóba vele akiknek bejönnek a kopaszok, most meg minden csajnál esélye lett. A magassággal nincs mit kezdeni mondjuk.


2020. júl. 2. 15:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én 159 cm vagyok, eszembe sem jut, hogy a magasság szempont lehet, mert úgyis minden férfi magasabb nálam.
2020. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
En 170 vagyok es a magasabb haverjaimmal “szembe” mindig velem akarnak osdze jonni a lanyok. Lehet, hogy a test magassag igaz ami a peniszre, hiaba 18 cm ha nem tudjak hasznalni es nincs meg a vonzo stilus addig csak egy helyettesitheto husdarab.
2020. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Ó atyám, ebből ideológiát gyártani.

Ahogy 9-es is írta, általában ebben a sorrendben jellemezzük a másikat. Ha olvasol (olvasnál) a könyvekben is sokszor így kezdődik a személy külső leírása. Vagy a körözési személyleírás is általában ez: "magas, vékony, sötét hajú férfi. Piros bomberdzsekit viselt."

Ez nem a fontossági sorrend. Persze, ettől még sokaknak lehet fontos a magasság. Nekem az számít, hogy legalább velem egymagas legyen (173 centi vagyok), picit alacsonyabb még nem zavar, felfelé meg nincs korlát. Szóval nem egy szűk halmaz kerül be csak magasság alapján.

2020. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

En 171 vagyok és azt tapasztalom, hogy a magas férfiak nagyon is vissza élnek ezzel a kialakított helyzettel!

Mondhatni én jó nőnek számítok és a munkahelyemen is érzem a magasabb férfiakból a “Hu de jó vagyok” idiotizmust.

Nekem egy pasiba az arca a legfontosabb es a jelleme.

Ami nagyon taszít ha egy férfi bájgúnár es a magasabb férfiakba ez sajnos nagyon is megvan.

2020. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

bla bla....


Nem a magasság az első.


189 cm magas vagyok , sportos izmos, (sportolok is) de nem vagyok jóképű.

Sz**art nem értem a magasságommal még az életemben.

2020. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy nagy kamu! En 187 vagyok es a baratnom egy 170 koruli pasival csalt honapokon keresztul! Azota ossze is koltoztek...!
2020. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
43%

A pasik elsősorban férfiasak kell hogy legyenek. Erősek, (jól láthatóan izmosak), magabiztosak, okosak. Ezektől a tulajdonságoktól (is) lesz egy férfi szexi.

De ha a szerencsétlen Máté és Bence két teszetosza, mulya ümnyümnyüm, akkor legalább legyenek már magasak.

2020. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
68%

Szóval hallottál egy véletlen beszélgetést és te máris levontad az általános következtetést? :D


Amúgy meg a testmagassággal szokás kezdeni a jellemzést.

2020. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
A férfiak nem a magassággal szokták kezdeni a jellemzést, az csak a nőknek annyira fontos.
2020. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
A noknel van mindig ez a meret kovetelmeny. Ok szeretik a magassarkut nem is ertettem soha h miert...a ferfi peniszig mindig mi ferfiak jatszuk a nok meret jatekait. Nekem ez mar undorito...inkabb @urvahoz jarom es maradok fuggetlen!
2020. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!