Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik tényleg inkább vagyono...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg inkább vagyonokat költenének csakhogy szép nővel legyenek, minthogy beérjék egy csúnyácskával?

Figyelt kérdés

Vagy elmennek prostihoz.

Vagy sok pénz árán tartanak egy butácska, haszonhajhász csini fruskát.


Nem adjátok lejjebb az igényeiteket de a harmonikus, kölcsönös szereteten alapuló kapcsolat sem érdekel titeket egy kevésbé attraktív nővel?

Ennyire számít a külső?


Nem juthat mindenkinek gyönyörű és belsőleg is tökéletes nő, ezért inkább egyedül maradtok és arra fogjátok, hogy nem alkusztok meg?

Egy éjszaka egy szép nővel többet jelent egy csúnyácska nő szerelménél?



2020. júl. 2. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
100%
ma 22:26 Az agybaj miatt kell egyedül legyetek? :D
2020. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
65%
Blablabla... Csak a mellébeszélés megy. Lefogadom, hogy itt is kaptál már egy csomó üzenetet és egyre sem válaszoltál. Ha tényleg szeretnél találni valakit akkor itt is megpróbálnád. Vesztenivalód nincs.
2020. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 A kérdező kommentje:
Az átlagon aluli külsőnk miatt, de tudod te is.
2020. júl. 2. 22:31
 44/85 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem az önbizalmad sajnos a béka feneke alatt van.

Gondold csak át:

Gigi Hadid (nem is tudtam ki az, most rákerestem), meg Palvin B MINDENKINEK tetszik, még neked is. Az, hogy megnézik a férfiak ezeket a csajokat az instán, nem jelenti azt, hogy nem járnak 2 lábbal a földön és nem tudják, hogy nekik, átlagpasiknak soha az életbe nem jön össze Palvin B meg a hasonszőrűek.


Nekem pl. egyáltalán nem esik nehezemre a lányok minimum 70-80%-ában valami kifejezetten szépet csinosat felfedezni, és csomószor tapasztaltam, hogyha kicsit jobban megismertem egy lányt, akkor sokkal jobban megtetszett, mint korábban.


Egy férfinek elsősorban kedvesség, megértés, gondoskodás kell, és ha ezt megadod neki, akkor mennyei angyalnak fog látni téged, meglátod. És igen, közben meg fogja nézni az insta csajt is, meg azt a csajt is aki kiteszi a csöcsét a metrón. Meg fogja nézni, mert férfiból van. De egy perc műlva már erre nem emlékszik, hozzád viszont hazamegy.

2020. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
43 Írj már egy kicsit magadról hogyan nézel ki. De objektíven, biztos már a barátnőid is kérdezted erről. Csak tudsz írni valamit. Én nő vagyok, segítenék neked.
2020. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 A kérdező kommentje:
Nem kaptam egy üzenetet sem. Miért is kaptam volna, normális férfi nem ismerkedne egy frusztrált csúnya nővel. Mások előtt nem mutatom, hogy frusztrált vagyok, nekik már a csúnyaság is visszatartó erő.
2020. júl. 2. 22:33
 47/85 anonim ***** válasza:
És mi csúnya rajtad?
2020. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kaptam egy üzenetet sem."


#31 azt mondja, hogy írt neked...

2020. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 A kérdező kommentje:

Nem ér semmit a kedvesség, megértés ha nem tudnak hozzám vonzódni a külsőm miatt. A modell csajok elérhetetlenek, de attól még sok férfi nem adja alább, a legtöbben találnak legalább egy átlagosan szépet, de egy csúnya senkinek nem kell, ezt értétek meg.


A barátnőim sőt még a családtagjaim sem mondták soha, hogy szép vagyok. Az egyik barátnőm szerint "furán" nézek ki.

2020. júl. 2. 22:37
 50/85 A kérdező kommentje:
Nem kaptam üzenetet, mondom. Gondolom le van tiltva és én nem véletlenül tiltok le valakit. Egyszer egy férfi rám írt régebben csúnya nőnek kiadva magát, hogy a bizalmamba férkőzzön...
2020. júl. 2. 22:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!