Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik tényleg inkább vagyono...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg inkább vagyonokat költenének csakhogy szép nővel legyenek, minthogy beérjék egy csúnyácskával?

Figyelt kérdés

Vagy elmennek prostihoz.

Vagy sok pénz árán tartanak egy butácska, haszonhajhász csini fruskát.


Nem adjátok lejjebb az igényeiteket de a harmonikus, kölcsönös szereteten alapuló kapcsolat sem érdekel titeket egy kevésbé attraktív nővel?

Ennyire számít a külső?


Nem juthat mindenkinek gyönyörű és belsőleg is tökéletes nő, ezért inkább egyedül maradtok és arra fogjátok, hogy nem alkusztok meg?

Egy éjszaka egy szép nővel többet jelent egy csúnyácska nő szerelménél?



2020. júl. 2. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valogatsz,és nem látod be hogy milyen férfi illik hozzád.Egy haver lány tesója is eléggé csúnya és nagyot képzel magáról,válogat mert ő diplomás...Ha csúnya is vagy,olyan nincs ,H nem kellesz senkinek.Csak meg kéne elengedni azzal ami jut és jár,hiaba akarsz egy Bred Pittet ha nem vagy egy Angelina Jolie.
2020. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem miért nem fogjátok fel, hogy NEM én válogatok. A csúnya pasiknak SEM tetszem, nekik is van szemük!
2020. júl. 2. 23:37
 63/85 anonim ***** válasza:
52%
Akkor nem csunyak azok a pasik csak te akarod csúnyának látni.Add még lejjebb van nekem csúnya haverom,na az bárkivel szoba állna ,mondjuk olyan csúnya sose volt kapcsolata
2020. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt kapcsolatom, többen is mondták már hogy velem soha, mert nagyon ronda vagyok.
2020. júl. 2. 23:52
 65/85 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Tehát azt mondod, hogy mondjuk egy ilyen egyszerűbb külsejű férfi téged visszautasít, mert nem nézel ki hozzá elég jól? Te szeretnél pl ezzel a pasival lenni, ha belsőre tetszene? Milyen férfiak utasítanak vissza? Vmi hasonló kép? Magadhoz hasonló kép?

2020. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
Igen magadhoz hasonló képet megnéznék.En mindig azt mondom nincs csúnya nő csak igénytelen.
2020. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 A kérdező kommentje:
Ő egy kb. 16 éves fiú...
2020. júl. 3. 00:02
 68/85 A kérdező kommentje:
De mikor 16 éves voltam több hozzá hasonló fiú is kifejezte mennyire rondának tart.
2020. júl. 3. 00:04
 69/85 anonim ***** válasza:
75%
67. Nem ezt kérdeztem. Ha akarnál tudnál válaszolni.
2020. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
49%
68 Most mi a helyzet? Most hány éves vagy?
2020. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!