Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik tényleg inkább vagyono...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg inkább vagyonokat költenének csakhogy szép nővel legyenek, minthogy beérjék egy csúnyácskával?

Figyelt kérdés

Vagy elmennek prostihoz.

Vagy sok pénz árán tartanak egy butácska, haszonhajhász csini fruskát.


Nem adjátok lejjebb az igényeiteket de a harmonikus, kölcsönös szereteten alapuló kapcsolat sem érdekel titeket egy kevésbé attraktív nővel?

Ennyire számít a külső?


Nem juthat mindenkinek gyönyörű és belsőleg is tökéletes nő, ezért inkább egyedül maradtok és arra fogjátok, hogy nem alkusztok meg?

Egy éjszaka egy szép nővel többet jelent egy csúnyácska nő szerelménél?



2020. júl. 2. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
23%
Még mindig érdekességgel ér fel a női incel kérdések világa. De nem kell sok idő és olyan általánosak lesznek, mint az "eredeti" férfi incelek kérdései. Örülünk, Vincent? Nem. Hogy a fenébe nem felfelé fejlődik a lentebb lévő oldal, hanem az eredetileg fentebb lévő züllik le a másik szintjére?
2020. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
100%
9 Kérdező... Elhiszem, hogy valami bánt. De gondolkozzunk már logikusan. Azt te is elismerted, hogy létezik szép nő aki okos és rendes is. Aztán azt is megbeszéltük, hogy vannak az agyatlan libák, rájuk mennek az agyatlan orkok. Na most tőlük te sem akarnál semmit. Akkor mi a gond? Egyébként nincs olyan, hogy egy nőt minden férfi szépnek talál. Viszont minden ember talál olyat, aki őt szépnek látja. Ennyit erről. A nők is számukra vonzó férfiakkal akarnak lenni. Ez itt a lényeg: SZÁMUKRA vonzóval. Mindenki nem tetszhet mindenkinek, de nem is kell, hogy így legyen. A párkeresés nem könnyű, de ennek sincs értelme, hogy ilyen elméleteket gyárts.
2020. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nagyon nem örülnék ha csak beérné velem a párom. Mondjuk szerencsére bőven elég férfinak tetszek ahhoz hogy ez ne legyen gond. De ha mégis kiderülne hogy a párom lejjebb adta az igényeit és ha más úgyse jut hát én velem is beéri én szakítanék.

Szerintem mindkét nemnek megalázó ha csak szamár a ló helyett a párja szemében.

2020. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 A kérdező kommentje:

"Viszont minden ember talál olyat, aki őt szépnek látja."

Egy rondát senki se fog szépnek látni. Annyit számít az ízlés, hogy az egyik pasinak Gigi Hadid tatszik, a másiknak meg Palvin Barbi.

2020. júl. 2. 21:25
 15/85 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező amit írsz azt itt naponta többször kitárgyaljuk évek óta a férfi oldalra vetítve. Holott egyik nem esetében sem igaz a többségre amit írsz. A legtöbb pár tök átlag kinézetű mégis "dúl a láv".

A valóban csúnya embereknek nehéz a párkeresés ez tény. De ritka az aki nem a rossz ízlése vagy az igénytelensége miatt csúnya hanem tényleg egyszerűen rossz a genetikája.

2020. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
100%

1-es, mit jelent a minőségi nő? Komolyan érdekel.


Kérdező, a szép nők közül sem mindenki buta, sőt a legtöbb okos, intelligens némelyiknek humora is van. És nem elég nekik, ha egy random pasi pénzt költ rájuk. Attól sokkal több kell. Amiről te beszélsz a csini és buta, ezek a lányok csak szexre kellenek legtöbb esetben és ezt a pasik is tudják. A legtöbb pasinak meg nincs pénze finanszírozni hosszú távon egy ilyen nőt. Mellettük, ha akarnának simán tudnának keresni komoly kapcsolatra barátnőt, de valami miatt te nem kellesz nekik. Nem biztos, hogy csak a külsőségek alapján. Sok előnytelen kinézetű nőt látok párkapcsolatban. Te is megtalálod majd a társadat.

2020. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csinos barátnőm van (és mindig is az volt), aki számomra belsőre is tökéletes, és nem költök rá szinte semmit. Oké, a lakást én vettem, de minden mást (és általában a napi bevásárlást is) megoldja ő. Nem hiszem hogy a barátaim, akiknek szintén csinos barátnők vannak, túl sokat költenének rájuk.
2020. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
47%

14 Ki ne találd már, hogy soha az életben nem tetszettél senkinek. Ha ezt állítod, akkor vagy hazudsz, vagy más baj van veled. Aki szociálisan nem analfabéta és jár társaságba, van élete, az talál legalább 1-2 olyat, akinek megtetszik.


Bocs azért, amit írni fogok, de ez az igazság. Nekem vannak atom csúnya nő ismerőseim, mindnek van párja. Sőt, még csak nem is okosak vagy különlegesek. A legszélsőségesebb példám az ismerőseim közül: képzelj el, egy 150 cm-es, kb 100kg-os, tokás, malacfejű, igénytelen, zsíroshajú, büdös, pattanásos, ostoba, tanulatlan, munkanélküli, rossztermészetű nőt. Hát el nem képzelnéd, de van neki férje, aki ugyan kövér, de viszonylag jóképű. Ráadásul gyerekük is van, fél év kapcsolat után házasodtak össze. Az viszont tény, hogy ennek a nőnek olyan önbizalma van, hogy 100 másiknak elég lenne, ha adna nekik belőle. Úgyhogy én ezek után nem birom komolyan venni az ilyen rinyákat, már ne is haragudj.

2020. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
37%

A legtöbb férfi tényleg ingyen akar top nőt. Feleséget, barátnőt, dugópajtit, mikor hogy, ez elég változatos.

A szép nőket sem kell irigyelni, mert igaz, hogy mindig akar jelentkező, de ez nem számít, mert sok selejt is bevonzásra kerül és sokszor egy randi után ki sem derül, hogy gáz van az illetővel. Senkinek sem egyszerű párt találni, de régebben meg nem is a pár tagjai választottak, hanem a szülők, rokonok. Aztán nem érdekelt senkit, ha nem illenek egymáshoz, mert nem az számított. Manapság az ember magának választ társat és eldöntheti, hogy milyen szempont a fontos. Aztán ha annyira magasra rakja a lécet, hogy évekig egyedül van, az ő baja. Senki sem szeretne boldogtalan kapcsolatot, hogy az életben az is csak egy nyűg legyen a sok közül. Főleg nem azért, mert másoknak nem tetszenek az egyén párválasztási preferenciái.


Biztosan vannak jó tulajdonságaid, szép vonásaid. Ezeket kéne felismerni és kiaknázni, egyből megnőne az önbizalmad. Egy jó fogorvos, fodrász, bőrgyógyász, stb csodákra képes. Ha békében lennél önmagaddal akkor valószínűleg több embernek tetszenél.


23 N

2020. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 A kérdező kommentje:

"Nekem vannak atom csúnya nő ismerőseim, mindnek van párja."

Te sem gondolod komolyan, hogy egy ilyen nővel nemcsak beérik vagy a társadalmi nyomás miatt vannak vele.

2020. júl. 2. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!