Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik tényleg inkább vagyono...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg inkább vagyonokat költenének csakhogy szép nővel legyenek, minthogy beérjék egy csúnyácskával?

Figyelt kérdés

Vagy elmennek prostihoz.

Vagy sok pénz árán tartanak egy butácska, haszonhajhász csini fruskát.


Nem adjátok lejjebb az igényeiteket de a harmonikus, kölcsönös szereteten alapuló kapcsolat sem érdekel titeket egy kevésbé attraktív nővel?

Ennyire számít a külső?


Nem juthat mindenkinek gyönyörű és belsőleg is tökéletes nő, ezért inkább egyedül maradtok és arra fogjátok, hogy nem alkusztok meg?

Egy éjszaka egy szép nővel többet jelent egy csúnyácska nő szerelménél?



2020. júl. 2. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
76%
Hazudik.Irtam,h megismernem de nem ir vissza :(
2020. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez most csak egy görbe tükör az itteni kérdéseiben siránkozó férfiaknak, akkor zseniális, ha nem, akkor történelmi pillanatokat látunk a női incelek előtöréséről. Ami nem lenne szokatlan, a két nem szeret(i) egymást utolérni/egymásra licitálni züllésben, egymás alulmúlása nem szabadna, hogy versengéssé váljon.
2020. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
Incel alert.
2020. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 A kérdező kommentje:
Kénytelen leszek megalkudni? Nem érted, hogy a csúnya férfiaknak is szép nő kell? Épp azt magyarázom. mintha rajtam múlna...
2020. júl. 2. 22:09
 35/85 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
49%

29 Ezt nem hiszem el. Biztos, hogy találnál olyat, akinek tetszel HA akarnál. Ha járnál társaságba, ha nyitott lennél, ha jókedélyű lennél, ha lenne önbizalmad, ahelyett, hogy ezeket a megkeseredett hülyeségeket mantrázod.


Nekem ne meséld el, a csúnya nő ismerősöknek is van párja, ráadásul náluk jobb pasi. Tehát ők is tetszenek valakinek, mert a férjük szebb nőt is kaphatott volna.


Egyébként meg kétlem, hogy egy valóban igényes nő olyan extrém csúnya lenne, hogy a kutyának nem kell. Egészséges életmód, sport, jó frizura, arcápolás, jó smink, előnyös ruhatár, fogazat rendbentartása.Ezek megvannak? Ha igen, akkor már biztosan tetszenél valakinek. Ha ebbe fektetnéd az energiád amit felsoroltam, akkor lenne sikered.

2020. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
77%

Inkább a tartós (örök) egyedülléttel leszel kénytelen megbarátkozni.

Üdv, egy másik rusnyadék nő

2020. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
Ismerkedjetek csúnya férfiakkal.
2020. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
90%
Csak pofaznak...nem irnak vissza az ismerkedesre
2020. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 A kérdező kommentje:

Ha én kezdeményeznék, lekoptatnának és kikezdenének a szép barátnőimmel.

Én is próbálok megbékélni az egyedülléttel, de nehéz...igazságtalan hogy olyan dolog miatt kell egyedül maradnunk, amiről nem is tehetünk.

2020. júl. 2. 22:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!