Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha egy férfi, akivel ismerkedtek növeszti a haját és hát finoman szólva "nem előnyös"?

Figyelt kérdés

Én vagyok a férfi és régi álmom, hogy egyszer megnövesszem a hajam, de van egy olyan hossz, amin eddig még nem jutottam túl soha, mert bármit csinálok vele igénytelenül és ápolatlanul hat.

Na hát most először tovább jutottam, de ismerkedek egy lánnyal és félek, hogy a hajam miatt mégsem jön össze velem.

Lányok, titeket zavarna ez az ismerkedés során? Légyszi írjatok véleményt, kort és nemet is! köszi :D



2020. júl. 4. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha 5 szál haja van, meg nem tudja karban tartani, egyik nem képviselője se növessze a valagáig.

Tény, inkább a rövid hajat preferálom férfin, de ha sok van neki és karban tartja, akkor semmi gáz.

2020. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is bejöttek a hosszú hajú férfiak. Inkább azon kell dolgoznod, hogy ápolt legyen a hajad. Használj balzsamot meg esetleg a fodrászod véleményét is kikérhetnéd ő tud ajánlani. :)
2020. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira előnytelen, vagy már nagyon nyilvánvaló és nagyon nem tetszene (és ez nem egyenlő azzal, hogy épp nem trendi, tehát itt tényleg extremitásról beszélek), akkor szólnék, pláne ha igénytelennek is hat mellé (pl. zsírosnak). És ha nem változtat, akkor lehet, hogy szakítanék, mert az engem is jellemez, hogy kivel vagyok, és ha egy 100% ízlésficam, igénytelen ember társaságában vagyok, lehetek akármennyire csinos és stílusos, vele fognak egy kalap alá venni, ezt meg nem szeretném.
2020. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csajok és ő bejön hosszú hajjal ? [link]
2020. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. Igaz, hogy hosszú, ápolt a haja. De, az a kivágott felsők rajta, nagyon gáz. Mintha, nő lenne...
2020. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!