Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogászok, joghallgatók( fiúk/lányok) milyen párt kerestek, számít a foglalkozása, hol ismertétek meg a párotokat, ha van?

Figyelt kérdés

Érdekelne a szereoptípiáknak mennyire van alapjuk.


1-2 joghallgatót/jogászt ismerek, még az egyetem előtti évekből.

Ők kifejezetten kedvesek, persze van egy sajátos jogászokra jellemző kiállásuk, stílusuk, ami nekem elég szimpatikusnak tűnik. Nem olyan, mint ahogy sokan leírják, persze ennek lehet a személyes ismerettség az oka. :)


Elsősorban férfiak válaszára lennék kíváncsi, de nők véleményét is szívesen olvasnám.



2020. júl. 6. 12:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

10


Egy kutya a kettő csak kicsit másként "harapnak";)

2020. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%

Én jogász nő vagyok, a párom nem az, sőt diplomája sincs. Nincs az exeim között sem jogász, randizgattam egy csoporttársammal anno, de abból nem lett semmi komoly.

Nem annyira érdekel a párom végzettsége, lehet jobb is ha nem jogász illető, elég egysíkú lenne a dolog nekem.

Én a neten ismertem meg a párom.

2020. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!