Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya pasikat miért frusztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasikat miért frusztrálja, hogy nem jut nekik nő mikor egy csúnya nő sokkal rosszabb helyzetben van?

Figyelt kérdés

A csúnya pasi megkaphat akármilyen fullos nőt, ha kifizeti pár órára, még válogathat is és szinte bármit megkaphat tőle szex terén. A csúnya pasi így boldog lesz, mert neki az volt a baja, hogy nem szexelhet fullos nővel.


A csúnya nő viszont pénzért sem jut szerelemhez, amire valóban vágyik, hogy szépnek lássák.


A pasik magukból indulnak ki mikor azt hiszik a csúnya nő bármikor kaphat pasit szexre. De a csúnya nő nem szexre vágyik, hogy előjáték nélkül beleélvezzenek hanem arra hogy szerelemmel tekintsen rá egy férfi.



2020. júl. 7. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
39%

1, Szexre csúnya nő is ugyanúgy fizethet prostit, mint férfi. Szerinted csak nő prostik vannak?


2, Az összes nő ismerősöm simán talál szexre embert. Sőt, kapcsolatra is. A csúnyák is.


3, Akik ezen az oldalon magukat csúnya és brühühü nőnek definiálják magukat, általában csak simán kattantak és nincs semmi komoly gond a külsejükkel.

2020. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
41%
#11: plusz kétszer is megkérdeztem, hogy miért nem műtteti meg magát, ha ennyire elégedetlen a külsejével, de egyszer sem méltatott válaszra.
2020. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 A kérdező kommentje:
Nem érted hogy azt magyarázom a csúnya nőknek nem szex kell, hanem egy férfi aki szerelemet érez irántuk?!
2020. júl. 7. 23:02
 14/73 A kérdező kommentje:
Mit műttessek magamon, nem vagyok én gazdag és mű nő, szörny se akarok lenni.
2020. júl. 7. 23:03
 15/73 anonim ***** válasza:
61%

Miért, szerinted a csúnya férfiak nem akarnak szerelmet? De.

És ne aggódj, nem lennél szörny a műtétektől. Belül már egy megkeseredett, rosszindulatú szörny vagy.

2020. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:
Mondod ezt úgy hogy nem is ismersz bezzeg ha szép nő lennék és mindig csaka bókokat kaptam volna igazi tündér lennék akire a magadfajta vágyik!
2020. júl. 7. 23:10
 17/73 anonim ***** válasza:
78%
De aranyos, egy női incel. Ritka, ám egyre gyakoribb vendég köreinkben.
2020. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
73%
#16: Ja, lehet, hogyha szép lennél, akkor legalább a külsőd bírnám. Dehát, nem vagy szép, csak rosszindulatú és megkeseredett. Bocs, hogy nálad szebb és értelmesebb nők jönnek be.
2020. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem aranyos nagyon szomorú mert sokkal rosszabb mint férfi incelnek lenni
2020. júl. 7. 23:15
 20/73 A kérdező kommentje:
Semmi gond megszoktam hogy mindenkinek szép kell, az értelmi képességeimmel még senkinek nem volt gondja legalább de te nyilván jobban ismersz!
2020. júl. 7. 23:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!