Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya pasikat miért frusztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasikat miért frusztrálja, hogy nem jut nekik nő mikor egy csúnya nő sokkal rosszabb helyzetben van?

Figyelt kérdés

A csúnya pasi megkaphat akármilyen fullos nőt, ha kifizeti pár órára, még válogathat is és szinte bármit megkaphat tőle szex terén. A csúnya pasi így boldog lesz, mert neki az volt a baja, hogy nem szexelhet fullos nővel.


A csúnya nő viszont pénzért sem jut szerelemhez, amire valóban vágyik, hogy szépnek lássák.


A pasik magukból indulnak ki mikor azt hiszik a csúnya nő bármikor kaphat pasit szexre. De a csúnya nő nem szexre vágyik, hogy előjáték nélkül beleélvezzenek hanem arra hogy szerelemmel tekintsen rá egy férfi.



2020. júl. 7. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
Csont probléma? Mélyen ülő szemek, ilyesmi?
2020. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
90%
"Már kiadom a címemet mégis mit gondolsz ilyenkor?" Csak a városra gpndoltam, hogy leírod, nem a címedet. De látod erre is már igy reagáltál: "mit gondolsz ilyenkor?" Ez a baj veled inkább, nem a külsőd. Egyébként ilyenkor szt gondoltam, hogy ha hozzám közeli városban laksz és a korosztály is stimmel, akkor megihattunk volna egy kávét vagy üditőt és beszélgettünk volna egyet, de most így jobban belegondolva, inkább kihagyom.
2020. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
68%

Tök mindegy, hogy mit írunk, századszor is ugyanazt a pár mondatot mantrázod.

Nálad nem csak a külsővel van gond... :D

2020. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 A kérdező kommentje:

Sokan kihasználnák a helyzetet ki akarna csúnya nővel találkozni esetleg perverz fétises mert tudja nekem ennyi reményem van szexuális együttlétre.

42-es ilyesmik igen.

2020. júl. 7. 23:46
 45/73 A kérdező kommentje:
Ugyanazt írom, mert még mindig nem értitek meg és nem tudom miért nem írtok vissza érveket egy ember írta hogy ő is szerelemre vágyna a többiek csak engem fikáznak veled együtt.
2020. júl. 7. 23:47
 46/73 anonim ***** válasza:
81%
Hát, én írtam ám érveket. Aztán rájöttem, hogy te szépen megdolgoztál azért, hogy egy férfi se nyúljon hozzád. Akkor, ehhez még mit fűzzünk hozzá?
2020. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok perverz, fétises, ismerkedni szerettem volna, de nekem mindegy, ha nem hát nem.
2020. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 A kérdező kommentje:
Annyit tettem érte hogy csúnyának születtem.
2020. júl. 7. 23:53
 49/73 anonim ***** válasza:
71%
Meg, hogy frusztrált vagy, és emiatt sok lehetőséget elszalasztol, fogadok próbálkoztak már nálad, csak te ugye úgy áltál hozzá, hogy biztos valami perverz, vagy csak szánalomból lenne veled, stb.
2020. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Annyit tettél, hogy nem vagy hajlandó felfogni semmit, nem vagy hajlandó ismerkedni, sajnáltatni akarod magad és hasonlók.

A csúnyaság a legkisebb problémád. Az egész személyiséged gáz.

2020. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!